Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Co na to říkáte: MP JET AC 22/4-90 D
PříspěvekNapsal: čtv 27.10.2005 21:11 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 4.9.2005
Příspěvky: 47
Jak všichni určitě víme jedná se o novinku firmy MP-Jet. Motor MP JET AC 22/4-90 D Je poháněn dvěma články... a má udávaný statický tah max 200g. už má někdo nějaké zkušenosti... docela by mě to zajímalo.... dík za ohlasy


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 28.10.2005 5:50 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
http://df.linux5.ignum.cz/diskuze/strom ... tec=458400


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 28.10.2005 6:21 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 4.9.2005
Příspěvky: 47
Tak by mě teda zajímalo pro jaký motor se mám rozhodnot... Freeair už přez měsíc nekomunikuje...Objednal jsem si od nich 40w motor.. na 2-3články... a nic... Novej Mp- jet... podle ohlasů.. jsem se nic moc nedozvěděl... a Potenského nechci! Tak jak z toho... A sám motat nebudu:D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 28.10.2005 7:10 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2003
Příspěvky: 141
Obrázky: 1
Asi by bylo vhodné kdybys napsal, do jakého typu modelu motor hodláš použít. Pokud do éra na obyčejné polétání, tak není důvod proč nezkusit MPjet. Alespoň budou zkušenosti :-).
Pokud ovšem hledáš motor pro náročnější použití v hmotnostní kategorii do 20g, např. do halového akrobata, ať "přesného" či "muzikálového", zbývají Ti pouze 2 řešení:
1)pokud chceš Microtex - zavolat do Freeairu, přičemž kladu důraz na slovíčko zavolat.
2)Přehodnotit postoj k POT30W.
Oba motory Microtex 40W a POT30W jsou pro akrobacii velice dobře použitelné.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 28.10.2005 7:49 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 4.9.2005
Příspěvky: 47
aviator píše:
Asi by bylo vhodné kdybys napsal, do jakého typu modelu motor hodláš použít. Pokud do éra na obyčejné polétání, tak není důvod proč nezkusit MPjet. Alespoň budou zkušenosti :-).
Pokud ovšem hledáš motor pro náročnější použití v hmotnostní kategorii do 20g, např. do halového akrobata, ať "přesného" či "muzikálového", zbývají Ti pouze 2 řešení:
1)pokud chceš Microtex - zavolat do Freeairu, přičemž kladu důraz na slovíčko zavolat.
2)Přehodnotit postoj k POT30W.
Oba motory Microtex 40W a POT30W jsou pro akrobacii velice dobře použitelné.


Jedná se buď o shock flyera kolem 130g... Nebo přesnolet o letovce kolem 160g... U freeairu jsem objednal po internetu.. asi po 3 týdnech jsem tam volal.. řekli mi že už to mají zabalený.. že už to druhý den jde... a minulý týden jsem dostal mail.. že balík jde v úterý na poštu... Po zkušenostech s Mgm-compro (baterie jsem měl druhý den doma) si myslím.. že to není nejvhodnější chování k zákazníkovi... A pochybuji, že česká pošta chodí tak pozdě! Nějak mi o motoru od potenského chybí informace... těžko se hledají:).... díky za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 28.10.2005 8:23 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2003
Příspěvky: 141
Obrázky: 1
Podle toho co píšeš se zdá, že se Freeairu nějak nezadařilo. Je fakt že balík poslaný minulé úterý by jsi již dávno měl mít......:-(
Co se týká POT30W zkusím něco vylovit ze své chabé paměti:
Balení obsahuje: motor, přírubu, gumičkový unašeč, plastovou matku pro klasické připevnění vrtule. Klasický unašeč je neoddělitelnou součástí motoru. Motor má uhlíkovou hřídel a kuličková ložiska. Jak je u POT motorů zvykem, magnety nejsou z jednotlivých segmentů. Místo toho je zde, po vzoru CDrom motorů, jednolitý kruhový plastomagnet.
Hmotnost samotného motoru:17g
Hmotnost motoru + příruby + gumičkového unašeče:20g
Lze provozovat na 2S i 3S
Vrtule pro 2S : GWS 8x4, pro 3S: GWS 7x3,5
Maximální trvalý proud(nejsem si jist, jak je správně tento parametr pojmenován v návodu): 7A
Tah na 2S s doporučenou vrtulí cca 200g, na 3S cca 300g ( za to neručím , takovou paměť zas nemám a návod od motoru u sebe nemám)
Subjektivní hodnocení provedení: velice pěkný, pečlivě zpracovaný.
Obrázek:http://aviarium.wz.cz/Tyn151005/Tyn_05.jpg


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 28.10.2005 15:48 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 4.9.2005
Příspěvky: 47
aviator píše:
Podle toho co píšeš se zdá, že se Freeairu nějak nezadařilo. Je fakt že balík poslaný minulé úterý by jsi již dávno měl mít......:-(
Co se týká POT30W zkusím něco vylovit ze své chabé paměti:
Balení obsahuje: motor, přírubu, gumičkový unašeč, plastovou matku pro klasické připevnění vrtule. Klasický unašeč je neoddělitelnou součástí motoru. Motor má uhlíkovou hřídel a kuličková ložiska. Jak je u POT motorů zvykem, magnety nejsou z jednotlivých segmentů. Místo toho je zde, po vzoru CDrom motorů, jednolitý kruhový plastomagnet.
Hmotnost samotného motoru:17g
Hmotnost motoru + příruby + gumičkového unašeče:20g
Lze provozovat na 2S i 3S
Vrtule pro 2S : GWS 8x4, pro 3S: GWS 7x3,5
Maximální trvalý proud(nejsem si jist, jak je správně tento parametr pojmenován v návodu): 7A
Tah na 2S s doporučenou vrtulí cca 200g, na 3S cca 300g ( za to neručím , takovou paměť zas nemám a návod od motoru u sebe nemám)
Subjektivní hodnocení provedení: velice pěkný, pečlivě zpracovaný.
Obrázek:http://aviarium.wz.cz/Tyn151005/Tyn_05.jpg



Moc děkuji za odpověď.. O motorech se shání informace složitě. 200g na 2s... Není už topom jedno jestli motor má odběr max 3,5 (mp jet).... a dává staticky 190g?... doba letu by měla být větší...alespoň si to myslím...

Létám malej modrej. 3s1p 640.... už to mám konečně v ruce.. taky bych chtěl nějak razantně odlehčit do F3AI... dokonce zvládnu létat na zahradě.. a ta je daleko menší než naše hala:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 28.10.2005 18:56 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 13.9.2005
Příspěvky: 82
Bydliště: Prague
Tak uz jsi obdrzel motor od Freeairu?????


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 28.10.2005 19:49 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 4.9.2005
Příspěvky: 47
Kokes píše:
Tak uz jsi obdrzel motor od Freeairu?????

Ne motor od Freeairu.. jsem neobdržel.... napsal jsem jim zrušení objednávky..... Ale pokud motor v Po přijde tak pro něj ještě zajdu, ale v úterý jedu do Brna pro nějakej jinej!!! Docela mě to mrzí... Myslím si, že Free motory jsou téměř perfektní!
Ale bohužel na něj nemohu déle čekat!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 28.10.2005 19:56 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 13.9.2005
Příspěvky: 82
Bydliště: Prague
Jojo3D píše:
Kokes píše:
Tak uz jsi obdrzel motor od Freeairu?????

Ne motor od Freeairu.. jsem neobdržel.... napsal jsem jim zrušení objednávky..... Ale pokud motor v Po přijde tak pro něj ještě zajdu, ale v úterý jedu do Brna pro nějakej jinej!!! Docela mě to mrzí... Myslím si, že Free motory jsou téměř perfektní!
Ale bohužel na něj nemohu déle čekat!
To si mel pockat...Nebo si tam dojet,nebo jim zavolat... :idea:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 28.10.2005 20:11 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 4.9.2005
Příspěvky: 47
Kokes píše:
Jojo3D píše:
Kokes píše:
Tak uz jsi obdrzel motor od Freeairu?????

Ne motor od Freeairu.. jsem neobdržel.... napsal jsem jim zrušení objednávky..... Ale pokud motor v Po přijde tak pro něj ještě zajdu, ale v úterý jedu do Brna pro nějakej jinej!!! Docela mě to mrzí... Myslím si, že Free motory jsou téměř perfektní!
Ale bohužel na něj nemohu déle čekat!
To si mel pockat...Nebo si tam dojet,nebo jim zavolat... :idea:

Volal jsem tam asi 2x... a bylo mi řečeno, že motor druhý den jde.! Třeba je chyba někde jinde... Ale doufám, že v Po najdu ve chránce lísteček kde bude psáno, že na mě čeká balík:)..Zajet... No.. kvůli 1500 Kč jezdit přez půl republiky nemá asi cenu!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 28.10.2005 20:39 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 13.9.2005
Příspěvky: 82
Bydliště: Prague
Jojo3D píše:
Kokes píše:
Jojo3D píše:
Kokes píše:
Tak uz jsi obdrzel motor od Freeairu?????

Ne motor od Freeairu.. jsem neobdržel.... napsal jsem jim zrušení objednávky..... Ale pokud motor v Po přijde tak pro něj ještě zajdu, ale v úterý jedu do Brna pro nějakej jinej!!! Docela mě to mrzí... Myslím si, že Free motory jsou téměř perfektní!
Ale bohužel na něj nemohu déle čekat!
To si mel pockat...Nebo si tam dojet,nebo jim zavolat... :idea:

Volal jsem tam asi 2x... a bylo mi řečeno, že motor druhý den jde.! Třeba je chyba někde jinde... Ale doufám, že v Po najdu ve chránce lísteček kde bude psáno, že na mě čeká balík:)..Zajet... No.. kvůli 1500 Kč jezdit přez půl republiky nemá asi cenu!!
hmm,to mas pravdu,ja myslel,ze bydlis nekde v Praze..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 29.10.2005 5:59 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 4.9.2005
Příspěvky: 47
Jsem od Žďáru nad Sázavou....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 29.10.2005 8:40 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 13.9.2005
Příspěvky: 82
Bydliště: Prague
Jojo3D píše:
Jsem od Žďáru nad Sázavou....
Tak to je trochu z ruky..Ale snad ti to v pondeli prijde... :idea:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 29.10.2005 12:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Jojo3D píše:
v úterý jedu do Brna pro nějakej jinej

Kam chodíš do Brna nakupovat a jaký teda bereš?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz