Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 05.11.2005 2:47 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 1.11.2005
Příspěvky: 18
k tomu bych rad dodal, ze mam vse zespodu, pristavam do travy a uz sem znicil servo, pac se packa o cosi zachytla . Umisteni citrivych veci zhora mi pripada socela dobrej napad. A samozrejme , kriplave ruce ma, ,pac to jeste neumim ;-))


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 07.11.2005 19:57 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2005
Příspěvky: 290
Bydliště: Ústecký kraj-Most
Já mám samokřídlo toro, jako je docela bez problémů, ale je docela pomalý, už mě to s ním nebavilo, mam tam stříďák, ale je to docela pomalý, na to co si od samokřídla slibuju...
Teď jsem si koupil EAGLE 280(rozpětí 660 mm, váha okolo 200g) od ČEMECHA a je super, malý, mrštný a hodně rychlý, rychlost odhaduju tak na 50 km/hod., nemůžu si ztěžovat!!!!!!!!!!!!

_________________
--------support park- & 3D slow- flyer--------


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 07.11.2005 19:58 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2005
Příspěvky: 290
Bydliště: Ústecký kraj-Most
Já mám samokřídlo toro, jako je docela bez problémů, ale je docela pomalý, už mě to s ním nebavilo, mam tam stříďák, ale je to docela pomalý, na to co si od samokřídla slibuju...
Teď jsem si koupil EAGLE 280(rozpětí 660 mm, váha okolo 200g) od ČEMECHA a je super, malý, mrštný a hodně rychlý, rychlost odhaduju tak na 50 km/hod., nemůžu si ztěžovat!!!!!!!!!!!!

_________________
--------support park- & 3D slow- flyer--------


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 07.11.2005 23:00 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 9.7.2004
Příspěvky: 307
Bydliště: Moravské Budějovice
Citace:
super, malý, mrštný a hodně rychlý, rychlost odhaduju tak na 50 km/hod

tak to já zase radši preferuju pěkně pomal, ale obratný éra.....pěkně se plácat na minimálce, pak ofouknout kormidla a udělat kotrmelec a zase se plácat těsně nad minimálkou....navíc máš čas na řízení.....teď mám zooma a je dost rychlej...ale jde s ním lítat i pomaloučku proti větru..ale to je natažená vejškovka jako kráva a navíc mám baterky v tahu, tak to pak moc nezatáhne...ale tewď jsem postavil nergie od čemechu.....středa - pátek by měly dojít serva, tak to purnu asi o víkendu...jsem zvědavej........

_________________
'''::: Sakil :::'''


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 08.11.2005 8:56 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2005
Příspěvky: 290
Bydliště: Ústecký kraj-Most
Tak potom zareferuj...Jako ten EAGLE taky lítá pomalu, protože je hodně lehkej, a i na tý minimálce dokáže udělat peknej výkrut nebo looping...Záleží na motoru a bateriích!!!Já mam v něm třeba pythona 60 s vrtulí 7x6" a 3s li-pol E-TECH 1000 mAh.Je to docela fičák!!!!!!!!!! :D :) :( :o

_________________
--------support park- & 3D slow- flyer--------


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 08.11.2005 18:54 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 9.7.2004
Příspěvky: 307
Bydliště: Moravské Budějovice
jasný...první let plánuju na sobotu.....dnes tam dám baterky...ve čtvrtek nebo v oátek by měly přijít serva a příjmač...to půjde rychle...v pátek večer nikam nepůjdu pařit a dodělám to :) a celou sobotu a neděli prolítám :)
počítám s tím, že to bude super....váha bude tak 300g maximálně...spíš tak 280...python 60 a 3s 1250 ETECHy.....jsem zvědavej...čekám, že to bude taky fičák :) vrtule 8x4
Jak dlouho ti to vydrží na jedno nabití? já očekávám tak 20 minut bez obav....

_________________
'''::: Sakil :::'''


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 10.11.2005 9:54 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2005
Příspěvky: 290
Bydliště: Ústecký kraj-Most
Mě to lítá docela rychle na 370 g éro-ztěžklo opravama...- a lítam tak na 1/2 plynu a zhruba tak 11 min.Není to nijak moc no, ale stačí, mam 2 packy, takže na letiště jdu tak na 30 min, to mě sere, tak jsem si teď koupil toho EAGLA od ČEMECHA, a s pythonem 60, vrtulí 7x6", 2x serva HS-55, přijímač REX 5 MPD, 12 A reglem a 3s 1000 mAh E-TECH mi váží simpatických 250 g, což je docela v pohodě.Až půjdu zalítat tak napíšu:::!

_________________
--------support park- & 3D slow- flyer--------


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: minitornado
PříspěvekNapsal: stř 22.02.2006 16:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.2.2006
Příspěvky: 792
Bydliště: Praha 8
Lidicky chtel bych se zeptat kestli nekde jdou kopuit elevony na minitornado z EPP koupi jsem starsi model a uz byly predelavane z normalniho polystyrenu takze nic nevydrzi.. udelal jsem je z tuzeneho polystyrenu ale EPP by bylo asi lepsi a hlavne by to bylo presneji vyrezany s mymi moznostmi a vybavenim nejsem schopny udelat presny vylysek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 23.02.2006 13:07 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 3.9.2004
Příspěvky: 274
Bydliště: Vlašim
Elevony jdou koupit přímo od Telinku - přes jejich internetový obchod.
Já osobně jsem si právě takto kupoval náhradí elevony

http://www.telink.cz/temp.htm


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 26.04.2006 20:57 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 1.4.2006
Příspěvky: 59
Bydliště: Hradec Králové
Ahoj já mám samokřídlo se stridakem....se ss me prislo moc pomale na vyblbnuti. tedak uz ho mam z polystyrenu takze je o hodne lehci a tim i rychlejsi... :wink: :wink:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz