Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 07.04.2004 17:57 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
myslim ze to bylo v nekterem clanku na stare rcmanii ale cetl jsem ze li-polky jsou 'gumove' co do dodavani proudu- pokud je letadlo s vahou na hranici viseni, bez problemu preslo do visu, zvladalo kolmy stoupavy let v hale ale po chvilce viseni si baterky'zmekly' a nebyly schopne dodat proud na vzestupny let, bylo to tak akorat na viseni.. je to mozne???
jeste ten clanek zkusim najit a kdyztak napisu kde to bylo..


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 07.04.2004 18:23 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 3.10.2003
Příspěvky: 305
To je nesmysl! Mam ero 330g, motor PJS 550E 3xLiPol 1200mAh a litam na ne tak pul hodiny, ve visu me to udrzi ta 10-15 minut. Podle toho jak letam Pokud by mel viset porad tak bych to typoval tak na 5 minut, ale ja davam baterkam vzda oddych :-)) Nabijel jsem je minimalne 30x a zadne zmeny nejsou poznat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 07.04.2004 18:29 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
Uz sem to nasel : http://www.rcmania.cz/2003/visik.htm treti odstavec na zacatku, nevim jestli jsem to spravne pochopil ale podle me jo..??


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 07.04.2004 22:52 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.3.2004
Příspěvky: 19
Bydliště: Ostrava
Jak jsem psal uz drive mam na tom prvnim packu mam hodne pres 100 nabiti a litaji stale skvele, doba letu se zkratila cca o 1minutu ! a to z 22 na 21 minut a to muze byt klido i zimou takze uvidim az bude zase teploucko :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 09.04.2004 7:05 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
no, mozna to byly starsi clanky(ted myslim starsi co do vyrobniho datam ne do pouzivani), tak asi jeste nebyly tak dobry jako jsou dneska.. :roll: :?:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 12.04.2004 9:05 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 14.4.2003
Příspěvky: 360
Obrázky: 0
Blog: Zobrazit blog (3)
czernitko píše:
no, mozna to byly starsi clanky(ted myslim starsi co do vyrobniho datam ne do pouzivani), tak asi jeste nebyly tak dobry jako jsou dneska.. :roll: :?:


To byly ještě "obyčejné" baterky do mobilů, nesrovnatelné s e-tecy, kokamy a spol.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 12.04.2004 19:54 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
aha, to bude tim... ;) dneska sem konecne nasucho vyskousel ty 1200E-Tec od Tifose s 300kou kterou sem chtel zabehnout: 300ka se trochu prehrivala(no, popravde byla rozpalena jako petnik ale snad to bude lepsi az bude chlezena vzduchem od vrtule a tak... :roll: ) ale baterky byly jen hodne mirne vlazny, jeste uvidim jak dlouho pudou v samokridle... pro zacatek ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 13.04.2004 7:08 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 67
Bydliště: Mukařov - Praha Východ
To urcite czernitko vyzkousej a napis vysledek, moc by me to zajimalo. Ja jsem uz lital s dvouclankem E-TEC 1200mAh, na pul plynu na zemi po 5 min jsem mel baterky horke, pri litani vlazne. Lita mi to asi 15 min cca na pul plynu, to je pro me rozumna hodnota, kdy se s Torem da jeste trochu blbnout. Kdyz poprve vypne motor, tak jeste tak 5 min s tim poletuju pri zemi na malo plynu.

_________________
=zubbik=


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 13.04.2004 19:58 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
no, zjistil sem ze muj archaicky ampermetr meri jen do pul ampery a budu muset koupit novej pac tenhle dosluhuje(stejne ho v podstate nepouzivam, tak to jeste chvili pocka...), ale po 5-6min. na zemi s 300kou na plnej knedl v plynulym provozu mely teplotu 40°C. ten motor je na 6V(az pred chvilkou sem si toho vsim... :oops: ) takze asi proto je rozpalenej jako petnik... :oops: asi ho necham do neceho inciho a sezenu 280ku..


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz