Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jak na knipl plynu?
PříspěvekNapsal: čtv 06.04.2006 21:28 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 23.1.2006
Příspěvky: 34
Bydliště: Třebíč
Ahoj chlapi, mám jednu otázečku- je lepší když je knipl plynu úplně volný, nebo když má tendenci se vracet pořád do středu? Zkoušel jsem na mx-12 vyndat pružiny, knipl je teď úplně volný, možná až moc. Je to správně, nebo jsem něco opomenul?
Díky za odpověď... :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 06.04.2006 21:53 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Něco jsi asi opomenul. Knipl plynu nesmí mít neutralizaci a musí zůstat v poloze, kam ho dáš. Pokud ti blembá, tak jsi na něj nedal brzdu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 14.04.2006 21:29 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 23.1.2006
Příspěvky: 34
Bydliště: Třebíč
zdzd píše:
Něco jsi asi opomenul. Knipl plynu nesmí mít neutralizaci a musí zůstat v poloze, kam ho dáš. Pokud ti blembá, tak jsi na něj nedal brzdu.


To už mi je teď jasný.... ale co s tím, z návodu mi jsem zcela nepochopil kam mám dát vyjmutou páčku a ať koukám do vnitř, jako tele, tak mikde nevidím kam se to dá dát:(. Jestl, máte někdo doma mx-12, tak budu vděčný za každou radu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 15.04.2006 8:49 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 19.1.2006
Příspěvky: 22
Bydliště: JN
V návodu to je popsáno, akorát to chce najednou študovat text, obrázek a ještě koukat přímo do vysílače.
Pokud si to pamatuju (montoval jsem to asi loni v létě) tak u MX-12 je součástí balení i takový plíšek asi 4-5 cm dlouhý s dírkama na koncích, šroubek a vrut do plastu a asi i podložky. Pak je tam ještě druhý, uprostřed ohnutý do V. Když podle návodu odmotuješ zadní kryt, tak vedle střev kniplu je kovový a plastový sloupek :?: . Když zvolíš ten plíšek s V ohnutím, tak máš tzv. řehračku, když ten hladký, tak to "nevrká".
Do kovového sloupku dáš šroubek, do platového vrut. Šroubkem pak nastavíš přítlak, aby Ti odpor kniplu vyhovoval.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 15.04.2006 9:53 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 23.1.2006
Příspěvky: 34
Bydliště: Třebíč
MartinH píše:
V návodu to je popsáno, akorát to chce najednou študovat text, obrázek a ještě koukat přímo do vysílače.
Pokud si to pamatuju (montoval jsem to asi loni v létě) tak u MX-12 je součástí balení i takový plíšek asi 4-5 cm dlouhý s dírkama na koncích, šroubek a vrut do plastu a asi i podložky. Pak je tam ještě druhý, uprostřed ohnutý do V. Když podle návodu odmotuješ zadní kryt, tak vedle střev kniplu je kovový a plastový sloupek :?: . Když zvolíš ten plíšek s V ohnutím, tak máš tzv. řehračku, když ten hladký, tak to "nevrká".
Do kovového sloupku dáš šroubek, do platového vrut. Šroubkem pak nastavíš přítlak, aby Ti odpor kniplu vyhovoval.


Děkuju moc:). Už jsem to podle tebe udělal, máš u mě malé bezvýznamné plus.) Já jsem dneska zjistitl, že mám k tomu ještě jeden manuál(Německy) a tam je ten klíčový obrázek :D


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot] a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz