Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 05.05.2006 18:03 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
To už bude pozdě- kterou stranou jsi to tam strkal?Myslím jako směrem od káblu( s naletovaným a v plastu prostrčeným kabelem) a nebo stranou od "jak se to do sebe zasunuje"?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 05.05.2006 18:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
pack uz byl hotovej i s kabelama, takze na jediny volny konec jsem se snazil nejdriv nasunout prevlecnici, pak zapajet konektor a nakonec prevleknout zpet pres konektor

tak jak jsem to delal vzdy, akorat ty kabely byly na novem packu ponekud sirsi :wink:

to je fuk, kdyz odejde regl bude duvod koupit novy, lepsi a silnejsi...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 05.05.2006 20:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
No, já měl problém spíš nacpat kabel do 2ky goldu-musel jsem jej malinko"ořezat" na konci co jde do konektoru a potom tam teprve vlezl-ono se to při pájení stejně procínuje kousek do izolace, takže by to nemělo nic dělat. :wink: Pokud jsi udělal na konci kabelu guču z cínu, tak ti to tam možná proto nešlo zasunout.(vadí i nakřivo připájený kabel)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 05.05.2006 21:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
no ja mel neresitelny problem narvat tu plastovou prevlecnici samotnou na kabel bez konektoru - nesla tal ani namazana, takze tam musela samice


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz