Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 161 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 09.11.2005 22:41 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 9.7.2004
Příspěvky: 307
Bydliště: Moravské Budějovice
čus...teď už jo..ale ty tu asi nejsi co :)

_________________
'''::: Sakil :::'''


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 10.11.2005 17:29 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 7.6.2005
Příspěvky: 417
Bydliště: Praha 6
ahoj, tak snad dneska se tu potkame :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 10.11.2005 18:03 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 9.7.2004
Příspěvky: 307
Bydliště: Moravské Budějovice
snad :lol: teď jsem v práci, jdu domů, pak s kámošem na pizzu a tak kolem půl desátý bych mohl bejt na netu :)
tak se třeba potkáme....ale zítra rozhodně ne :lol:

_________________
'''::: Sakil :::'''


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 10.11.2005 20:03 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.6.2005
Příspěvky: 328
Bydliště: Praha 5
Čus pánové . Prominte že se vám do toho pletu ale nevíte kde bych mohl sehnat plánek na 2m - 3m Extru nebo Katanu .
Chtěl bych začít s obry a zatim hledám cestičku kterou se budu ubírat :D
Uvažoval jsem o Falcovi od hanus model. Vypadá bytelně tak když stim třísknu tak z toho možná nebudou tak malí kosíčky :D Neviděl ho nikdo z vás ve vzduchu. Třeba se podělte o svůj názor. :P


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 10.11.2005 22:22 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 7.6.2005
Příspěvky: 417
Bydliště: Praha 6
poradim ti nezacinat s obry vlastni stavbou,ale jako prvni si sezen osvedcenou stavebnici modelu,ktery si vydel litat. model Falco vidim ted poprve. na jaky motor bys to chtel stavet?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 10.11.2005 22:42 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 9.7.2004
Příspěvky: 307
Bydliště: Moravské Budějovice
plavec píše:
Čus pánové . Prominte že se vám do toho pletu ale nevíte kde bych mohl sehnat plánek na 2m - 3m Extru nebo Katanu .
Chtěl bych začít s obry a zatim hledám cestičku kterou se budu ubírat :D
Uvažoval jsem o Falcovi od hanus model. Vypadá bytelně tak když stim třísknu tak z toho možná nebudou tak malí kosíčky :D Neviděl ho nikdo z vás ve vzduchu. Třeba se podělte o svůj názor. :P



jestli můžu poradit, tak se přikláním k honziskovi....nebo to stavět pod dohledem skušeného modeláře, který už pár obrů postavil.....jestli hccešš, tak táta má na prodej 3m extru...komplet s motorem.... http://www.jmb-brecka.com/tlumice/galerie/brecka_02.htm nebo 2,5 metrů veloxe http://www.jmb-brecka.com/tlumice/galerie/brecka_03.htm ppřípadě laminátovou extru, kterou ale nemám nikde na fotce... pokud nabídneš rozumnou částku, není problém....velox má utženej podvozek, ale to by ti opravil...není to nic moc vážnýho....
rozhodně bych fakt nestavěl hned prvního sám....oproti F3a nebo něčemu menšímu je to o hodně nebezpečnější a pokud někde něco trošku ošidíš, tvrdě se ti to nevyplatí....
stačí někde dát trochu míň materiálu a neštěstí je na světe......pokud máš finance (předpokládám že jo, když se chceš pustit do obrů) tak si fakt kup něco osvědčenýho nejlépe zalítanýho....uvidíš, jak se to más stavět kde nešetřit uhlíkem atd atd atd...minimálně si pořádně přečti stránky www.rc-xxl.cz pokud tam dáš dotaz, kdokoliv ti dobře poradí....
pár věcí na začátek: na půlku křidýlka i výškovky dvě serva!!!!a silná.....jedno to utáhne, ale dvě ti to zpevní mnohem víc....když dáš jedno, tak budeš mít problémy s vibracemi atd atd atd....na křidýlko možná je lepší dát serva tři...dva příjimače a já jsem zastánce žádné rozvodné desky!!!! je to zase další potenciální věc, kde se ti může něco p****t....někdo je preferuje, a někdo zase ne...ale radši žádnou, dvoje pořádný !kvalitně! sletovaný baterky a co nejmíň konektorů.....pořádný vypínače radši dva pořádný a dva obyčejný....příjmače by ovládaly polovinu letadla do kříže - tátovi se stalo, že mu odešel jeden příjimač...letadlo bylo trochu lenivý, ale udělal kolik startů aniž by to poznal....

fakt dej na rady zkušených....velký letadla nejsou hračky......

tak zatím :) už jsem se vykecal dost :)

_________________
'''::: Sakil :::'''


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 11.11.2005 6:14 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 23.8.2005
Příspěvky: 149
Udělal kolik startů aniž by to poznal?!?!?!?!? A to kontroluje funkci před každým letem? Jak se to mohlo stát?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 11.11.2005 7:51 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 9.7.2004
Příspěvky: 307
Bydliště: Moravské Budějovice
on měl na jeden příjmač zapojeno jedno servo z každé půlky výškovky i křidýlek..takže byla mrtvá polovina serv na letadle, ale všechny kormidla se hýbala.....na jeden příjmač měl zapojena serva vzdálená více od trupu a na druhý příjmač zapojena serva která jsou blíž k trupu...ta serva co byla mrtvá, tak je ty druhý přetáhly...Tuším, že na některejch ale odešly převody.

_________________
'''::: Sakil :::'''


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 11.11.2005 13:14 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.6.2005
Příspěvky: 328
Bydliště: Praha 5
No já bych chtěl provozovat něco na 50 ZDZ to neni sice Obr .
Ale já bych větší letadlo mít nemohl. Na falca se můžeš podívat na www.hanusmodel.wz.cz .


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 11.11.2005 15:42 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 9.7.2004
Příspěvky: 307
Bydliště: Moravské Budějovice
plavec píše:
No já bych chtěl provozovat něco na 50 ZDZ to neni sice Obr .
Ale já bych větší letadlo mít nemohl. Na falca se můžeš podívat na www.hanusmodel.wz.cz .


jestli můžu poradit, tak tohle.... http://www.strouhal.wz.cz/home.php?sid=model&co=giles měl jsem to a je to super!!!!!! buď 40 nebo 50 ZDZ postavit to lehký a jsi vysmátej....v zimě to hodíš na střechu auta, přibáže gumou a jedeš.....měl jsem to a byl jsem maximálně spokojenej...jeden exemplář tu dokonce lítal s 15 ccm žhavíkem :lol:

_________________
'''::: Sakil :::'''


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 11.11.2005 20:06 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.6.2005
Příspěvky: 328
Bydliště: Praha 5
Tak to je pěkný éro. A dá se stim hodně blbnout ? :D
třeba nějaký to vyseníčko :D A mohl bys mi prosimtě napsat jaký jsi mněl v tom vybaveníčko. Já Mám jenom podmínku aby se dotoho daly použít sdandarty po 1 kuse na každau pohyblivou plochu. Na směrovku HS 645 MG


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 12.11.2005 17:00 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 7.6.2005
Příspěvky: 417
Bydliště: Praha 6
ahoj sakile si tu?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 12.11.2005 17:56 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 9.7.2004
Příspěvky: 307
Bydliště: Moravské Budějovice
jj :) na moment...tak do sedmý..pak jdu na fotbal..dnes jsem zalítal nergie..maso :)
oproti zoomovi neuvěřitelně obratný.....mohl jsem lítat tak asi 30 minut :) kdybych nevytrhl podvozek...ten je na houby....musím to vyřešit jinak...ale jinak super.....

_________________
'''::: Sakil :::'''


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 12.11.2005 17:58 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 7.6.2005
Příspěvky: 417
Bydliště: Praha 6
jinak zadný poskozeni?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 12.11.2005 18:25 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 9.7.2004
Příspěvky: 307
Bydliště: Moravské Budějovice
jinak nic...ten podvozek je fakt ne howno....maj to blbě řešený...udělám to, jak je to dělaný na zoomovi...tam je to beton....
čekal jsem, ale že to bude lepší...navíc jsem měl moc malý výchylky na křídýlka a na ty to bylo líný......výškovka a směrovky asi ok.....nechtělo se mi dělat ještě páky na serva, tak jsem to zkusil...ale musím je stejně udělat....
ale příět půjdu lítat až s novým příjimačem...zkusil jsem to s rexem..měl jsem h je přilepenej k trupu a po těch ale 20 minutách upadl, tak jsem rychle přistál do oranice a utrhl ten podvozek........počkám na ten miniaturní :) má mít ale 6g :) jinak serva super...v poho stíhaly....

_________________
'''::: Sakil :::'''


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 161 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz