Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 21.03.2006 19:49 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2005
Příspěvky: 409
Bydliště: Přibyslav
...pěkně jsi nás potejral, ale ptal jsem se tě, zda ti sedí kanál na přijímači a ty, že jo! :lol: :lol: :lol: hlavně že jsi neměl ten nápad to zapnout a hned hodit do vzduchu, to by byla paseka....hodně dobrých letů a stejně přistání... :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 21.03.2006 19:56 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.5.2003
Příspěvky: 11190
Bydliště: Břeclav, ČR
Nějak to ale nesedí na uvedené:

regulátor mám na třetím kanálu, vysílač zapnutý, zkoušel jsem jiný regulátor stejně zapojený a přijímač funguje bez problémů. Jinak mám úplně novou li-polku, ještě jsem ji nenabíjel ale dává 7,4V
Přijímač 35 MHZ, Vysílač 35 MHz

:?: :?: :?:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 22.03.2006 15:29 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2005
Příspěvky: 409
Bydliště: Přibyslav
pepan píše:
zdravím,předpokládám, že máte zapnutý vysílač,pokud ano,zkontrolujte, zda máte regulátor v přijímači na správné zásuvce pro plyn, nejlépe ověřit některým servem, jinak regulátor nepípne, tedy aspoň u mé soupravy, pak ještě doporučuji zkontrolovat, zda je použit správný krystal v přijímači-legraci si nedělám, už jsem to taky zažil.Pokud sedí krystal, servo pracuje na plynu, je téměř jisté, že regulátor bude pracovat.Pokud se ozve je vše v pořádku a můžete požívat.Tento regler mám taky a už jsem jich mnoho dával do chodu kolegům, vždy bez problémů

Myslím si, kdyby opravdu postupoval podle mého prvního příspěvku, tak si ušetřil spoustu času, protože ten krystal tam neměl-jak tedy zkontroloval správný kanál na přijímači?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 23.03.2006 8:52 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 7.3.2006
Příspěvky: 44
právě, potřeboval jsem to rychle a rychle tak jsem pospíchal. Ten přijímač jsem viděl poprvé v životě a bylo na něm napsáno 35MHz což mě mátlo a myslel jsem že to je i s krystalem a že prodavač mi to s krystalem prodal. Nicméně děkuju všem myslím si že toto téma pak pomůže každému kdo s tím bude mít problémy, koukne sem a jsou tu všechny možné poruchy a postupy jak je odstranit
ještě jednou dík


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz