Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 21.12.2005 13:56 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.12.2005
Příspěvky: 1
Bydliště: liberec
Zdravím všechny. Hledám někoho z okolí těchto měst. kdo se věnuje RC modleům letadel a je ochoton poskytnout mi cenné rady. Zejména jde o řízení těchto modelů. Dříve jsem se věnoval modelřině, házedla atd. Teď jsem se k tomuto koníčku vrátil a chtěl bych se věnovat rc modelům. Chystám se postavit model Bellanca Decathlon a na něm se pokusit naučit létat atd. Díky všem bar.p@seznam.cz


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 21.12.2005 22:36 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.2005
Příspěvky: 1194
Bydliště: Liberec
Ahoj, z LB tu pár lidí je - Nicky na této diskuzi
Powder, RIDER, PetrLBC, pawlik, HERRY.
Z Liberce nás bude nejspíš víc, ale neměl jsem tu čest...

Já sám se ovládat RC učil na simulátoru a všem to můžu jen vřele doporučit - za málo peněz, muziky až nad hlavu. Návyky pro směr atd. jsem měl dřív, než jsem poprvé hodil do vzduchu skutečné éro...

Ještě k té Bellance - měl jsem tu "čest" to držet ve vzduchu a rozhodně bych si to jako éro na "naučení se" nekoupil - dobře to vypadá (za ty prachy a práci se stavbou), ale je to těžká mrcha se slabým motorem, takže se to vleče na minimálku a co chvíli padá na hubu...
Pokud jsi modelařil, postav si něco z Depronu (plánky a návody ti leckdo rád pošle) nebo si nech poslat výřezy z EPP a slep si "nerozbitné" éro do začátku...
Podívej se na firmy FreeAir, Formoplast, Telink, Potensky, Čemech a teď jsem se zamiloval do dvouplošníků. takže i Valachia Air...
Já osobně mám EasyStar od Muliplexu a myslím, že jsem rozhodně neprohloupil. Skvěle létá, plachtí, nedělá mu problém ani střední vítr...
Výhoda "ušatých" letadel je že se ti sami chtějí srovnávat, takže když se něco pokazí, všechno pustíš a ono se srovná "samo"...

Pokud bys chtěl si to osahat fyzicky, případně vidět ve vzduchu, můžeme se domluvit. (Podobnou službu mi udělal i RIDER, když jsem se začal zajímat o vlastní letko :-))


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 09.02.2006 7:16 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2005
Příspěvky: 290
Bydliště: Ústecký kraj-Most
Hele, a jakou Bellancu????Doufám, že ne tu z Číny... :evil:

_________________
--------support park- & 3D slow- flyer--------


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz