Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Souhlasíte s chováním uživatele radekc?
Ano, radekc je v právu 15%  15%  [ 4 ]
Nemám na to žádný názor 19%  19%  [ 5 ]
Radekc by se měl nad sebou zamyslet 67%  67%  [ 18 ]
Celkem hlasů : 27
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 03.07.2006 17:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
wroum píše:
Radekrc
A to je zase kdo?-jsem už z toho totálně zmetěný :roll:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 03.07.2006 17:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.8.2005
Příspěvky: 2403
Bydliště: letiště Točná, Praha
wroum píše:
uprimne receno, po tehle otazce mam dojem ze tady skutecne nekdo v neporadku je, ale Radekrc to neni...

...o co ti jde?


Mám taky takovej dojem

_________________
kanál: 40 Mhz-81, 54, 53 a 2.4 Ghz Jeti DUPLEX
Modeláři Točná


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 03.07.2006 17:14 
Mazák
Mazák

Registrován: 30.6.2005
Příspěvky: 708
Bydliště: ČR
radekc píše:
je typické prahové napětí
takze je to OK.
Tak slava. Mam to v poradku.
Dekuji

:arrow:


:roll: 8O :?: :idea: :!:

Nic ZDZD, ja osobne to vzdavam. Jiz jsem nenasel zadneho dalsiho smajlika, ktery by vyjadril me pocity. Bohuzel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 03.07.2006 17:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Dyť říkám-lepčí jako kabaret :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 03.07.2006 17:26 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
radekc píše:
je typické prahové napětí
takze je to OK.
Tak slava. Mam to v poradku.
Dekuji

:arrow:


Nic jsi nepochopil Ivánku...

Končím, tvá Máňa. Ode mne už se nedočkáš jediné rady, i kdyby jsi se řítil do totálního průseru. Pokud nejsi schopný obětovat ani deset sekund aby jsi se zamyslel a snažil se pochopit to, co už jsem nejmíň třikrát popsal, uvedl všemožné odkazy, grafy a popisky, nestojíš mi za ztrátu mého času.

Ztratil jsem s tebou nejméně hodinu drahocenného času. Co se dá dělat, občas člověk narazí i na tupé hovado.

Doteď jsem nepoužil jediný výpad, jedinou urážku (na rozdíl od Tebe) teď už jsem musel. Všem, co byli nuceni si to přečíst, se tímto omlouvám.

Děkuji za pochopení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 03.07.2006 17:31 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
a sakra koukam, ze jsem toto tema vubec nemel zakladat, timto se za to vsem omlouvam

doufal jsem, ze to radka donuti k zamysleni, ale toho nedonuti k zamysleni nic

_________________
P-47 Thunderbolt - Titan ZG 20; SniperV2 - 6s A123; Plackolet - 2,5ccm; EPP Mustang; BF109e; Futaba T7C FASST; Hyperion EOS0610i NET


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 03.07.2006 17:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
j3nda píše:
a sakra koukam, ze jsem toto tema vubec nemel zakladat, timto se za to vsem omlouvam

doufal jsem, ze to radka donuti k zamysleni, ale toho nedonuti k zamysleni nic
Ještě zapoměl říci:- áááááááááááááááááááááááááááméééééééééééééééééééééén :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 03.07.2006 20:10 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.1.2006
Příspěvky: 2222
arda1 píše:
wroum píše:
Radekrc
A to je zase kdo?-jsem už z toho totálně zmetěný :roll:


muj error samozrejme, ale stejne si myslim ze ti to doslo.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 04.07.2006 6:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.6.2004
Příspěvky: 1627
Bydliště: LIBEREC
wroum píše:
uprimne receno, po tehle otazce mam dojem ze tady skutecne nekdo v neporadku je, ale Radekrc to neni...

...o co ti jde?

o co jde pánovi zdzd ? to je jednoduchý, o to samý šlo dědečkovi Mrazíkovi, - aby se dotyčný hluboce uklonil, omluvil se a pěkně poděkoval za jedinnou správnou radu...Je to celkem logické, sic už výše uvedené příspěvky pana zdzd smrdí ješitností a to tak dokonale, jak dokonalé jsou jeho znalosti v elektronice :?
P.S.: pokud máte pánové potřebu si ještě cosi ohledně osvětlení modelu dovyříkat, vraťte se, prosím, na vlákno k tomu založené - toto je o něčem jiném. diky Herri


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 04.07.2006 6:38 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Herry jsi vedle jak ta jedle.

Jde mi o základní slušnost, žádné poklony nevyžaduji. Ostatně stejné rady dostal od více lidí.

Neoprávněně mne nazval hňupem, ty ostatní také všelijak. Pro mne je mrtvý, dokud to neodvolá.

To že někdo něco neví, je normální a proto se sem chodí lidi ptát. To, že se nechtějí poučit a kašlou na všechny rady je normální už méně. Ale ještě za ně sprostě vynadat je neakceptovatelné.

Omluvu nečekám za to, že neví. Omluvu čekám za prokázané bezdůvodné napadení. A nejen pro sebe.

A to, že bych se někdy dočkal vděku, až prozří, neočekávám vůbec. Tak daleko jeho sociální inteligence nesahá. Není schopen uznat chybu (i když ji všichni vidí), tím méně veřejně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 04.07.2006 7:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.6.2004
Příspěvky: 1627
Bydliště: LIBEREC
každej pořádnej chlap má v sobě ješitnost - někdo méně někdo více, s tim nikdo nic neudělá to je daný. Zdzd jsi dost naivní, když chceš aby se Ti někdo za daných okolností veřejně omluvil. S kladením nároků na povahové vlastnosti začni u sebe a nesnaž se měnit svět, nech to na Pánubohu. Věř že to třeba Radkac mrzí jak to dopadlo, ale najevo to nedá.
Děkuji předem za Tvou shovívavost (ukaž že jsi lepší nejen v "elektrice") a přeju úspěšný pracovní den ! Herri


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 04.07.2006 7:12 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Mrzet ho to sice může, ale pokud to nedá najevo, má u mne (a asi nejen u mne, postižených bylo více a anketa taky ledasco napoví) utrum.

Ješitnost je jedna věc, rovné chování a sebeúcta další, úzce související. Když se seknu veřejně, tak se k tomu také veřejně postavím a uznám to. A že to dělám, pokud se něco nepodaří, mohou i tady mnozí potvrdit. Tím jsem rozhodně serioznější, než když se potichu vypařím. Ty blitky totiž zůstávají a každý si je může přečíst. Ostuda není se splést. ostuda je na tom trvat.

Já urážlivý nejsem. Ani nadledvinky si hned tak ždímat nenechám. Ale nemíním znovu obětovat spoustu času vysvětlováním, za které mne akorát označí za hňupa.

Sorry. Když můžu, pomůžu. A pro něj jsem toho opravdu udělal hodně. Ale už nikdy více. Znovu už ze sebe blba dělat nebudu. Nemám důvod. Pro mne za mne, ať mu to třeba vyhoří a éo v noci ztratí. Jsou to jeho prachy, jeho risk.

EOT


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 04.07.2006 7:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Ja to rikal - jen dalsi flame.... :roll:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 04.07.2006 8:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
a o tom to cele bylo, on se na neco zepta a pak nejen ze si nenecha poradit, jeste zacne urazet vsechny lidi, kteri se mu snazili poradit. uznavam, ze jsem se nechal vyprovokovat a oprel se do nej, jenze az v reakci na urazky lidem, o kterych vim, ze to s nim mysleli dobre a o elektronice toho vedi mnoho. pokud lidi, kterych si vazim, zacne posilat znovu do skoly, diskutujici na tomto foru bude posilat na chat na centrum a svoje nazory prosazovat velkym pismem - tak se do nej obuju kdykoliv znovu. jen lituju toho, ze jsem zalozil toto tema, to byla chyba. doufal jsem, ze kdyz uvidi jak tech "najednou mnoho moudrych lidi" (drive ty lidi nazyval hlupaky) hlasovalo, ze se nad sebou konecne zamysli...

_________________
P-47 Thunderbolt - Titan ZG 20; SniperV2 - 6s A123; Plackolet - 2,5ccm; EPP Mustang; BF109e; Futaba T7C FASST; Hyperion EOS0610i NET


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 04.07.2006 9:47 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 4.6.2006
Příspěvky: 102
<!-- /whwsxuir271/err.403/redir/rcmania/robot -->


Naposledy upravil radekc dne pát 28.06.2013 13:40, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: PetrG a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz