Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1081 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 73  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.09.2004 15:32 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
hmm, a proc domlouvat ted?? ja totiz nevim presne kdy dorazim na vystaviste, ani jak se tam dostat.. muzete mi prosim- jako naprostemu antitalentovi v oblasti prazske mhd-poradit jak z hlavniho nadrazi na vystaviste?? :oops: jo a muj mobil je 721155353


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.09.2004 15:42 
No , domluvil bych to tak aby mÄ›l každej eÅ¡tÄ› nÄ›jakej Ä


Nahoru
   
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.09.2004 16:34 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
zdravicko, omlouvam se za promlku- byl sem si na poste pro matros na ultiho.. :D :D :D co mi prisel od cemechu, a taky 3 vrtule(doufam ze vydrzi vic nez 3 lety :lol: :oops: ) po 1.5, slovy jeden a pul(!) mesici cekani.. :roll: mam ted jednu desku 7mm a 3 desky 3mm, budou mi ty 3mm stacit na kridlo?? vsechno se mi to zda hrozne moc tenky, respektive mekky na takovou plochu..??!! rikal sem si ze 7mm pouziju na trup, respektive jeho kostru, a na potazeni 3mm, vyskovku a smerovku taky 3, ale na kridla..?? nepouziva se 5mm?? jestli jo, spravim to treba umistenim dvou dalsich nosniku na nabezku a na odtokovku?? a ten detailnejsi popis bude super, klidne vcetne anabaze s nakupovanim jizdenek a zpusobem nastupovani do metra.. :lol: no dobra, tak uplne zle na tom nejsem, alepreci jenom.. ;) :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.09.2004 16:53 
Když je to od Ä


Nahoru
   
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.09.2004 17:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2004
Příspěvky: 607
A co to szkrydlo postavit tim způsobem, že to slepíš ze dvou vrstev a mezi ně vlepíš C nebo Sm nosník
(C=uhlík;Sm=smrk :lol: )

_________________
Rata


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.09.2004 17:38 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
Barny: jo, de vo EPP.. :D :lol: :oops: mozna vyjde, ale zkusim 2x3mm.
Rata:jo, se smrkem pocitam tak jako tak, asi to tak udelam. bude stacit na slepeni naky disperzni lepidlo, nebo to musi byt nakej purex nabo ca nebo neco takovyho??
jinak mi pripada ze pevnost 3mm se tolik nelisi od 7mm, aspon co do ohybani v ruce. i do 7mm bych musel davat nosnik, tak si rikam jestli by nebylo lepsi dat doprostred kridla 1 nosnik a jeste dva na nabezku a odtokovku a ve zkrutu pouzit skelnou pasku?? asi to bude docela slepenec, ale kdyz to nalepim zespoda,..?? ;) :oops: ja vim, ja vim, bude to videt, ale zda se mi to nejjednodussi. nebo ten stredni nosnik nedavat..?? :roll: dat jen ty dna na nabezku a odtokovku a ve zkrutu pouzit skelnou..?? co vy na to, jako svazaci?? :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.09.2004 17:59 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2004
Příspěvky: 607
To jest GOOD IDEA :idea: :wink: :D
K tomu křídlu: Nešlo by to umontovat tak že spojíš dvě křídla náběžkama a potom ten celek ohneš a do 1/3 dáš nosník a slepíš odtok.hr. k sobě :?: :? :roll:

_________________
Rata


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.09.2004 18:16 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
Rata: jo, ja vim, my genius mame posledni dobou jenom samy dobra napady.. :lol: btw: tak by to sice taky slo, ale ja bych to chtel mit neprofilovy- jako shocka. nevim totiz(a sem linej to zkoumat :oops: )jak by profil kridla ovlivnil letove vlastnosti pri zachovani daneho predsazeni a vzajemne vzdalenosti a sipovitosti kridel a ja nevim ceho vseho jeste.. :roll: :( ale napad dobrej, jenomze takovou konstrkci ma ten stroj co mam slibenej od peteho-je to normalni stredoplosnik, uz odzkousene letove vlastnosti. jen sem jeste zvedavej, co s nim predvedu ja.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.09.2004 18:22 
FUJ ! Skelná páska :evil: To bude těžký ! :wink:


Nahoru
   
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.09.2004 18:34 
Takže,
Na hlavnim nádraží si řekneš automatu o jízdenky (jezdim s legitimací takže ti neřeknu kolikakorunový :lol: :oops: )
VlezeÅ¡ do metra a pojedeÅ¡ na stranu ke koneÄ


Nahoru
   
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.09.2004 18:52 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
Barny: ha...!!! diky, snad muj chlapskej orientacni smysl nezklame(buzolu si beru sebou- jan tak, co kdyby.. :lol: ) btw. jaky ma mit ulti rozpeti?? kdyz sem si narysoval na desku 750mm, zda se mi to naky mrnavy..??!! cela deska ma 890(+-)mm.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.09.2004 18:54 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
jo ,a ta skelna paska snad nebude zase az tak tezka..?? ale mas pravdu ze se mi to asi vejde na tu jednu desku 7mm, kdyz se budu snazit tak urcite.. ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.09.2004 18:58 
SkelňaÄ


Nahoru
   
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.09.2004 19:01 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
jo, na tu cocku je jednoducha pomoc-fotit se cizim fotakem.. :lol: u me to-okovidne-funguje.. :lol: tak dobra, skelnou tam nedam, jen 7mm a smrk na nabezku i odtokovku..??


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.09.2004 19:04 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
jen tak bokem mimochodem kdyz si prochazim tvoje fotoalbum, tak mas na ultim skelnou pasku po cely dylce trupu i jako zaves smerovky... :twisted: :lol: a navic, jelikoz mam baterky 3S1500, plyne nam z toho preferovane venkovni letani a tydiz naky ten gram uz mi neublizi. a taky pro tu vyslednou vahu se mi to rozpeti 750 zda fakt hrozne malo..??!! kolik ho teda mas??


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1081 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 73  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz