Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 06.04.2006 11:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
dik mojehobby znam, ale nepotrebuju na netu pitvat neco co mi leta fungovalo a nyni to uz nepouzivam, 2A pres zarovku jsem dobijel osmiclanek z autobaterie nekolik let a problemy nebyly, stacilo pouze vedet kdy je odpojit.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 06.04.2006 11:11 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2003
Příspěvky: 75
J3NDA - No to jsem presne vedel a nechtel tyhle odpovedi :-) Az budu mit 4 litry na 4 packy, tak me dalsi l500 za specialni nabijecku na Li XXX nevytrhne. Tohle me neinteresuje. A mimoto je to na prechodne obdobi, nez presedlam na nabijecku za 3-4 tisice. Coz muze trvat treba pul roku - rok a do ty doby li-poly 100% kupovat nechci a hlavne nechci nabijet sve sady 15 hodin. proto volim tohle "provizorni" reseni v podobe nabijece kolem 1000Kc. A dik za napad s zarovkou, ale sve clanky mam rad a na tohle si uprimne receno netroufam.

Abu - nevim, jaky ty, ale forum na mojehobby mi prijde silene neprehledny. Bud jsem debil ja, nebo ti, kdo tu strukturu vymysleli. Ale pod pojmem semantika webu a diskuse si predstavuji neco uplne jinyho :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 06.04.2006 11:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
nechapu proc chces provizorni nabijecku, kdyz jeti char 30 muzes pouzivat v pohode i na lipolky se zajicovym omezovacem jeste dlouhou dobu, mimochodem prubehy napeti a proudu ma lepsi nez ten muj Shark10

pokud chces nabijet provizorne staci ti zarovka :lol: a 12V stabilizovany zdroj

mojehobby pripada neprehledne i me, ale kdyz pouzijes vyhledavani a pak das zobrazit tema - je to o neco lepsi


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: ZArovka :-)
PříspěvekNapsal: čtv 06.04.2006 11:18 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2003
Příspěvky: 75
j3nda - Ty si nedas pokoj :lol: O zarovce uz se mi bude zdat :-)

Jinak Jeti je urcite super diky moznosti nabijet Li XXX akorat nabijet NiMH 3C mi prijde drsny pro clanky. S tim hitecem bych mohl nabijet 2 sady naraz s polovicnim proudem...takze za stejnou dobu nabiju stejny pocet sad, ale setrneji. Ja jsem fakt na vazkach...


Naposledy upravil buqi dne čtv 06.04.2006 11:23, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 06.04.2006 11:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
nedam protoze si odporujes, kdyz chces neco prechodne, tak s tim nedelej takovy strachy a kup si to nejlevnejsi (hadej co to je), packy ti za pul roku neznici snad ani ten Bel


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 06.04.2006 11:21 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2005
Příspěvky: 10798
Bydliště: ČR, P6 Dědina, Letiště: Trněný Újezd
Obrázky: 11
buqi píše:
Abu - nevim, jaky ty, ale forum na mojehobby mi prijde silene neprehledny.


Me prijde zhruba stejne neprehledny jako tohle na RCmanii.... teda kazde z tech reseni ma sve pro a proti, ale nemuzu rict ze by mi jedno vadilo vic nez druhy.
Me pripada dulezitejsi obsah a mam pocit za na Mojehobby se vyskytuje vic zkusenych odborniku (bohuzel taky vic stouralu a hnidopichu, kteri jsou ochotni vygenerovat 200 zprav kvuli naprosto malichernemu problemu).
Ale to uz jsme dost OT, takze koncim. :wink:

_________________
Abu (Tomáš S.) - MC19 - kanál č.90 na 40MHz


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: ?
PříspěvekNapsal: čtv 06.04.2006 11:28 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.4.2006
Příspěvky: 17
zarovky a baterka , to uz je asi pro otrele matadory , kteri navic cekaji co od toho muzou cekat................. :D .................
Asi takhle hlavne si nekupuj bela mam doma 510 a ta je pouze 100% pouzitelna na NiCd........problem je v tom ze pokles napeti pri dobiti clanku u NiMh je mensi a sfina bel nektere typy bat. vubec nevypina a hezky je smazsi a smazi a clanku se zahrivaji a pak je po po nekolika desitkach takovych nabiti muzes vyhodit..........A to ze je vystup belu ma az moc velke proudove spicky taky clankum neprospiva...(510 pri nabijeni 1 A spicka az 9A !).............vysledek zase se clanky hreji.....
Celkove to vypada , ze bely jsou nepouzitelne a o nabijeni LiXX ani nemluvim..........a je jedno ktery je to model........takze kdyz to tak ctu tak vlastne mam zarovku za bratru 2000 a musim rucne odpojovat :(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 06.04.2006 11:32 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2003
Příspěvky: 75
Abu píše:
Me pripada dulezitejsi obsah
:wink:

Taky OT, ale kdyz se k obsahu slozite dostavas a jses tam poprvy a vlastne netusis, jaxe k nemu dostat, tak je forma hodne dulezita. Asi nemam ty spravny bunky a v jednoduchych vecech hledam slozity, ale tam si moc poradit nedokazu. Koncim svou OT vlozku :-) Dik za nazor, porad jsem na vazkach :-) I kdyz JETI zatim malilinko vede.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ?
PříspěvekNapsal: čtv 06.04.2006 11:35 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2003
Příspěvky: 75
marcel píše:
takze kdyz to tak ctu tak vlastne mam zarovku za bratru 2000 a musim rucne odpojovat :(

Takovy drsny vystrizliveni ze? :-) Dik za nazor.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 06.04.2006 11:47 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
tohle ti mozna v rozhodovani pomuze
http://www.zajic.cz/jaknabiji/jaknabiji.htm
tyka se to sice lipol, ale predstavu o kvalite nabijeni "profi" nabijecu si z toho muzes udelat sam, zvlaste si vsimni prubehu MZ coz je naprosto jednoduchy nabijec za 250,- Kc a BEL zastupce kategorie 4000+ Kc - ne vzdy to nejslozitejsi nabiji nejlepe (samozrejme vyjma ISL). Jeti dopadla velmi dobre, jen nenabiji uplne naplno. Jak vidis prubeh ma lepsi nez muj Shark. Mam sice jen desitku, ale nabijeci obvody jsou uplne stejne.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 06.04.2006 12:11 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2003
Příspěvky: 75
j3nda - dik - super odkaz. Jinak predpokladam, ze MZ je zkratka milos zajic :-) fakt zajimavy. U tech li-XXX asi plati, ze mene je obcas vice :-) No nastipl jsi me pekne - Char 30 a navzdy :-) K tomu nejakej vybijec na rozhybavani clanku po dlouhe pauze :-) Jen skoda, ze nezjistim hodnotu dodaneho a odevzdaneho naboje...to je vzdykcky zajimavy udaj.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 06.04.2006 13:07 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Proč já pitomec vyhodil takový prachy za TRITONA, když by mi stačila žárovka- :roll: :lol: :lol: :lol: (jsem se zase nasmál) :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 06.04.2006 13:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
az se prestanes smat koukej me poslat ty prubehy tritona z osciloskopu, jak jsme se o tom bavili :twisted:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Jeti Char 30
PříspěvekNapsal: čtv 06.04.2006 13:30 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2003
Příspěvky: 75
Takze na zaklade e.mailu od pana Tinky jsem se dozvedel, ze Char 30 do vystupniho napet 12V nabiji plnyma 3 A a kdyz je to vice, nez 12V tak nabiji 2A.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 06.04.2006 13:47 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 7.1.2005
Příspěvky: 174
Bydliště: Okres Olomouc
Já jen, že používám Ultramat 10 a zatím víc od nabíječky nepotřebuju, naprosto vyhovuje mým potřebám. Jestli tímto tvrzením někoho pobouřím, předem se omlouvám. :oops:

_________________
Skylark - made in China, Duplex - vlastní konstrukce
Bobík - vlastní konstrukce, JES012, Naro pro, SPEED 400-1:4, vrt. 11/6
TOXI - tvorba plánku


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz