Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: mikromodely
PříspěvekNapsal: sob 13.05.2006 11:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.2.2006
Příspěvky: 792
Bydliště: Praha 8
Chtel bych se zeptat. Jen tak ze srandy jsem kamaradovi koupil k narozeninam epp model z hrackarstvi je to zcela nerizeny kluzak rozpeti cca 40 cm. Napadlo me zda-li by z toho neslo udelat rc. Spocital jsem ze kdyz ho osadim servy a prijmacem, vaha vzroste o cca 16,5 g. Neni to moc ale da se nak spocitat jestli by to vubec letelo? A ten hlavni problem kamos ho chtel udelat na moturek. Me to prijde jako blbost protoze pohonne bat + motor me prijde jako hodne velka zatez. I kdybych ho udelal jen bez motoru jakym zpusobem bych mohl napajet prijmac? Napadly me li-pol ale co jsem videl tak se delaji jen jako pohonne a clanek s napetim 4,8 V jsem nevidel. Nenapada vas jakym zpusobem by to slo resit? I kdyz je to blbost :-) Popripade sel by tam dat nejaky mikro motor. A naposled neznate nejake odkazy na stranky zabivajici se vyrobou mikromodelu?


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 13.05.2006 20:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.5.2003
Příspěvky: 1323
Bydliště: Plzeň - jih
Pan Komarek http://rcmodelyplzen.wz.cz/ mel (ma?) hazedylko Marad prestavene na RC. Jednou jsem ho s tim videl litat a dokonce jsem se s tim velice zblizka (na vlastni kuzi) seznamil :/ . Mel tam, myslim, male Feigao naprimo, serva Dymond, prijimac pry cinsky (naprosto priserny) a nejakou lipolku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 13.05.2006 20:41 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Honza píše:
prijimac pry cinsky (naprosto priserny)
:lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 13.05.2006 20:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.5.2003
Příspěvky: 1323
Bydliště: Plzeň - jih
Kdyz mi pristal na hrbu, moc jsem se nesmal, koukal jsem totiz zrovna nahoru na to svoje...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 13.05.2006 21:31 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Tak to je fakt síla :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: hmotnost ovládání
PříspěvekNapsal: ned 14.05.2006 13:03 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.5.2003
Příspěvky: 38
Bydliště: Mělník
16.5 gramu navíc je nesmysl. To jsou jenom dvě serva. Lehká serva váží asi tak 7g. Kde máš přijímač a napájení? Nicméně model se 40cm rozpětí to rozhodně unese, jen bude o tu hmotnost létat rychleji. S tím bych vůbec neváhal a už bych to tam lupal. Nevím, jak to vypadá, ale řídil bych křidélka jedním servem s pákami pro diferenciaci a výškovku. Směrovku bych určitě neřešil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: mikromodely
PříspěvekNapsal: ned 14.05.2006 18:56 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.7.2004
Příspěvky: 3424
Bydliště: kousek od Hradec Králové
Kubik777 píše:
Chtel bych se zeptat. Jen tak ze srandy jsem kamaradovi koupil k narozeninam epp model z hrackarstvi je to zcela nerizeny kluzak rozpeti cca 40 cm. Napadlo me zda-li by z toho neslo udelat rc. Spocital jsem ze kdyz ho osadim servy a prijmacem, vaha vzroste o cca 16,5 g. Neni to moc ale da se nak spocitat jestli by to vubec letelo? A ten hlavni problem kamos ho chtel udelat na moturek. Me to prijde jako blbost protoze pohonne bat + motor me prijde jako hodne velka zatez. I kdybych ho udelal jen bez motoru jakym zpusobem bych mohl napajet prijmac? Napadly me li-pol ale co jsem videl tak se delaji jen jako pohonne a clanek s napetim 4,8 V jsem nevidel. Nenapada vas jakym zpusobem by to slo resit? I kdyz je to blbost :-) Popripade sel by tam dat nejaky mikro motor. A naposled neznate nejake odkazy na stranky zabivajici se vyrobou mikromodelu?


Zkus dotoho dát elektroniku z tohoto: http://kdosihrajenezlobi.pasaz.cz/letadla/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: PetrG a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz