Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 18.01.2006 20:06 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 7.6.2005
Příspěvky: 417
Bydliště: Praha 6
ZDZ 40 v F3A zkoušel p.Mach měl tam rezonacni vyfuk vyrobenej z uhliku,kvuli vaze. Hmotnost se však pohybovala na hranici povolených 5kg. DA 50 bude asi dobry motor. zkus se podivat na motory ROTO. maj kvalitní tech. zpracování,a behaj moc pěkně :)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 18.01.2006 23:08 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.8.2005
Příspěvky: 2351
Bydliště: Dvůr Králové n.L.
Ale to ROTO je do F3A moc těžký.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 19.01.2006 8:19 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.6.2005
Příspěvky: 328
Bydliště: Praha 5
právě a je taky slabé
kéž by dělaly ROTO 50


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 18.02.2006 19:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
Takze az mi ASP po letech odejde, tak z nej pouziju vyfuk a koupim si OS a bude to za cenu jako bych si koupil OS s vyfukem rovnou. Tak to neni tak spatna predstava. Jenom doufam, ze to soudruzi okopirovali dobre a vyfuk sedne tak jak ma. :D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 19.02.2006 10:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.5.2003
Příspěvky: 1323
Bydliště: Plzeň - jih
Tedy to jsou zabomysli valky... Tohle je krasna ukazka toho, jak si s temi motory rozumite :) Mam pocit, ze si tu hodne lidi mysli ze naleje do letadla "standart palivo", kopne do vrtule a ono to uz navzdy bude chodit samo. ja jsem nikdy nemel ASP 2T, takze proti nim nic mit nemohu a nebudu a prestoze tech MVVS motoru doma moc nemam, muzu s klidnym srdcem rici, ze pokud neco neslo, bylo to cimkoliv jinym nez motorem samotnym. Kolikrat jste, panove, cistili trysku od bordelu, zkusili jine palivo nez 80/20 (ono i bez nitra to jde), koukli na svicku, vymenili hadicky, atd. atd.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 19.02.2006 18:04 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.6.2005
Příspěvky: 328
Bydliště: Praha 5
A jéje pan znalec.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 19.02.2006 18:19 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.8.2005
Příspěvky: 2351
Bydliště: Dvůr Králové n.L.
Citace:
muzu s klidnym srdcem rici, ze pokud neco neslo, bylo to cimkoliv jinym nez motorem samotnym

MVVS jsou dobrý motory tak maximálně do letadel který lítaj rovně,popř. se pokusí o nějakou zatáčku. Jakmile ale potřebuješ létat akrobacii, kde např. letíš na zádech na volnoběhu(opravdu nízkém volnoběhu) přes polovinu letiště, aby jsi vytratil rychlost do vývrtky a ihned po vybrání potřebuješ výkon zase do kolmého stoupání, tak tam si s brnem neškrtneš. V F3A jsem měl brno chvíli a s motorem jsem jenom laboroval a proto nelítal a netrénoval, tak jsem pořídil OS a mám po problémech. A ASP 15ccm mám v rebelovi a tam mi chcípnul tak maximálně když došlo palivo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 19.02.2006 22:42 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.1.2005
Příspěvky: 2142
Bydliště: Hodonín
Obrázky: 53
Blog: Zobrazit blog (2)
v tomhle maximalně souhlasím s bednářovými prostě brno je motor do letadla do Prava doleva v žádnéím případě to není motor do F3A (bohužel vlastní zkušenost) 20ka MVVS ve čmelákovi výborný motor. 25 a 26 v F3A uplně na nic! motor MVVS už nechci v akrobatovi vidět.a není to o tom že by jsme motor neuměli seříidt ap. toho laborování bylo ale nic nepřineslo ovoce

_________________
Radim


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 20.02.2006 11:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2005
Příspěvky: 1406
Bydliště: Prague
zdzd píše:
plavec píše:
HEj hou já ´jsem měl novou 6,5 MVVS A je to na dvě věci (Koupi a hned prodat) Tetka mám ASP 15 ccm Lahoda Nejdřív jsem do něj lil Titan 5.
výborný Ale s rycínem ma větší výkon, je to záhada ale je tomu tak :lol:


Hele a díval jsi se na ruce, než jsi do nich vzal tu MVVSku? Neměl jsi v nich zrovna "nasr*no"? :wink:

MVVS chodí dobře, po změně karbecu před pár lety i zcela spolehlivě. Pokud nejdou je to v 99% rukama nebo palivem.

Je fakt, že ten původní příspěvěk byl takovej rychlej :lol: Něco jako Fuck off MVVS, ale osobně mám jak MVVS tak ASP a nemůžu si stěžovat ani na jedno.ASP strácí výkonem na MVVS, ale když se to tak veme tak za ty prachy co to stojí(ASP) a jaká je k tomu výbava tak ať si klidně strácí já chci spolehlivej motor a co možná nejlevněji a to mě zatím splňuje ASP.MVVS je fajn určo jo, ale lidi dneska rači něco ušetřej pokud nehledaj motor do F4D :twisted: Každopádně spíš mě zaujalo to že si hned tady musíte kvůli tomu co je lepší a neni nadávat.. 8O


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 20.02.2006 11:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.5.2003
Příspěvky: 1323
Bydliště: Plzeň - jih
Ale jo, jak je libo. Ja s lital minulou sezonu s akrobatickym modelem s motorem MVVS 12,7. Zadne problemy nebyly. Motor chodi jako "pila", mohl jsem litat obraty, jake mne napadly (vyvrtky, pady) a zadne chcipani se nekonalo. Stoupani "nekonecne".....
Nikdy jsem nevlastnil model F3A a ani se na to nechystam (a klidne si myslete ze proto jsem blbej a proto tomu nerozumim). Kdyz si tu prectu, ze "Brno toci a netahne", povazuju to za pitomost a pisu svuj nazor.

Impertinence si vyprosuji, pane "plavce".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 20.02.2006 12:09 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.1.2005
Příspěvky: 2142
Bydliště: Hodonín
Obrázky: 53
Blog: Zobrazit blog (2)
Souhlas!! dokud jsem nepotřeboval odlítat sestavu RCA nebo F3A tak mi taky MVVS v akrobatu stačilo.

_________________
Radim


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 20.02.2006 19:19 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.6.2005
Příspěvky: 328
Bydliště: Praha 5
Ano přiznávám pardonek.
Ale jo jsou někdy motory od MVVS s ktere může člověk v určitém letadle spokojeně provozovat.
Např. Do Aircombatu se taky cpou MVVS
Já jenom že výrok koukat na hadičky lazení atd.
Byli poněkud scestné .
Tak už toho nechme.

Motory jsou v našich letadlech ty nej. nej dělníci.
A tak o nich jenom v dobrém.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 21.02.2006 22:23 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 7.6.2005
Příspěvky: 417
Bydliště: Praha 6
Ono je to taky v tom ze lidi koukaj víc na cenu než na to co za ní dostávaj.A pak chtěj po MVVS to sami jako od OS MAX.
Ono cena MVVS 26 je asi okolo 6000Kč,a OS MAX 25 F3A stojí skoro 13 000Kč ten cenový rozdíl se musí někde projevit.......


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 22.02.2006 19:13 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.6.2005
Příspěvky: 328
Bydliště: Praha 5
No právě


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 22.02.2006 20:17 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.8.2005
Příspěvky: 2351
Bydliště: Dvůr Králové n.L.
honzisk píše:
Ono je to taky v tom ze lidi koukaj víc na cenu než na to co za ní dostávaj.A pak chtěj po MVVS to sami jako od OS MAX.
Ono cena MVVS 26 je asi okolo 6000Kč,a OS MAX 25 F3A stojí skoro 13 000Kč ten cenový rozdíl se musí někde projevit.......
tak to teda asi nebude tak horký s tou cenou viz. OS 160 FX za 8 583,50 Kč (295,98 €) na http://www.hobbyteam.cz/script/vypis.as ... ce=&K=0510

a že chodí jak hodinky mohu potvrdit . :D :D 8O


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz