Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 

Jaký druh Li-pol používáte?
Dualsky 12%  12%  [ 4 ]
E-tech 33%  33%  [ 11 ]
Kokam 33%  33%  [ 11 ]
Shark 9%  9%  [ 3 ]
Y-tong 6%  6%  [ 2 ]
Jiné 6%  6%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 33
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Li-pol
PříspěvekNapsal: pon 13.03.2006 16:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.2005
Příspěvky: 7119
Bydliště: Vsetín
zdar modelaři jaké použiváte li-polky? a jste s nimi spokojení a jaká je podle vás nejlepší značka?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 13.03.2006 16:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
pouzivam DualSky X-Power 1050 3s a sem spokojenej, jsou celkem tvrde, mojeho sharka uvisi i pri skoro vybiti, ted si budu kupovat do velkeho sharka jeste 2250 3S, takze spokojenej jsem:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 13.03.2006 17:59 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.2.2006
Příspěvky: 792
Bydliště: Praha 8
zelda píše:
pouzivam DualSky X-Power 1050 3s a sem spokojenej, jsou celkem tvrde, mojeho sharka uvisi i pri skoro vybiti, ted si budu kupovat do velkeho sharka jeste 2250 3S, takze spokojenej jsem:)


Mohl bych se jen zeptat na vec ktera se netyka tohoto tematu. Cetl jsem ze mas shark 800. Uvazuju ze si ho taky poridim. Jak jsi s nim spokojenej. Jak je tezke se s nim naucit a co je do nej nejlepsi za vybaveni?

Dik


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 13.03.2006 18:40 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.2005
Příspěvky: 7119
Bydliště: Vsetín
Kubik777 píše:
zelda píše:
pouzivam DualSky X-Power 1050 3s a sem spokojenej, jsou celkem tvrde, mojeho sharka uvisi i pri skoro vybiti, ted si budu kupovat do velkeho sharka jeste 2250 3S, takze spokojenej jsem:)


Mohl bych se jen zeptat na vec ktera se netyka tohoto tematu. Cetl jsem ze mas shark 800. Uvazuju ze si ho taky poridim. Jak jsi s nim spokojenej. Jak je tezke se s nim naucit a co je do nej nejlepsi za vybaveni?

Dik

Já mám Ultimate 800 také od VA-models a naučit létat se s tímto letadlem není těžké,letový projev u Sharka i Ultimata je skoro stejný,tvrdí to vyrobce a vzhledově je akorát trochu jiný


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 13.03.2006 20:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.2004
Příspěvky: 814
Bydliště: Turnov
Obrázky: 0
jak mám hlasovat když používám všechny mimo Shark (zatím)

_________________
Vladislav Plichta
www.clouseau.eu
místopředseda
KLeM ČR


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 13.03.2006 20:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Kubik777 píše:
zelda píše:
pouzivam DualSky X-Power 1050 3s a sem spokojenej, jsou celkem tvrde, mojeho sharka uvisi i pri skoro vybiti, ted si budu kupovat do velkeho sharka jeste 2250 3S, takze spokojenej jsem:)


Mohl bych se jen zeptat na vec ktera se netyka tohoto tematu. Cetl jsem ze mas shark 800. Uvazuju ze si ho taky poridim. Jak jsi s nim spokojenej. Jak je tezke se s nim naucit a co je do nej nejlepsi za vybaveni?

Dik

nejlepsi vybaveni je doporucene vyrobcem, tj Va-models P-150, 2*GWS Naro, 1* GWS Naro pro atd..vic info na jejich strankach(www.va-models.com).jinak ja v nem mam axi 2212/34. Easy 12, 3s dualsky X-power 1050, 2 no name serva a jedno GWS naro pro, vrtule GWS 10*4.7..na litani ve vetru to neni, pri mirnem vetru to jeste jde ale pri silenjsim uz je to boj..jinak lita skvele, neni zaludny, kam packujes tam jde..nevim kolik mas nalitane ale myslim si ze po vzladnuti nejakeho cvicneho hornoplosniku bys to se sharkem zvladl taky, kdyz nebudes hnedka delat blbost. Shark drzi skvele v nozaku, jenom s minimem smerovky, visi taky celkem v klidku, umi litat i pomalu a harriery s nim jsou primitivnost, drzi v nich skoro sam a diky velke pricne stabilite ho vyrovnas kridelkama a dal do nich nemusis skoro sahat, ja mam sharka strasne rad a pokud to pocasi dovoli chodim s nim litat KAZDY den, opravdu pokud to jde tak sem na poli..lital sem s nim i v -10 bez rukavic a to byl teprve zazitek, vzlet, 3 kolecka, pristani a necitil sem prsty, ale hlavne ze sem lital :D ted jeste budu kupovat vybaveni do velkeho sharka(1000) a myslis ze kdybych s malym nebyl spokojeny ze bych kupoval vybaveni do velkeho??je to skvele ero, nedam na nej dopustit..jinak vic info na mojich strankach (http://blog.lide.cz/zelda.bycek/), jestli chces jeste neco vedet tak se klidne ptej, pokud to bude v mych silach tak rad odpovim:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 13.03.2006 20:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.2.2006
Příspěvky: 792
Bydliště: Praha 8
nalitano az zas tak moc nemam ale nedavno jsem si poridil samokridlo a s tim se chci poradne naucit... uz myslim ze ho docela zvladam.. Driv jsem lital se skolnim hornoplosnikem ale rozsekal jsem ho a nemam cas ho opravit takze tak ale kdyz bych s nim zacal pomalu tak myslim ze to pujde...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 13.03.2006 21:02 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 6.12.2005
Příspěvky: 27
Jako firma jsme testovali několik sad od různých výrobců a je znát, že doba dělá své a tak se Baterie LI-POL stále zdokonalují, ale hlavně jejich cena jde dolů. Testovali jsme KOKAM , E-TEC, DUALSKY a to v různých kapacitách. Závěr je, že všechny baterky jsou docela použitelné, ale je se třeba k nim chovat a provozovat je v jejich doporučených parametrech. Pro širokou veřejnost jsou moc dobré baterie LI-POL od DUALSKY X-power. Jejich cena je dobrá a hlavně při zátěži není pokles napětí dramatický Tímto se docílí velké účinnosti pohonné jednotky a statický tah vzroste. Některé články spadnou s napětím při zátěži až o 2V a při 1000 otáčkách na 1V vám náhle motor točí o 2000 otáček míň. Tento názorný příklad není adresní a má sloužit k pochopení problematiky výběru a detekci případných neúspěchů. Pokud jsem o spoustě značek nehovořil , tak jen proto, že jsme je netestovali a hovořit o nich by bylo neseriózní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 13.03.2006 21:02 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.2.2006
Příspěvky: 792
Bydliště: Praha 8
Jeste jedna vec ohledne shark 800 asi by mi do nej nestacil motor pot 80? Mam video a tam ho uvadej ze ho do nej osadily a litalo to celkem slusne ale ostatni rikaj ze spis pot 150... Mam totiz pot 80 doma a nechce se mi zbytecne kupovat dalsi motor...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 13.03.2006 21:09 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 6.12.2005
Příspěvky: 27
Kubik777 píše:
Jeste jedna vec ohledne shark 800 asi by mi do nej nestacil motor pot 80? Mam video a tam ho uvadej ze ho do nej osadily a litalo to celkem slusne ale ostatni rikaj ze spis pot 150... Mam totiz pot 80 doma a nechce se mi zbytecne kupovat dalsi motor...


Použijte lehkou výbavu a na motor namontujte vrtuli z POT 150. Model bude létat k Vaší spokojenosti. Na videu lítal mode přesně s tímto osazením a bateriemi Dualsky 750 3S. Pozor na nové články, které jsou hodně tvrdé a pak je třeba s vrtulí trošku laborovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 14.03.2006 16:54 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 25.4.2005
Příspěvky: 30
Bydliště: Brno
Já používám kokam a E-tec. Aktuálně bohužel jen kokam. Měl jsem E-tec 1250 a 750 a max spokojenost. 1250 jsem si rozhodil :roll: A 750 odešly po cca 150 cyklech v acrovi. Posledních 90 cyklů bylo při lítání na chlalupě. Každej den 7 letů a po týdnu a kousek byly jako plastelína. Jinak s kokamama spokojenost a mám(tatík) ještě AVP 1050mAh. Do polaloletu na 280tku dobrý, ale mic víc!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 15.03.2006 7:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.6.2004
Příspěvky: 1627
Bydliště: LIBEREC
používám Kokam a E-Tech...z finančních důvodů hodlám pořídit Dualsky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 15.03.2006 9:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
Pouzivam Shark - puvodne jsem do nich sel pouze z financnich duvodu, ale jeste jsem nevidel jiny lipolky ktere by nejprve odevzali temer veskerou svou kapacitu na plny vykon a pak teprve polevily. Maximalni spokojenost, prezily mi zatim cca 80 cyklu se Shark 10 bez balanceru a nejsou rozjete ani v nabitem ani ve vybitem stavu. Za odmenu jim koupim zajicuv omezovac :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: PetrG a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz