Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: spalovak
PříspěvekNapsal: stř 18.08.2004 19:48 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 22.5.2004
Příspěvky: 441
Bydliště: Jablonec nad Nisou
potrebuju poradit , chtel bych zkusim spalovaka ,ale o tyhle kategorii skoro vubec nic nevim ,takze se chci zeptat kolik stoji takovy 1m akrobaticky letko , vhodnej motor k tomu a ostatni prislusenstvi abych to moch rozbehat


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 19.08.2004 6:42 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Akrobat na spalovák o rozpětí 1 m mi přijde strašně malý.

"Ošizení" malí akrobati začínají nolem 1,5 m s motorem 6,5 cm2. Třeba tu je nějaký příklad: http://web.quick.cz/zd/diabolo.htm http://web.quick.cz/kmumu/diabolo.htm

Kolik co stojí?

4tyřkanál rádio snad máš
model podle toho, zda jej budeš stavět či koupíš hotový 1500-5000
motor, tlumič, vrtule 3000

Žhavení 300

To je to nutné.


Pak si můžeš vymýšlet - startér, k tomu accu, powerpanel, palivové čerpadlo... Tam hravě utopíš dalších 3 až 5 litrů, ale není to nutné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 23.08.2004 22:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.5.2003
Příspěvky: 1323
Bydliště: Plzeň - jih
Ještě to chce nezničitelný prsty a kupu trpělivosti.
S tím 1,5 metrem souhlasím, teď si zrovna hraju s Extrou 300 dovezenou Pelikánem. Podívej se ke mně na web, je tam o tom pár slov, mám i trochu fotek, ale zatím nejsou na webu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: spalovak
PříspěvekNapsal: stř 25.08.2004 10:46 
envelope píše:
potrebuju poradit , chtel bych zkusim spalovaka ,ale o tyhle kategorii skoro vubec nic nevim ,takze se chci zeptat kolik stoji takovy 1m akrobaticky letko , vhodnej motor k tomu a ostatni prislusenstvi abych to moch rozbehat

ja litam s EPPIKEM na 3,5 a spokojenost sama-muzes si vybrat jestli litat na pohodu s veckovym kridlem s jednostranym profilem,rizena VOP a SOP a nebo na to prdnes rovny kridlo se symetrickym profilem s klapkama a je z toho plnokrevnej akrobat-a vdrzi toho dooost(vyzkouseno :lol: )
myslim ze ma rozpeti 1400-mam jeste 1 kridlo kdybys chtel


Nahoru
   
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 26.08.2004 8:06 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
Laco: chtel sem se jenom zeptat, co je to jednostranny profil??? myslis tim polosymetricky, nebo ze je to jen ohnuta deska s zebrama a nepotazenou spodni stranou, nebo neco jinyho...??? :roll:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 26.08.2004 8:21 
czernitko píše:
Laco: chtel sem se jenom zeptat, co je to jednostranny profil??? myslis tim polosymetricky, nebo ze je to jen ohnuta deska s zebrama a nepotazenou spodni stranou, nebo neco jinyho...??? :roll:

asi jsem se spatne rozepsal-myslel jsem polosymetricky a psal jednostrany
sorry


Nahoru
   
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 26.08.2004 8:25 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
jo, to se nekdy stava.. :) jak moc je nachylny epp na postrikani palivem a na pusobeni tepla od motoru?? nabo mas cumak letadla normlani preklizkovej??? je to hornoplosnik, nebo ne??


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 26.08.2004 9:32 
Pri mych zkouskach EPP versus metyl byla reakce negativni.Akorat se ten sajrajt vsakuje dovnitr takze to chce urcite pouzit pasku.Jak kvuli tomudle tak i kvuli pevnosti.
Ja jsem iniciativne pouzil na spicku jeste potah z preklizky,ale zbytecne(taky mi diky tomu narostla hmotnost :? -nastesti MVVS 3,5 je pasak...).
A co se tyka tepla tak si myslim ze EPP je dost odolny a stejne za motorem uz zadny teplo neni.
Napriklad v zime davam na hlavu malou cepicku z EPP proti prilisnymu chlazeni.


Nahoru
   
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 26.08.2004 13:01 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
jo, taky by se mi v zime takova EPP cepicka hodila. teda ne na motor, ale na me :lol: ..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: já mám akrobata CAP 232 3D 25
PříspěvekNapsal: sob 28.08.2004 10:13 
Mazák
Mazák

Registrován: 18.3.2013
Příspěvky: 1343
Bydliště: Zlínský kraj
já mám akrobata CAP 232 3D 25 na motor 3,5-4,6 ccm a mám tam 4,6ccm a parádní. Stavebnice stála 3699,- serva 5x HS-81 není pravda že pořádný akrobat je velký. I takový malý je skvělý.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 02.09.2004 17:13 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 22.5.2004
Příspěvky: 441
Bydliště: Jablonec nad Nisou
diky ,ted sem tady chvily nebyl tak sem nemoch odpovidat , , takze aspon 7tisic , ....no uvidime , elektry se mi zdaj pohodlnejsi , ale zas ten zvuk a vune paliva...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz