Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jak lítá Hary a Foky od Telinku?
PříspěvekNapsal: úte 26.04.2005 16:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.7.2004
Příspěvky: 3424
Bydliště: kousek od Hradec Králové
Mám možnost koupit za dobrou cenu nepostavené stavebnice Hary a Foky od Telinku. Jak lítají? Chci něco na vyřádění na louce :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Poblbnutí?
PříspěvekNapsal: stř 27.04.2005 8:19 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2005
Příspěvky: 81
NO, pokud chceš něco pro poblbnutí na louce a zároveň chceš, aby to letadlo vypadalo, zkus se mrknout na www.va-models.com. Když tak se mrkni pro představu na video :D Jinak, pokud tě tam nic nenadchne, není špatný ani Uzi XXL od Potenského. Dobrou ruku při volbě...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Poblbnutí?
PříspěvekNapsal: stř 27.04.2005 13:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.7.2004
Příspěvky: 3424
Bydliště: kousek od Hradec Králové
DarkMen píše:
NO, pokud chceš něco pro poblbnutí na louce a zároveň chceš, aby to letadlo vypadalo, zkus se mrknout na www.va-models.com. Když tak se mrkni pro představu na video :D Jinak, pokud tě tam nic nenadchne, není špatný ani Uzi XXL od Potenského. Dobrou ruku při volbě...


Chces tim rict, ze ty letadla od Telinku jsou k nicemu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 27.04.2005 14:30 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2004
Příspěvky: 494
telink robi excelentne samokridla... ako je to s lietadlami, neviem... inak napr. s miniTornadom si na louce zablbnes velmi dobre...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 27.04.2005 14:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.5.2003
Příspěvky: 1323
Bydliště: Plzeň - jih
Jde o to, jak chces radit. Jestli ti jde o akrobacii ("3D" a spol), radsi sahni po necem jinem. Jestli si chces zalitat s letadlem, co vypada jako neco realneho a obcas to prolozit akrobacii, nevidel bych v tom problem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 27.04.2005 17:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.7.2004
Příspěvky: 3424
Bydliště: kousek od Hradec Králové
Honza píše:
Jde o to, jak chces radit. Jestli ti jde o akrobacii ("3D" a spol), radsi sahni po necem jinem. Jestli si chces zalitat s letadlem, co vypada jako neco realneho a obcas to prolozit akrobacii, nevidel bych v tom problem.


Vyloženě 'halové 3D' mě moc neláká. Mám pocit, že ta letadla už neletí jako letadla, ale dělají jen takový malý přídavek k motoru a vytrvale za letadlem jen plápolají :lol:
Přesně jak jsi říkal - letadlo co vypadá jako něco reálného (proto mě moc nelákají samokřídla) a sem tam nějakou tu 'rozumnou' akrobacii. Viset na vrtuli to nemusí, i když na stránkách Telik udává že by to i mohlo...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 27.04.2005 20:42 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.6.2004
Příspěvky: 263
Bydliště: poblíž Slavkova u Brna
No já mám od Telinku všeobecně známýho škaredýho :D BENDYho(480 sport) a ikdyž vypadá nicmoc tak lítá na pohodu a jak ty píšeš že na nějaký to "vyblbnutí" (a základní akro) stačí i on takže v těchto letadlech bych neviděl problém ;)

_________________
\_ StanY _/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 27.04.2005 21:18 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2004
Příspěvky: 61
Bydliště: Praha
S Harym jsem kdysi lital je to pohodovy ero ktery hodne vydrzi a je dobry presne na to co vyzadujes 8)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 29.04.2005 5:51 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 7.9.2003
Příspěvky: 14
Já mám Fokyho, není to špatný éro, ale nečekej žádný zázraky. Na opravdovou akrobacii není, ale na pohodový poletování na ti louce vystačí. Navíc je skoro nerozbitný.
Taky bude záležet na tom s jakýma baterkama chceš lítat. Já tam měl nejdřív 7 článek NiMH 650 (žluté od Telinku) - letelo to slušně, ale letový časy pod 10 minut :( a baterky šly hodně rychle do háje.
Pak jsem zkoušel doučlánek lion a s nima jsem lítal i půl hodiny, ale nedalo se moc lítat na plnej plyn, abych články nezničil.
Asi nejlepší akumulátory jsou lipolky. Letadlo je i o dost lehčí. I když stejně uvažuju, že tam dám přečasovanou třístovku a pak to poletí 8)

Škoda, že jsem v okolí nenašel nikoho, kdo by chtěl zkusit kombat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Poblbnutí?
PříspěvekNapsal: pát 29.04.2005 9:43 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2005
Příspěvky: 81
Kovboj píše:
DarkMen píše:
NO, pokud chceš něco pro poblbnutí na louce a zároveň chceš, aby to letadlo vypadalo, zkus se mrknout na www.va-models.com. Když tak se mrkni pro představu na video :D Jinak, pokud tě tam nic nenadchne, není špatný ani Uzi XXL od Potenského. Dobrou ruku při volbě...


Chces tim rict, ze ty letadla od Telinku jsou k nicemu?


To jsem samozřejmě říct nechtěl, jen jsem ti nabízel jinou alternativu :D


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz