Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 118 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

EasyStar nebo Easy?
Anketa končí za sob 17.12.2005 2:50
Easy Star (Multiplex) 70%  70%  [ 7 ]
Easy (FreeAir) 30%  30%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 10
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 24.12.2005 15:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.2005
Příspěvky: 1194
Bydliště: Liberec
zdzd píše:
Plocha směrovky musí být v relaci se vzepětím křídla, jinak bude éro neřiditelné. Tudíž jsi si nejspíše zadělal na ještě větší problém.

Tak zdzd naštěstí neměl pravdu 8)
Na vysílači mám nastaveny dvojí výchylky a přepínač by mohl mít značení "hodné éro"/"drak" (+/- 30% exponenciální / +/- 100% lineární).
Směrovka je konečně v relaci :) se vzepětím křídla a zatáčku o 180° udělám na třímetrovým průměru...

Takže šťastný a veselý Vám všem!!! :mrgreen:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 24.12.2005 16:21 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Tudíž v původní konstrukci udělali soudruzi chybu...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 24.12.2005 21:22 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 15.10.2005
Příspěvky: 26
A proto lítám za čínské soudruhy... :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 24.12.2005 21:56 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 24.6.2004
Příspěvky: 264
Bydliště: Liberec
Co tady strasis rudochu :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 30.12.2005 20:53 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.5.2005
Příspěvky: 728
Obrázky: 1
zdzd Tudíž v původní konstrukci udělali soudruzi chybu..
==============
no rozhodne si nemyslim ze soudruzi v puvodni konstrukci udelali chybu. ES je podle mne koncipovana jako prvni ero pro zacatecniky a muj nazor je , ze velikost je zamerne mala - zacinajici pilot ma cas na pripadnou korekci kdyz si treba poplete prava - leva proti sobe. Upravy - resp. zvetseni smerovky jsou nejcastejsi upravy na ES - viz RCGROUPS.COM a jine odkazy i na techto strankách. ES je proste letadlo, ktere kdyz postavis tak jak je z krabice a hodis tak spolehlive leti napoprve.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 09.01.2006 6:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.6.2004
Příspěvky: 501
Bydliště: Olomouc
koko píše:
Podivejte se na stranky Cemechu. dneska se tam objevily novy prijimace GWS za super ceny! Sel bych do toho sestikanalu. taky sou tam hodne levny serva
no,přímače GWS tu již byli,opravdu nic moc,tak nějak velmi kvalitou podobné Hitec Feather.....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 09.01.2006 21:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.2005
Příspěvky: 1194
Bydliště: Liberec
Tak jsem v neděli lítal s novým tuningem (MIG 400 12V, 3S LiPo, APC 6x4) a uvařil jsem motor :oops: .
Krapítek foukalo (meteostanice na kopci ukazovala v nárazech 70km/h) a při jednom startu zrovna fouklo a letadlo bylo rázem o 20m dál (a taky výš) a zrovna na jediném osamoceném stromě. Bříza, 15m vysoko, ve větvích, které neudrží vrabce a éro jo :evil:
Tak jsem letěl domů pro žebř a šťouchátko a po vtipné půlhodince jsem byl opět vlastníkem kupodivu nepoškozeného (!) EasyStara 8)
To jsem ještě ovšem nevěděl že to nerozchodil motor. Myslím že mu neudělala dobře větývka co bránila vrtulce v otáčení a malinko se přismahl komutátor. To jsem poznal až druhý den, když po roztočení motoru na plné obrátky před vlastním hodem prakticky netáhl.

Ale už zase skáču přes kaluže (vlastně počítám vhodnou pohonnou kombinaci do EasyGlidera :wink: )


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 11.01.2006 19:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.5.2005
Příspěvky: 728
Obrázky: 1
Obrázek


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: To je to co sviti na strome...
PříspěvekNapsal: stř 11.01.2006 19:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.5.2005
Příspěvky: 728
Obrázky: 1
Obrázek


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 11.01.2006 19:30 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 24.6.2004
Příspěvky: 264
Bydliště: Liberec
MakoBear:cus,to ses teda frajer,proste paradni.
Prosim te muzes mi dat nejaky podrobnejsi info?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 11.01.2006 20:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.2005
Příspěvky: 1194
Bydliště: Liberec
MakoBear: Moooc hezký, ozvlášť na tom stromě :wink:
To jsou diody nebo nějaký halogenky? (hlavně to v "čumáku")


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 11.01.2006 22:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.5.2005
Příspěvky: 728
Obrázky: 1
Rider : Info klidne - ale o cem ?
Powder : Jsou to vysoce svitive LED z GM , vzdy 2 do serie s predradnym odporem 120 ohmu bíla/zelena/modra a 150 ohmu pro rude LED.
Fotky jsou z roku 2004

V noci to litalo : http://upload3.putfile.com/videos/1016032495.avi


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: easinka
PříspěvekNapsal: pát 20.01.2006 15:24 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 20.1.2006
Příspěvky: 41
Bydliště: Hradec Kralovej
easinka byla moje prvni letko , je to poslusnak nejvetsi a necha si libit opravdu mooooc. mam orig vrtuli , orig motor , jako prijmac mi slouzi REX4 mpd a neni s nim problem, baterky pouzivam NiMH GP 1100 mAh , servicka hitec hs-55 , regulator JETI JES 12 , prijmacek doporucuju ulozit na nejaky pruzny meky loze , pac co si budem povidat obcas jsou zacatky trochu drsnejsi :)) ( trup jsem zprelamal ze zacatku 3x , ponevazd jsem chodil litat sam a nevzal jsem si na pomoc nikoho zkusenejsiho !!! ) jediny tunning , ktery jsem udelal je , ze jsem zvecil smerovku , je ted jednou takova a do vetru daleko pohotovejsi. easinka mi ted lita i na zadech , dela premety ( i invertni ) . se stoupavosti je to docela ok , na snehu startuje i ze zeme :) dalsi vec , kterou planuju ( rozhodne se nebudu easinky zbavovat ) je oblepeni sedel kridel tenounkou preklizkou ( po case se vymackaji , jak se neustale sklada a rozklada ) pak jsem jeste po jedne havarii vlepil vyztuhy do cumaku ( preklizka ).. mno uz me nic nenapada :) podle me optimalni zacatecnicky modylek na uceni , ktery se da snadno opravit a da se snim litat opravdu leckde . preju stejny pocet startu jak pristani :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 20.01.2006 16:12 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 20.1.2006
Příspěvky: 41
Bydliště: Hradec Kralovej
ted sem se tu docet , ze tu nekomu tancuje smerovka i vyskovka ... odrusovaci kondik mam jen mezi vyvody , a neni problem ... jedine na co je podle me potreba dat bacha je pozice vykonovych vodicu oproti prijmaci a dratum od serv , regulator je taky spolehlivy nicitel signalu , takze podle me dat secko ovladaci od vykonovyho :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: easinka
PříspěvekNapsal: čtv 23.02.2006 12:17 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 16.6.2004
Příspěvky: 117
zdar, skusal som startovat so zladovateleho snehu ale nselo. Ako si to spravil ? mam standartny motor a aku 7x NICD
a dalej pri motorovom lete mi niekedy ide inde ako chcem resp nezataca. Cim to je ?

jamie píše:
easinka byla moje prvni letko , je to poslusnak nejvetsi a necha si libit opravdu mooooc. mam orig vrtuli , orig motor , jako prijmac mi slouzi REX4 mpd a neni s nim problem, baterky pouzivam NiMH GP 1100 mAh , servicka hitec hs-55 , regulator JETI JES 12 , prijmacek doporucuju ulozit na nejaky pruzny meky loze , pac co si budem povidat obcas jsou zacatky trochu drsnejsi :)) ( trup jsem zprelamal ze zacatku 3x , ponevazd jsem chodil litat sam a nevzal jsem si na pomoc nikoho zkusenejsiho !!! ) jediny tunning , ktery jsem udelal je , ze jsem zvecil smerovku , je ted jednou takova a do vetru daleko pohotovejsi. easinka mi ted lita i na zadech , dela premety ( i invertni ) . se stoupavosti je to docela ok , na snehu startuje i ze zeme :) dalsi vec , kterou planuju ( rozhodne se nebudu easinky zbavovat ) je oblepeni sedel kridel tenounkou preklizkou ( po case se vymackaji , jak se neustale sklada a rozklada ) pak jsem jeste po jedne havarii vlepil vyztuhy do cumaku ( preklizka ).. mno uz me nic nenapada :) podle me optimalni zacatecnicky modylek na uceni , ktery se da snadno opravit a da se snim litat opravdu leckde . preju stejny pocet startu jak pristani :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 118 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz