Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Rex 4 plus - problém
PříspěvekNapsal: pon 02.01.2006 16:17 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 9.9.2005
Příspěvky: 40
Mám asi problém s týmto prijímačom, ale nie som si tým úplne istý, chcel by som sa opýtať, či máte ešte niekto takúto skúsenosť. Už sa mi to včera stalo tretí krát. Popíšem problém.
Počas letu s modelom z ničoho nič začnú všetky servá prudko kmitať zo strany na stranu, alebo sa snažia vybehnúť za roh. Najprv som si myslel že je problém v mierne zalomenej anténe na vysielači (vymenil som ju), ale zopakovalo sa to. Nikdy to nie je ani na tom istom mieste na letisku, stalo sa to aj keď som lietal sám, aj keď sme lietali viacerí, raz s vetroňom (ten som potom sedem týždňov hľadal v slnečnicovom poli), raz s Fokkerom Dr.I od Formoplastu (dve zlomené krídla) a včera s Pibrosom (za letu na plný kotol urobil polpremet a napikoval to do zeme - proste totálka).
Nestretli ste sa s tým ešte?


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 02.01.2006 16:55 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.11.2005
Příspěvky: 59
Bydliště: Nitrica
No neviem ci ti pomozem,ale mne zacnu serva jemne zakmitavat az vtedy ked klesne kapacita bateriek pod zatazou na urcitu hranicu. Skus vymenit baterky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 02.01.2006 17:10 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 9.9.2005
Příspěvky: 40
jogi24 píše:
No neviem ci ti pomozem,ale mne zacnu serva jemne zakmitavat az vtedy ked klesne kapacita bateriek pod zatazou na urcitu hranicu. Skus vymenit baterky.

Prúser je v tom, že to bolo vždy buď nedlho po štarte, resp. s čerstvými baterkami, nikdy nie pred vypnutím regulátora. A vždy s inými baterkami, iným regulátorom, iným motorom, rovnaké sú akurát servá HS-55 a prijímač.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 02.01.2006 18:09 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.2005
Příspěvky: 23
Bydliště: Děčín 32
A co takle krystal v prijimaci, neni spatnej? Zkus jestli nechrasti...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 02.01.2006 20:24 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.5.2005
Příspěvky: 887
Bydliště: Žatec
Blog: Zobrazit blog (1)
Zdravím, mám přijímač Rex 5 a serva mi začnou pocukávat, když klesne napětí na baterii, to je asi tak po 10 minutách letu. Jinak zkus, zda Ti serva nekmitnou při poklepu na přijimač. Dělalo mi to taky, hned jak byl nový a vracel jsem ho na reklamaci. Při létání má malý dosah, ve vzduchu tak asi 250 m, ale na malou elektru to stačí. :P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 02.01.2006 20:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.7.2004
Příspěvky: 1266
Bydliště: Škvorec
Pokud si mel motory dobre odrusene a krystal je v poradku, nic dal bych ve vzduchu nezkousel a poslal bych ho panu Tinkovi do Koprivnice s popisem problemu. Oprava jak znamo i po zaruce vetsinou gratis a to tak do tydne!
Jinak pro zajimavost me chodi Rex 5 oproti vsem testum v casopisech na zemi se zatazenou antenou max. na 15 m ale ve vzduchu je to do nevidim...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 02.01.2006 23:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.2005
Příspěvky: 1122
Bydliště: Praha
Taky si myslím že to bude krystalem.
Vyzkoušej jinej.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 03.01.2006 13:51 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 9.9.2005
Příspěvky: 40
Kryštál nehrkoce, vyzerá zdravo a je to dokonca originál JETI. A na zemi ide v pohode, aj dosah je OK.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 03.01.2006 17:41 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.5.2005
Příspěvky: 728
Obrázky: 1
Vidim že se starsimi Rexiky se opakuje stejna story :-) podivej se i tady na tomto foru.Mel jsem obdobne problemy s Rex5 - obcasne cuknuti servy patrné hlavne v rychlejsích modelech . Problem zmizel s ReX 5 plus a MPD.Pokud neni tvuj prijimac ci krystal po nejake rane, spis bych to pricital prijimaci jako takovemu ( pokud jsi vymenil vse jak pises ) a poridil si jiny prijimac treba rexe s MPD - toho mam a nemuzu si vynachvalit...


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 04.01.2006 8:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.3.2005
Příspěvky: 954
Bydliště: Val.Mez.
To Dali: Čoveče, já mám podobnou zkušenost, přesně se stejným přijímačem, ale já mám dva, tak jsem je zaměnil. No a porucha nezmizela, přesně jak popisuješ cukání, serva chtěla jít za roh. Baterky čerstvě nabité. Doma mi to po chvíli přestalo blbnout. Mám dojem, že to může dost ovlivňovat vlhkost, tedy vysílač. Mě do toho trochu pršelo. Den před tím na stejném místě porucha žádná!!! Nebo se podívej, jestli nejsi někde poblíž TV vysílače a pod. Mám 40Mhz, 53kanál.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz