Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: TORO (snad uz naposled)
PříspěvekNapsal: čtv 21.07.2005 18:41 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.4.2005
Příspěvky: 101
tak zase ja a zase TORO, omlouvam se. :oops: tak mam 8clanek vykon urcite lepsi nez 7clanek, ale na zacatku jsem si nedal pozor na dotazeni vrtule a uz jsem stratil 2 srouby, vrtule odpadla taky, tu jsem nastesti nasel.... jak jste vy resili dotazeni sroubku (zakapli jste ho kyanem)
dik


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 21.07.2005 19:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
mel si tam podlozku??


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 22.07.2005 10:00 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.4.2005
Příspěvky: 101
myslis cernou z plastu, nebo normalnou kovovou podlozku pod sroub.
Mel jsem tam jen takovej ten umelohmotnej protikus co je dodavan s prevodovkou a na to sroub ( :D ach ten popis...) , asi ne uplne dotazene aby se plast nezdeformoval a trosicku lepidla fakt jenom kapka:lol:

no a ted jsem tam dal nejaky sroub z dilny co jsem nasel (samozrejme tam pasuje ) a normalni podlozku , docela jsem to zalil kyanem (potreti bych vrtuli uz nemusel najit), zatim spatne pocasi tak jsem to skousel jenom na zemi, kde vsechno drzi

a jeste posledni vec, potom co jsem tam dal 8clanek zacal motor vibrovat a po proskoumani jsem zjistil ze je nalomena motorova prepazka. tak jsem to spevnil smrkem a zalepil epoxy....snad to bude drzet
ty jsi nemel podobne problemy?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 22.07.2005 13:06 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 25.9.2004
Příspěvky: 60
Bydliště: Ostrava
Letos má moje MT za sebou už asi 200 startů (podle toho už taky vypadá joko "vozembouch"). Šroub vrtule dotahuji fest, ale s citem. Vrtule mi ještě neupadla :lol: Občas při nechtěném přistání s běžícím motorem (při 20cm průletech nad trávníkem) se šroubek povolil, ale nikdy se nevyšrouboval úplně! S prasklým motorovým ložem obandážovaným páskou jsem v pohodě létal 14 dnů (denně) . Létal jsem Speed300 na NiMh 8xAAA Telink, teď asi měsíc už na Kokam 2s2000 SHD - paráda, ale už by to chtělo silnější motor! Já bych závit šroubu natřel jemně nějakým kontaktním lepidlem, aby šel do závitu v plastovém unášeči trochu ztuha. Pokud se Ti povolí vrtule, začne se protáčet naprázdno a šroubek už by se samovolně neměl vyšroubovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 22.07.2005 13:32 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.4.2005
Příspěvky: 101
hmm dobrej napad :) , s tema 2s 2000 mAh musis dovazovat kolik, pripadne daval si vetsi vrtuli (myslim ze nekdo doporucoval) Cam slim prop 9/6"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 22.07.2005 19:21 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 25.9.2004
Příspěvky: 60
Bydliště: Ostrava
S těma 2000 jsem akrorát odlepil tu desetikačku, kterou jsem měl přilepenou páskou na čumáku. Vrtuli mám standard Cam Slim Pro 8x6. Kdybych to byl býval věděl předem, tak jsem nevyhazoval prachy za Telinky AAA (6 packů :oops: ), které vadnou a vadnou a rovnou bych šel do Li-Polek :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 22.07.2005 20:07 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
vozembouch píše:
myslis cernou z plastu, nebo normalnou kovovou podlozku pod sroub.
Mel jsem tam jen takovej ten umelohmotnej protikus co je dodavan s prevodovkou a na to sroub ( :D ach ten popis...) , asi ne uplne dotazene aby se plast nezdeformoval a trosicku lepidla fakt jenom kapka:lol:

no a ted jsem tam dal nejaky sroub z dilny co jsem nasel (samozrejme tam pasuje ) a normalni podlozku , docela jsem to zalil kyanem (potreti bych vrtuli uz nemusel najit), zatim spatne pocasi tak jsem to skousel jenom na zemi, kde vsechno drzi

a jeste posledni vec, potom co jsem tam dal 8clanek zacal motor vibrovat a po proskoumani jsem zjistil ze je nalomena motorova prepazka. tak jsem to spevnil smrkem a zalepil epoxy....snad to bude drzet
ty jsi nemel podobne problemy?

ja ne, ale kamos ma swifta od ms composit a taky se mu to uz parkrat stalo..pak sme tam dali obycejnou kovovou podlozku, zalili prstolepem a drzi to...jinak mne motor vinroval proto, ze sem nemel vyvazenou vrtuli..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 23.07.2005 12:13 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.4.2005
Příspěvky: 101
diky za rady
marencak- ty zluty AAA mi taky docela zmekly (hlavne ze na obalu je "High discharge") :?
zelda- no jo s vyvazenim vrtule to bude ted asi problem :lol: , protoze uz jsem tam dal podlozku a zas... to prstolepem a nechce se mi to rozlepovat, neni cas ted litat ale snad to bude OK


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 27.07.2005 14:54 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2004
Příspěvky: 494
baterky urcite LiPol... mal som v miniTornade 8x Sanyo 720mAh AAA a ked som presiel na lipoly tak som tomu nemohol uverit! jednak lahsie ero a jednak viac casu vo vzduchu... a pri 3s je to uz docela dobry mazec vo vykone, len fakt treba potom na to opatrne lebo odpalis motorek :lol: najnovsie idem moje minitecko kompletne upravit: vsetku skelnu pasku dam do prec, kridlo spevnim kuskom uhlikovej trubky, kridelka zavesim na kvalitne plastove panty (konecne ziadna odlepena paska za letu a naraz do zeme :oops: ) , motor Python 60 + regl, 3s LiPol E-Tec 1250mAh. predpokladam ze po tychto upravach to bude konecne daco co dlho hladam, byt neomezen zemskou gravitaci v jakekoli polohe modelu voci zemi :roll: ach znie to skoro ako rajska hudba :D uvidime v praxi ale myslienka letiet s miniTeckom kolmo hore ako dlho len chcem je zaujimava :roll:

_________________
- PARK fly - F3J/B/F/K -


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 27.07.2005 15:22 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.4.2005
Příspěvky: 101
trochu odboku : vyvazovali ste na svojom samokridle pred prvym letom vrtulu, nestalo sa vam niekedy ze by rozvibrovala cele loze


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 27.07.2005 15:32 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2004
Příspěvky: 494
mno ja som ju nevyvazoval, urcite vybracie tam mam ale nie je to nic zavratne, co by stalo za moju pozornost. myslim ze u mna je to v norme...

_________________
- PARK fly - F3J/B/F/K -


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 27.07.2005 15:51 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.4.2005
Příspěvky: 101
to bola len kontrolna otazka, napis potom jake to je s tym pythonom.... aj ked si to viem asi domysliet :D ... teraz uplne odbocim .. odkial si cuki


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 29.07.2005 8:32 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2004
Příspěvky: 494
Martin, Slovakia :wink:

inu vcera som bol v ČR :D som si dal celkovo 140km na bicykli, a siel som do Jablunkova kupit si LUCKY STRIKE, lebo u nas ich nedostat :cry: Mozno si poviete ze som blazon kvoli dakym cigaretam, ale moja odpoved je nekompromisna! To nejsou cigarety! To jsou Lucky Strike :P

_________________
- PARK fly - F3J/B/F/K -


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 29.07.2005 13:29 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 6.2.2005
Příspěvky: 68
Bydliště: Mladá Boleslav
no tyvole 8O

edit: hotovej Lance Armstrong
edit2: ale pozoor, ten s rakovinou bojoval,ty sis pro ni jel :wink: :(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 31.07.2005 12:03 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2004
Příspěvky: 494
:mrgreen:

_________________
- PARK fly - F3J/B/F/K -


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz