Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Volba příjímače Pomóc pls
PříspěvekNapsal: stř 06.04.2005 18:38 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 28.3.2005
Příspěvky: 174
Bydliště: Brno
Do nového modelu CAP232 5 kg těžkého 1800mm rozpětí chci koupit nový přijímač a nemůžu se rozhodnout pro jaký, vážně uvažuji o koupi SUPERSLIM od Hitecu, nebo OCTAVA od MZK. Máte někdo s těmito přijímaco zkušenosti, můžete mi některý doporučit, děkuji :D


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 06.04.2005 22:36 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.2.2005
Příspěvky: 21
Já používám přímač Schulze Alpha 8 naprostá spokojenost.
http://www.schulze-elektronik-gmbh.de/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.04.2005 9:58 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.6.2004
Příspěvky: 263
Bydliště: poblíž Slavkova u Brna
Já mám Superslim od HT (lítám teda zatím menší letadla) a taky naprostá spokojenost ... :)

_________________
\_ StanY _/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.04.2005 14:06 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 28.3.2005
Příspěvky: 174
Bydliště: Brno
kolja píše:
Já používám přímač Schulze Alpha 8 naprostá spokojenost.
http://www.schulze-elektronik-gmbh.de/

Já na to koukal a zdá se mi hodně mini na tak velký letadlo a nejsem si jistej co by s ním udělal proud 5-ti silných serv. V jakém letadle ho používáš a s jekým vybavením ?
Cena je slušná, ale ta velikost se mi fakt nezdá... :D Jinak díky za tip :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.04.2005 20:30 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 8.10.2004
Příspěvky: 149
Já bych použil duální Hitec osmikanalový HFD-08RD . Mám ho ve všech větších letadlech s motory do 20kubíků a spokojenost až na půdu. Mám tři tak vím o čem mluvím. SUPERSLIM je ale taky podobné koncepce a má všeobecné použití tak asi moc velkou chybu neuděláš. To máš toho Capa od Číňana CM , do prodeje v čechách se ještě pokud vím nedostal, nebo jo? Je to ten zeleno-bílý?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.04.2005 20:41 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 28.3.2005
Příspěvky: 174
Bydliště: Brno
radis píše:
Já bych použil duální Hitec osmikanalový HFD-08RD . Mám ho ve všech větších letadlech s motory do 20kubíků a spokojenost až na půdu. Mám tři tak vím o čem mluvím. SUPERSLIM je ale taky podobné koncepce a má všeobecné použití tak asi moc velkou chybu neuděláš. To máš toho Capa od Číňana CM , do prodeje v čechách se ještě pokud vím nedostal, nebo jo? Je to ten zeleno-bílý?

Mě zase na mojehobby od superslima odrazovali, že je prej málo odolnej proti rušení, tak fakt nevím...
Ten CAP je čistě má konstrukce, stavebnice mě nebaví, já si chci vše navrhnout a postavid od plánu, až do konce sám. Navíc na letišti mají zkušenost, že u CM dělají moc těžký ocasy letadel a ty je pak nutno dovažovat, což u letadel úplně nesnáším :twisted: Olovo v letadle je prostě FUJ !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.04.2005 21:33 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2004
Příspěvky: 61
Bydliště: Praha
mam superslim v 3kg eru rozp. 155cm , asi rok jsem ho z modelu ani nevyndal, s rusenim jsem se snad nesetkal, spokojenost maximalni ... :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.04.2005 21:46 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 28.3.2005
Příspěvky: 174
Bydliště: Brno
radis píše:
J

Mám na tebe takovej dotaz mimo tuto seksi a to o spalovácích, doufám že se na mě za toto znesvěcení někdo nebude zlobit.
V jednom příspěvku píšeš že máš ASP 20ccm (asi 120AR). Já si ho také koupil a chci se tě zeptat na jeké palivo jsi to zabihal, jestli tam teť liješ syntetiku, na svíčku a tak..... Jinak vypadá moc pěkně Velmi šťastný Měl jsem s ním ale malý problém. Aktivní číňan u pískovačky pískoval a pískoval až zapískoval otvory pro montáž výfuku, které jsem musel vyčistit a ještě jednou projet závitníkem abych tam ty šrouby vůbec bostal ! Pyliny a jiné nečistoty v něm ale nejsou. Ty závity jsou sice drobnost ale naštve to ! Díky moc a letu zdar !
Jestli mi odpovíš, bude možná lepší se s tímto tématem přesunout do spalováku. Díky a omlouvám se za ten bordel co v těch tématech tvořím.. :oops:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz