Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: EXTRA 3D
PříspěvekNapsal: čtv 01.04.2004 17:27 
Co řikáte na tohle éro od FREE AIRu ? Chci si pořídit něco novýho a EXTRA mi padla do oka . Máte s ní někdo skušenosti ?


Nahoru
   
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 02.04.2004 18:21 
Napište někdo prosím . :( :cry: Aspoň něco .


Nahoru
   
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 02.04.2004 18:39 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 15.3.2004
Příspěvky: 115
tak nesmutni :lol: život je veselej - s Extrou nemám žádný zkušenosti. Fakt je, že Rampa s ní dělá divy, jenže Rampa je hotovej blázen a to co má v rukách já tam nikdy mít nebudu :lol: :cry: a to ať trénuju jak chci. Na druhou stranu jsem nikdy Extru neviděl na Vrcholu v žádný soutěži
Co s tím chceš lítat :?:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 02.04.2004 19:54 
Potřebuju něco na kraviny atd. . Žádnou vrcholnou akrobacii provozovat nehodlam :lol: :cry: . Myslim že EXRTA by bylo to pravý . RAMPA s ní dělá věci o kterejch jsem si myslel že se ani nedaj zaletět . :lol: 8O


Nahoru
   
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 02.04.2004 20:30 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 15.3.2004
Příspěvky: 115
Je fakt, že érem od Free Airů se nespleteš. To co mě od nich nadchlo v poslední době je BLADE. In natura jsem ho ještě neviděl, ale video je tady odtud je dost dobrý - jenže je to zase o tom. že to má v rukou mistr :wink:
další poletucha která se mi zamlouvá je Zoom Zoom 4 D - to děllají Hackři - jejich první EPPčko :?: :?: - ale navrhoval do David Kyjovský.
Já kdybych si vybíral šáhnu po jednom z těhle dvou - na kravení dost dobrý a ani nejsou extra drahý :idea:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 02.04.2004 20:45 
ObÄ› éra jsou fakt pÄ›kný ale BLADE mi pÅ™ipadá vhodnej do spíš haly než na ven a taky je na mý vybavení dost malej (AXI 2212/34 li-pol 1200 mah) navíc to moje bouchání o zem :oops: . ZOOM ZOOM 4D je taky dobrej ale o tom jsem zatim nikde nic neÄ


Nahoru
   
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 02.04.2004 21:35 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 15.3.2004
Příspěvky: 115
máš pravdu BLADE je síš do haly je to krásnej Shock a motor je pro něj opravdu brut :lol: . Zooma jsem neviděl - pouze na webech Hackerů a v časopisech. odhaduju plovoucí výškovku.
No a s tím boucháním jsme na tom stejně :P - zítra se chytám zase něco rozbít venku :D :D - snad bude počasí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 02.04.2004 21:40 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 15.3.2004
Příspěvky: 115
mistake :? kouknul jsem na web a z obrázků výškovka rozhodně plovoucí nejni a ostatní z toho nepoznám


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 02.04.2004 22:03 
Škoda jinak se mi ZOOM líbí ale chtěl bych koštnout něco plovoucího . Co se chystáš rozbít :D ? Já bych taky rád něco prohnal vzduchem ale furt je tady vychr. :evil: :evil: :cry:


Nahoru
   
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 03.04.2004 20:54 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 15.3.2004
Příspěvky: 115
Tady dneska super den, sluníčko, ani lísteček se nehnul - tedy dopoledne - vylítal jsem čtvery baterky :lol:
Splácal jsem si jen tak pro srandu EPPčko - žádnej extra akrobat, spíš pro pohodový polítání, 364g, neurál, symetrickej profil, 800mm rozpětí, 790 délka, plovoucí vop + sop, honí to třístovka s reduktorem 7/1 a APC 10/4,7. s plnym plynem to má náznak visu :P
Měl jsem trochu problémy s převodovkou, ale už je to O.K.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 03.04.2004 21:41 
Tvý problémy s pÅ™evodovkou jsem Ä


Nahoru
   
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 03.04.2004 23:15 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.4.2004
Příspěvky: 12
Bydliště: HK
Zooma budu mit tenhle tyden, tak Vam pak dam vedet jak lita :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 04.04.2004 0:47 
To by bylo super !!!!!!!!!!!!!!! :P :P


Nahoru
   
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 04.04.2004 23:08 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 15.3.2004
Příspěvky: 115
for Barny: časem možná na nějakej lepší pohon dojde. Jednak jsem vůbec netušil jestli to bude lítat a pohon se mi tu válel i reglem takže to bylo bez investic :wink:

for Martinez: neotálej a už lítej a referuj :lol: jsem docela našponovanej, protože to éro se mi líbí, jenom jsem se ještě nepřesvědčil abych si ho objednal :!: :?: :!:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 04.04.2004 23:09 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.4.2004
Příspěvky: 12
Bydliště: HK
Ja myslim, ze bude hodne OK.. podle toho jak vypada...i ta vaha neni spatna. Takovej peknej halovej akrobatik :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz