Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 61 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jak na visení
PříspěvekNapsal: stř 01.06.2005 14:52 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2004
Příspěvky: 494
mam Diablo_3D a nie sa na ňom naučiť visieť... možno som len nedočkavý a chce to tréning, zatial som s nim bol lietať asi 7 krát, takže ho asi len zatial dostavam do ruky a vzhladom na to, ze este nikdy predtym som s podobnym modelom (vysoletom) nelietal asi to bude chciet hoodne casu kym to vpohode uvisim...

ale aj tak ak mi napisete ako na to, co robit ked sa model nakloni tam ci onam, ako pracovat s plynom atd. budem len rad..

Dakujem a viseniu ZDAR :D

_________________
- PARK fly - F3J/B/F/K -


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01.06.2005 16:26 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 9.12.2004
Příspěvky: 279
Bydliště: Praha 9
Na začátek je dobrý hodit éro z ruky rovnou do harrieru, držet ho před sebou ve výši pasu a chodit za nim. Pro začátek je taky možná lepší rumplovat s plynem, ale je to spíš je to o tom, co je ti to příjemější. Nedoporučuju učit se viset moc vysoko, špatně se ve vejšce odečítá postavení modelu. Hlavní je ténovat,trénovat,...a trénovat.

_________________
Barny


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01.06.2005 16:48 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 3.9.2004
Příspěvky: 274
Bydliště: Vlašim
Pokud by jsi měl k dispozici simulátor např. AFP tak ten vřele doporučuji - Ušetříš spoustu baterií a modelů :D
Osobně jsem se učil viset na modelu Extra 330s. Sice následný přechod na Zoom Zooma nebyl bez problémů, ale bylo to mnohem snažší, než se o to pokoušet rovnou naostro.

Když se ti model nakloní doprava, tak musíš na opačnou stranu - stejně jako při normálním létání.
Dobré je nedělat příliš velké zásahy do řízení - většinou stačí do kniplů jen lehce ťukat.
Akorát pokud se ti model vychýlí příliš, tak je dobré přidat krátce plyn - díky většímu ofuku řídíci plochy účiněji zafungují.
Nejhorší je si srovnat v hlavě, na kterou stranu páčkovat, když se ti model otáčí okolo osy vrtule - ale to se spraví asi jedině cvičením

Jak píše Barny - trénovat, trénovat a zase trénovat :D


Jinak koukni třeba sem http://www.rcmania.cz/archiv/2002/viseni.htm
a nebo sem http://www.rcmania.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=1560&highlight=&sid=4974873d095c638b6521e460e15ac345#1560


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 03.06.2005 11:16 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2004
Příspěvky: 494
hmm... zajímavé čteníčko :P

skusim to zapracovat do praxe a uvidim, snat mi to potom uz pojde lepsie...

zatial dakujem.. :wink:

_________________
- PARK fly - F3J/B/F/K -


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 01.08.2005 9:10 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 1
A keď sa ti začne točiť okolo vlastnej osi tak kridilkami na opačnú stranu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 02.08.2005 13:42 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2004
Příspěvky: 494
som proste drevo... nepodarilo sa mi udrzat ten model vo vise viac ako 10 sekund... tak som vsetko vybavenie teraz vybral a napchal do miniTornada a brazdim blaznivo oblohu ako so stihackou :mrgreen:

_________________
- PARK fly - F3J/B/F/K -


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 02.08.2005 14:36 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 3.9.2004
Příspěvky: 274
Bydliště: Vlašim
Někdy je dobré posunout těžiště více dozadu - např. u Zoom Zooma jsem měl s visením ze začátku problémy, ale jakmile jsem těžiště posunul více dozadu (v rámci rozsahu doporučeném výrobcem), tak se to o dost zlepšilo a teď s visením a harrierem není problém


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 02.08.2005 15:17 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2004
Příspěvky: 494
aha... tak tam asi bude problem, ja som mal totiz tazisko dost v predu pretoze takto vyvazene modely su poslusnejsie... ok skusim to posunut dozadu ale asi az za 1-2mesiace, teraz sa vyblbnem s miniTornadom, a ked ma prestane bavit tak vybavenie prehodim nazad do Diabla_3D a pojdem nato... :wink: dik za radu... moc ma to potesilo :wink:

_________________
- PARK fly - F3J/B/F/K -


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 14.09.2005 18:25 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 13.9.2005
Příspěvky: 82
Bydliště: Prague
To jsi udelal fakt strasnou chybu,nemel jsi davat veci do mini tornada ale zustat u toho diabla a porad trenovat, o nicem jinym to opravdu neni...Ja kdyz jsem se ucil viset tak me to taky hned neslo ale trenoval jsem a fakt to jde ted uz visim bez problemu..Ale kdyz budes trenovat tak to pujde ale to teziste hod trochu do zadu a ono to pujde.Zatim cus


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15.09.2005 20:26 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2004
Příspěvky: 494
no jo, leto skoncilo a rc islo opat do Diabla... vysiet sa mi uz celkom dari, aj ked s mensimi ci vacsimi problemami, inu co sa toho taziska tyka vec sa ma takto: stale mi neslo do hlavy ze cim som stale posuval tazisko viac a viac do zadu, bol model vo visu malo ovladatelny, chvost sa hybal pomali a čumak rychlo, proste sa to nedalo dobre ovladat, nedalo mi to a tak som nakukol do planiku... skoro mi oci vypadly 8O tazisko podla planu malo byt 1cm pred hlavnym nosnikom... cim som ho daval dalej dostalo sa az 2cm za hlavny nosnik... tak som to skusil, tazisko som dal podla planu a tu je vysledok :wink:

video diablo vo vise

_________________
- PARK fly - F3J/B/F/K -


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15.09.2005 22:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
moooc hezky video..ja uz to chci taky poradne umet... :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 16.09.2005 8:29 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2004
Příspěvky: 494
zelda píše:
moooc hezky video..ja uz to chci taky poradne umet... :D


jenomze ja to tiez poriadne neumim, su to len take postrihane kusky :wink: ale casom to snat pride...

_________________
- PARK fly - F3J/B/F/K -


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 16.09.2005 15:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
ja uz sem se to taky trosicku naucil...ale tak jako ty to jeste neumim:-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 16.09.2005 15:51 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2004
Příspěvky: 494
no tak to si mi zlozil normalne kompliment... neboj casom sa urcite obaja naucime vysiet... asi to treba fakt trenovat... mne hlavne robi problemy ked sa vo vyse zacne model otacat okolo osi, kde to zacnem korigovat kridelkami tak mi vzdy model kdesi vyboci a nestiham, popripade neviem ako reagovat, a dost casto skonci ero na zemi, ved nakoniec je to pekne vydiet aj na tom videu...

_________________
- PARK fly - F3J/B/F/K -


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 22.01.2006 14:18 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 14.4.2003
Příspěvky: 360
Obrázky: 0
Blog: Zobrazit blog (3)
nauč se vyset na simulátoru a nejdřiv kabinou k sobě


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 61 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz