Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 05.01.2006 13:41 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 30.12.2005
Příspěvky: 22
Takže: Závada je evidentně v odlepeném pastorku na hřídeli. Že jsem se nezmínil o převodovce :oops: , jojo, to byla blbost.

Trochu bych polemizoval s vrtulí, doporučené jsou od 8/4 - 12/8. (jak jsem psal, pokusy dělám s 9/6.

Pokud se týká moc velkého reglu - toho problému jsem si nebyl vědom, díky za upozornění, ale myslím že nejsem sám kdo nemá stejný počet reglů jako motorků, každopádně je potřeba dávat bacha.

Do MPJETU jsem psal někdy ke konci loňského roku, ale ne pod svým nickem ale jménem, proto to nemohli najít, asi se tehdy mail někam zatoulal. Každopádně po telefonické konzultaci s panem Porkristlem (kterému tímto děkuju za vstřícnost a věcné rady) je jasno.

Koupím lepidlo (č. 638 - takovej ten zelenej tmel), sundat pastorek, důkladně očistit hřídel i vnitřek pastorku - odmastit, zapepit, nechat přes noc zaschnout. Pokud by to nedrželo, pošlu to profíkům.

Děkuju všem za rady, speciálně zdzd

:)


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 05.01.2006 21:10 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 30.12.2005
Příspěvky: 22
Takže jsem se podíval do převodovky a co myslíte... pastorek šel sundat rukou :roll:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 05.01.2006 21:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.7.2004
Příspěvky: 1266
Bydliště: Škvorec
Hele a to nebylo slyset ze motor najednou vyleti do otacek a vrtule nic?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 06.01.2006 14:12 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 30.12.2005
Příspěvky: 22
kupodivu nebylo. Jen málokdy se to totiž rozběhlo naplno hned od začátku (částečně zaschlý tmel), ale ani potom nebyl ve zvuku podstatný rozdíl...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz