Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 18.08.2005 15:53 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
zdzd píše:
Já taky. Ale v případě, že už škubou, to očištění kol neřeší. Navíc si nedokážu představit, jak tuk z kol prolézá na dráhu poťáku. Hotový Cooperfield.
:lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 18.08.2005 18:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
zdzd píše:
Já taky. Ale v případě, že už škubou, to očištění kol neřeší. Navíc si nedokážu představit, jak tuk z kol prolézá na dráhu poťáku. Hotový Cooperfield.
Sice neznám HS 55, ale měl už jsem pár serv rozdělaných a nechápu jak se může vazelína z převodů normálním způsobem dostat do poťáku a ještě ke všemu znečistit odp. dráhu.??? :o


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 18.08.2005 20:08 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 20.3.2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Frýdek-Místek
No , kdybych měl digitální foťák , tak bych to nafotil a potom by bylo vše jasné. Ono se říká , kdo maže , ten jede , ale ty převody jsou v té vazelíně prostě utopené!!! A jsem rád , že mě Zelda pochopil.Ta vazelína do toho potenciometru prostě nateče. Ale stačí vyčistit a zase nějakou dobu šlapou. Možná byl v práci zrovna iniciativní pracovník a mazal a mazal a mazal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 18.08.2005 22:59 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.2004
Příspěvky: 1451
Bydliště: chocerady
kurva dete do prdel s tim urazenim serv hs-55 to je snad nejlepsi servo na svete.dokonaly.pevny prevody vydrzi zazraky mam je uz asi 5 let a furt bez problemu vsechno perfektni.chodej ve vsom ted je mam na ovladani kridilek u vlecnyho hornoplosnika na 10ccm o hmotnosti 4kg.v airkombatu na 3,5ccm a bez jedinyho problemu ma jich doma asi 8.vsechny dokonaly tak me neserte ze nechodej :twisted:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 19.08.2005 3:15 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 20.3.2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Frýdek-Místek
Když si koupí 1000 lidí stejné auto a 50 z nich má nějaký problém , tak jim přece nebudu nadávat , že to auto nemá chybu. My jsme si to asi vymysleli , abychom zaplácli náš i váš drahocený čas. Neříkám že to servo je šmejd , tvrdím že některé kusy mají svoje mouchy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 19.08.2005 10:02 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
diablotin píše:
kurva dete do prdel s tim urazenim serv hs-55 to je snad nejlepsi servo na svete.dokonaly.pevny prevody vydrzi zazraky mam je uz asi 5 let a furt bez problemu vsechno perfektni.chodej ve vsom ted je mam na ovladani kridilek u vlecnyho hornoplosnika na 10ccm o hmotnosti 4kg.v airkombatu na 3,5ccm a bez jedinyho problemu ma jich doma asi 8.vsechny dokonaly tak me neserte ze nechodej :twisted:

neprozivej to tak....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 19.08.2005 11:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
diablotin píše:
kurva dete do prdel s tim urazenim serv hs-55 to je snad nejlepsi servo na svete.dokonaly.pevny prevody vydrzi zazraky mam je uz asi 5 let a furt bez problemu vsechno perfektni.chodej ve vsom ted je mam na ovladani kridilek u vlecnyho hornoplosnika na 10ccm o hmotnosti 4kg.v airkombatu na 3,5ccm a bez jedinyho problemu ma jich doma asi 8.vsechny dokonaly tak me neserte ze nechodej :twisted:
Klídek,ne každý musí sdílet tvůj názor!!! 8O 8O 8O


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 19.08.2005 12:30 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.7.2004
Příspěvky: 3424
Bydliště: kousek od Hradec Králové
diablotin píše:
vydrzi zazraky mam je uz asi 5 let a furt bez problemu vsechno perfektni.


Neříkám že 55 jsou šunty, ale jako extra zázrak bych to taky neviděl. Ale chtěl bych upozornit na jednu věc - ti co je tady chválí, je mají už řadu let. Já je mám půl roku, a tipnul bych si že ti další co s nimi nejsou extra spokojeni je mají taky relativně chvíli. Takže je možné, že kvalita HS55 už prostě 'není to co bývala'. Nebyl by to jediný příklad výrobku, kdy byla na začátku špičková kvalita která klesla k průměru :?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 19.08.2005 13:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
No právě. Někde jsem četl,že to HITECA nějak pokulhává s kvalitou. A neliší se to jen rok od roku, ale jedna série od druhé.(asi to vyrábí na víc místech?)
Takže se opravdu netřeba rozčilovat a dělat z druhých blbce. :P :P :P


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 19.08.2005 14:16 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 4.9.2004
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha
Kovboj píše:
chtěl bych upozornit na jednu věc - ti co je tady chválí, je mají už řadu let. Já je mám půl roku, a tipnul bych si že ti další co s nimi nejsou extra spokojeni je mají taky relativně chvíli.


To je pravda, nejstarsi z tech co jsem pouzival jsem kupoval pred 9 mesicema. Predtim nez jsem je vymenil, tak jsem zkousel vylepsovat odruseni a elektrickou instalaci, vymenovat prijimac, napajeci clanky, zkousel jsem i jiny radio, ale zlepseni nastalo prave az po vymene serv.

Taylor


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 19.08.2005 15:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Já si fakt budu muset to HS55 koupit a odzkoušet. Jenomže, u tak kolísavé kvality jakou má prý HITEC nikdo neví na jaký zrovna narazím kus-ale přesto... :P


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 19.08.2005 20:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.2004
Příspěvky: 1451
Bydliště: chocerady
ale ja nekoupil vsechny serva najedno ty nejmladsi mam jen nekolik mesicu a vse bez jedinoho problemu vse spolu chodi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 19.08.2005 20:37 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 18.8.2005
Příspěvky: 4945
Bydliště: Šternberk, ČR
Obrázky: 0
arda1 píše:
Já si fakt budu muset to HS55 koupit a odzkoušet. Jenomže, u tak kolísavé kvality jakou má prý HITEC nikdo neví na jaký zrovna narazím kus-ale přesto... :P


Pokud nemáš peněz zrovna na rozhazování, tak si ten nákup ještě rozmysli. Jedinou výhodou těchto serv jsou relativně laciné náhradní převody.
Já asi před 2 roky koupil najednou 6 ks těchto serv a všechny vrčí. Čtyři z nich v určité poloze kmitaly a to tak že dost. Po reklamaci jsem je nahradil C261 a jsem s nimi spokojený. Pravdou ale je, že v té době ještě nebyly moc k dispozici jiné serva této váhové kategorie, jak je tomu dnes.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 19.08.2005 21:58 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
To, že servo vrčí, neznamená, že je špatné. Znamená to, že servozesilovač je hodně citlivý a snaží se dotáhnout na správnou polohu i když se mechanice zrovna nechce. Jsi si opravdu jistý, že jsi měl mechaniku ke kormidlům bez zbytečných odporů a vůlí?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 21.08.2005 21:24 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2005
Příspěvky: 81
Nikde se tady nemluví o servech GWS, které zase používám já a mám jich 12 ks a v pohodě. Lítaám téměř každý den, pokud počasí dovolí. HS 55 jsou opravdu na dlouhou diskuzi, jelikož HITEC jsou značně rozšířená serva a na trhu je jih spousta.Vím, že měli několik špatných várek a tak se může jednat o tyto serva.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz