Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Lepící páska na EPP
PříspěvekNapsal: čtv 22.06.2006 6:54 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 14.8.2005
Příspěvky: 305
Poraďte mi, prosím, nějakou konkrétní lepící pásku na EPP, která by fakt držela. Potřebuju přilepit na trup kabeláž, regl,.... Vyzkoušel jsem jich několik, ale nic nedrží. Zato na každý drží barevný potisk :( Díky za tipy.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Lepící páska na EPP
PříspěvekNapsal: čtv 22.06.2006 7:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Pepino píše:
Poraďte mi, prosím, nějakou konkrétní lepící pásku na EPP, která by fakt držela. Potřebuju přilepit na trup kabeláž, regl,.... Vyzkoušel jsem jich několik, ale nic nedrží. Zato na každý drží barevný potisk :( Díky za tipy.

zkus skelnou nebo extilni pasku, prodava ji telink a ruzne obchody, ja mel na mojem kridle obycejnou skelnoiu pasku a drzelo to skvele


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 22.06.2006 7:24 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 14.8.2005
Příspěvky: 305
A kde jí koupit, tu skelnou? Mají jí třeba ty různý bauhausy?Nechce se mi to objednávat.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 22.06.2006 7:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Pepino píše:
A kde jí koupit, tu skelnou? Mají jí třeba ty různý bauhausy?Nechce se mi to objednávat.

ja nevim, asi ji budes muset objednat, ja ji kdysi kupoval v teltechu v ostrave, ale ten uz zrusili, zkus se poptat v model shopech


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 22.06.2006 13:03 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 19.1.2005
Příspěvky: 48
Bydliště: Praha
Rozumně drží textilní Powertape a podobné obchoďákové napodobeniny se stříbrným povrchem a jakžtakž i ta se skelnou výztuží. Pokud to má ale fungovat jako vyztužení éra nebo závěsy kormidel, je ideální epp před lepením stříknout lepidlem 3M77, potom drží perfektně jakákoli lepící páska. Při nástřiku 3M77 je třeba dobře odmaskovat vše, co má zůstat čisté, jinak to potom zůstane lepivé navždy.
Michal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 22.06.2006 22:43 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 1.10.2005
Příspěvky: 193
Me se osvedcila klasicka paska se skelnymi vlakny. Prodavaj ji napriklad u Pecky ci v jinych model shopech. Stoji kolem 200 kc podle velikosti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 23.06.2006 8:52 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 15.5.2003
Příspěvky: 59
Pokud pod izolepu podmázneš tenkou vrstvičku UHUPORu (na polystyren) tak ti na epp bude držet i obyčejná průhledná izolepa. Jinak na upevnění RC vybavení a kabeláže klidně použij pistoli s tavným lepidlem, pokud to není vyloženě do halového akrobata kde se šetří každý gram tak je to velmi dobré řešení.
Dobrá je ještě páska Micropore od 3M, používají ji v nemocnicích - je to něco mezi papírem a textilií. Navíc na ní dobře drží barva a zdá se že i dobře odolává UV záření (slunce).


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: PetrG a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz