Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 16.03.2006 19:02 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 10.2.2006
Příspěvky: 74
Bydliště: Brno
tak jak koukám tak nikdo nedoporučuje, asi toho fakt nechám, ale nevím kde mám sehnat minimálně 3kanál (Příjmač+vysílač) do 1000, tak mi teda poradte, nebo nemáte něco takovýho nepoužívanýho doma???


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 16.03.2006 19:09 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.3.2006
Příspěvky: 4
Bydliště: Kanianka SR
kedysi som bol pri tom, ako sa kamarat pokusal rozchodit nieco podobneho. Myslim si, ze som celkom dobry elektronik postavil som zosilnovace, radia, poplasne, blikace, nabijacky, vybijacky a co ja viem este co mam k tomu aj perfektnu skolu, ale stavat a ozivovat v dnesnej dobe nieco podobne je samovrazda. Tie stare schemy som mal aj ja. Na 100% na polovicu pouzitych suciastok uz dnes nenajdes dobru nahradu a original nemas sancu. Zabudni na to. Neverim, ze by sa to v dnesnej dobe dalo zvladnut a mysli aj na tie zakony. A ked ta to nepresvecilo, porozmyslaj nad odrazmi signalov a harmonicke frekvencie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 16.03.2006 19:11 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.3.2006
Příspěvky: 4
Bydliště: Kanianka SR
trojkanal nemam, len 2kanal. Ak chces ozvi sa. radovanlipovsky@centrum.sk


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 16.03.2006 19:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
santa999 píše:
tak jak koukám tak nikdo nedoporučuje, asi toho fakt nechám, ale nevím kde mám sehnat minimálně 3kanál (Příjmač+vysílač) do 1000, tak mi teda poradte, nebo nemáte něco takovýho nepoužívanýho doma???
Nabizim ti mesic stary 4 kanal proporcionalni vysilac za 700,- i s krystalem. Prijimac si klidne spajej tim nikoho nesundas. Prijimac by byl tak za 500,- zase s krystalem.


Naposledy upravil j3nda dne čtv 16.03.2006 19:16, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 16.03.2006 19:15 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 10.2.2006
Příspěvky: 74
Bydliště: Brno
2kanálovej mám ale potřebuju minimálně 3 kanály!!!Ale aji tak dík


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 16.03.2006 19:17 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 10.2.2006
Příspěvky: 74
Bydliště: Brno
to už je lepší, a odkud jsi???byla by možnost poslat na dobírku???a nějaký fotky???


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 16.03.2006 19:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
santa999 píše:
to už je lepší, a odkud jsi???byla by možnost poslat na dobírku???a nějaký fotky???
Jsem z Prahy na dobirku posilam nerad, ale pokud mi prevedes prasule+postovny na ucet, tak ti to klidne na postu zanesu. Dej mi na sebe nakej kontakt, podrobnosti ti poslu.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 16.03.2006 19:24 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 10.2.2006
Příspěvky: 74
Bydliště: Brno
na učet nerad posílám předem, radši dám peníze na poště asopň za nějakej balíček než abych převáděl peníze a pak mi nic nedošlo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 16.03.2006 19:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
No ja zase nerad posilam nekam neco, kdyz nemam jistotu, ze si dotycny prevezme a ja to nedostanu za mesic zpatky a jeste za to zacvakam 150,- Promin ja to zase tak prodat nechci, co se setkat osobne odkud jsi? Ukazal bych ti to nejdarsi v letadle a vyndaval bych prijimac az si budes jisty, ze to chces.


Naposledy upravil j3nda dne čtv 16.03.2006 19:36, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 16.03.2006 19:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Pokud to chcete udělat na vzájemné důvěře,tak mu to pošli jako balík a on ať ti to pošle třeba složenkou-(prachy)-Jako taky bych asi dopředu neposlal někomu prachy na účet a on mi potom laskavě možná poslal zboží.(a nebo ne)Pokud důvěra-tak vzájemná.--jinak koukni na Modelbazar-někdo tam prodává za 700 4+1 vysílač(funglovka) :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 16.03.2006 19:40 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
No na dobirku take muzes dostat cihlu. Ja to zase tak prodavat nechci. Koupil jsem set a vysilacku uz mam mnohem lepsi, takze jsem ten vysilac ani nepouzil. Prijimac pouzivam a ani se ho zbavovat nechci... Slo jen o to, ze chtel neco levne tak jsem vygeneroval nejakou cenu za kterou bych se toho byl ochoten zbavit. Klidne ten vysilac necham dal v supliku a prijimac budu pouzivat dal. :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 16.03.2006 19:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
To je čistě tvoje věc-Tx za 700 z "madeinrákoska" setu seženeš v pohodě. :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 16.03.2006 19:47 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
jo je to madeinrakoska, ale vypada to na to, ze ho vyrobil hitec
je to nake P&C, ale kdyz jsem dostal od pelikanu prohlaseni o shode na optica, hadej na koho to bylo vystaveno? vyrobce P&C... a ten prijimac je take napadne podobny, jen je zabaleny v pruhledne folii


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 16.03.2006 19:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Počkej jak shoda na Optica??Jako ty jsi se zeptal, že chceš stávající Rx (ze setu) místo s origo Tx provozovat s Hitec Opticem?To ti dal jako Pelikán na to štempla?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 16.03.2006 20:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
Set provozuju s Opticem, proc bych pouzival ten puvodni vysilac, kdyz mam lepsi, ze? Ale zajimave je, ze v prohlaseni o shode na Optica je uzeden vyrobce P&C a ten take vyrabi vybaveni toho RC seta. I ten prijimac v setu je napadne podobny prijimaci Hitec - rekl bych ze to vyrabi stejnej vyrobce a prodava pro Pelikana jako noname. A nebo Pelikan taha prohlaseni o shode z klobouku :roll: Jedinej duvod proc ten prijimac a vysilac prodat pro me je, ze bych radsi sestikanalovej k opticovi abych ho mohl pouzit i v jinem modelu. A ten by me stejne prisel na vic, nez za kolik bych prodal oboji...


Naposledy upravil j3nda dne čtv 16.03.2006 20:34, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot] a 36 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz