Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 61 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 22.01.2006 17:27 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.6.2005
Příspěvky: 328
Bydliště: Praha 5
Tak začni létat nožáky nauč se létat nožáky ve všech polohách i břichem k sobě .
tim se naučíš kam dávat směrovku podle toho v jaké je zrovna poloze model.
A potom dostávej model do vysu tak že:
Přitáhneš vyškovku a rajcuješ s plynem aby se model dostal do polovysu a letěl dopředu a plynu tak akorát aby model nestoupal.
musíš ho ale řídit směrovkou a křidálkama na výškovku moc nešahej tu nech vychílenou tak ve stabilní poloze jenom opčas povol.
no až bude polovys v pohodě tak neni nic jednodužšího než z něj potom přidáním plynu a plnou výchilkou ho dostat kolmo a už vyset a vyset
a až pokročíš tak i TORQ ROL to je vys při kterém se ti éro točí kolem své osy.
Přeji hodně zdaru . A jentak mezi náma vyser se na toro když to nemá směrovku tak to je nuda .


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 11.04.2006 16:52 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 18.3.2006
Příspěvky: 446
Bydliště: Hodslavice / Uherské Hradiště
Já už se taky pokouším viset, nechci se chválit,ale už při druhem letu se SEVEREm 3D jsem visel,ale asi jen 7sekund. Máte pravdu,to chce trénink!!!!!!! :D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Vis :-D
PříspěvekNapsal: pon 17.04.2006 12:18 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.4.2006
Příspěvky: 2
:idea: kuci na takoveto věci si kupte vrtulník :D :D :D :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vis :-D
PříspěvekNapsal: pon 17.04.2006 12:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Cvrnda píše:
:idea: kuci na takoveto věci si kupte vrtulník :D :D :D :D

tak to si nedovolim souhlasit, letadlo ve visu se mi strasne libi...vrtulnik je dobrej na jiny veci, ale visici letadlo je super vec:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vis :-D
PříspěvekNapsal: pon 17.04.2006 12:56 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
zelda píše:
Cvrnda píše:
:idea: kuci na takoveto věci si kupte vrtulník :D :D :D :D

tak to si nedovolim souhlasit, letadlo ve visu se mi strasne libi...vrtulnik je dobrej na jiny veci, ale visici letadlo je super vec:)


Visící letadlo je realizační nesmysl...

Vrtulník má viset a lítat.
Letadlo má lítat.

Proto mají každý úplně jinou konstrukci. 8)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 17.04.2006 15:07 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 22.8.2005
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha
To je trochu konzervativni nazor. Clovek byl taky stvoren jako suchozemec a leta, plavi se po morich, potapi se atd. Kdyz to to letadlo technicky zvladne, tak proc ne. Je to tak trochu vyzva zkouset dalsi a dalsi moznosti co vsechno dokazeme. To bys mohl zavrhnout kazdy extremni sport. Nekterym lidem staci s letadlem dlouhe hodiny jen krouzit a delat zatacky a orgasmem je pro ne, kdyz v poradku pristanou. Ovsem pak je kategorie jinych pilotu, kteri chteji z letadla i ze sebe dostat maximum a proto se porad pokouseji o nove prvky a nevadi jim, ze to obcas rozbijou. Kazdeho holt uspokojuje neco jineho. Kdyz nechces viset s letadlem, tak nevis :!: :lol: :idea:

_________________
Létej i dnes!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 17.04.2006 16:52 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Canman píše:
To je trochu konzervativni nazor. Clovek byl taky stvoren jako suchozemec a leta, plavi se po morich, potapi se atd. Kdyz to to letadlo technicky zvladne, tak proc ne. Je to tak trochu vyzva zkouset dalsi a dalsi moznosti co vsechno dokazeme. To bys mohl zavrhnout kazdy extremni sport. Nekterym lidem staci s letadlem dlouhe hodiny jen krouzit a delat zatacky a orgasmem je pro ne, kdyz v poradku pristanou. Ovsem pak je kategorie jinych pilotu, kteri chteji z letadla i ze sebe dostat maximum a proto se porad pokouseji o nove prvky a nevadi jim, ze to obcas rozbijou. Kazdeho holt uspokojuje neco jineho. Kdyz nechces viset s letadlem, tak nevis :!: :lol: :idea:


Nechci, nevisím, na to mám helinu.

Ale když to někoho baví, tak ať si visí. Já u toho ale být nemusím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 17.04.2006 18:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
zdzd píše:
Canman píše:
To je trochu konzervativni nazor. Clovek byl taky stvoren jako suchozemec a leta, plavi se po morich, potapi se atd. Kdyz to to letadlo technicky zvladne, tak proc ne. Je to tak trochu vyzva zkouset dalsi a dalsi moznosti co vsechno dokazeme. To bys mohl zavrhnout kazdy extremni sport. Nekterym lidem staci s letadlem dlouhe hodiny jen krouzit a delat zatacky a orgasmem je pro ne, kdyz v poradku pristanou. Ovsem pak je kategorie jinych pilotu, kteri chteji z letadla i ze sebe dostat maximum a proto se porad pokouseji o nove prvky a nevadi jim, ze to obcas rozbijou. Kazdeho holt uspokojuje neco jineho. Kdyz nechces viset s letadlem, tak nevis :!: :lol: :idea:


Nechci, nevisím, na to mám helinu.

Ale když to někoho baví, tak ať si visí. Já u toho ale být nemusím.[/quote
a bejvas snad u toho?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 17.04.2006 20:47 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Proč bych měl, když mne to nebere...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 17.04.2006 21:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
zdzd píše:
Proč bych měl, když mne to nebere...

tak proc rikas at s letadlem nevisi kdyz se na to stejne nedivas a nijak te to neotezuje?vzdyt tobe to muze byt jedno, ne?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 18.04.2006 7:02 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Špatně čteš. Reagoval jsem na:

"tak to si nedovolim souhlasit, letadlo ve visu se mi strasne libi...vrtulnik je dobrej na jiny veci, ale visici letadlo je super vec:)"

S čímž se nedá souhlasit. Vrtulník, na rozdíl od letadla, <b>je primárně konstruovaný na vis</b>.

O tom, že nikdo nesmí letadlo znásilnit k visu tam není ani slovo. I když třeba mně se letadlo ve visu strašně hnusí. Je to kus pilotního umění, ale...

BTW: Proč tomu dáváte tvar letadla? Vždyť by to stejně dobře mohl být létající talíř, bedna, nebo cokoliv jiného s kormidly a dostatečně výkonným motorem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 18.04.2006 18:03 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 22.8.2005
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha
Vzdyt to je jen jeden z akrobatickych prvku, ty ostatni by s bednou nesly tak dobre delat.

Nakonec je to vlastne jedno. Me jen udivuje, ze Te to tak stve. Letadlo bylo primarne vymysleno, aby se s nim dalo doletet z bodu A do bodu B, ta akrobacie taky vznikla protoze clovek zacal zkouset, co vsechno se s letadlem da udelat.

Mimochodem, me se taky nelibi, kdyz stahnu nejake video a zjistim, ze tam vetsinu casu jen provisi a zadnou poradnou akrobacii nepredvedou. :mrgreen: :P

_________________
Létej i dnes!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 18.04.2006 18:34 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Kdo ti říkal, že mne to štve? Já jen rozporuji informace uváděné o vrtulníku. Ty jsou od základu blbě.

A že se mi visení s letadlem nelíbí je fakt, ze kterého ovšem nevyplývá nic o naštvání.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 18.04.2006 19:11 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 22.8.2005
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha
Tak promin, nejak mi to tak pripadlo. Rozhodne nechci, aby se to dostalo do roviny vzajemneho prebijeni argumenty.
Letat si muzeme kazdy jak chceme, to je na tom to nejkrasnejsi. :lol:

_________________
Létej i dnes!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 18.04.2006 22:14 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 1.2.2005
Příspěvky: 58
Bydliště: Považská Bystrica
Ahoj Cuki.
Chcelo by to EPP a vysoku travu koli mesim skodam. Skus si nastavit primerany plyn a pustaj ho hned do visu, aby si nebol daleko od seba. Premoz strach a skus to udrzat tak do metrovej vysky. A ked pride krizovka(v malej vyske) tak sa ju nesnaz vybrat, ale uber nech ero radsej spadne. A opakuj a opakuj aaa... Takto som sa ucil ja, a padal a padal, az zrazu to slo.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 61 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz