Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 12.05.2006 21:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2006
Příspěvky: 972
Bydliště: Valašské Meziříčí
Zkus se poptat , třeba to někdo našel.Nebo třeba natiskni lístky a vylep je.
Zítra se tam ještě projdi a uvidíš.
Obvykle to někdo najde.
A navíc taková věc se moc lidem nehodí , většina neví co s tím.A ani si neuvědomují tu hodnotu , tak si myslím , že bys mohl být úspěšný.

_________________
Katana 3m ZDZ160 a další 3m v přípravě


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 12.05.2006 21:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Jo s tema listkama me to napadlo, ale mam to tam pomerne daleko. Nechal jsem tam u dvou lidi alepson telefon, tak kdyz by se doslechli, ze to nekdo nasel, tak mozna zavolaji. Ale uz jsem ho spis oplakal...

Stava se to casto, ze se takhle ztrati letadlo? U poradne vybaveneho era by to mohlo celekm HODNE zamrzet. To je daleko horsi, nez havarie. Pri te zbude alepson elektronika, ale takto je to v cudu naprosto komplet.

A hruza pomyslet, co by se stalo, kdyz by se do rodinnych domku zritil nejaky 5kg macek s poradne roztocenou vrtuli...

Je naprosto jasne, ze s benzinem pujdu vyrazne dal a to nejen kvuli hluku!


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 12.05.2006 21:40 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
spalovaka je lepsi ani nehledat :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 15.05.2006 11:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10.1.2006
Příspěvky: 688
Bydliště: Litoměřice
Vzduchoplavec píše:
Jo s tema listkama me to napadlo, ale mam to tam pomerne daleko. Nechal jsem tam u dvou lidi alepson telefon, tak kdyz by se doslechli, ze to nekdo nasel, tak mozna zavolaji. Ale uz jsem ho spis oplakal...

Stava se to casto, ze se takhle ztrati letadlo? U poradne vybaveneho era by to mohlo celekm HODNE zamrzet. To je daleko horsi, nez havarie. Pri te zbude alepson elektronika, ale takto je to v cudu naprosto komplet.

A hruza pomyslet, co by se stalo, kdyz by se do rodinnych domku zritil nejaky 5kg macek s poradne roztocenou vrtuli...

Je naprosto jasne, ze s benzinem pujdu vyrazne dal a to nejen kvuli hluku!


Já používám do všech letadel lokátor (pípák), kterej je slyšet i přez 200m. Unás je to samej les a pole, takže to při hledání dost pomůže.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 15.05.2006 12:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Tentokrat to dobre dopadlo. Mistni obyavtekl mi zavolal, ze letadlo nasel u sebe na zahrade. Cely cumak je na kusy a nevim, nevim, zda to jeste opravim. Ale minimalne vybava je zachranena, coz jsem rad!

Nicmene o tom pipatku HODNE uvazuju. To pipatko se zapne, pres volny kanal a nebo se zapina nejak automaticky pri vypnuti motoru nebo tak neco?

Ja jsem zkousel mocne packovat a zaslechnout tak vrzani serv, ale to bylo zcela beznadejne...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 15.05.2006 12:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10.1.2006
Příspěvky: 688
Bydliště: Litoměřice
Vzduchoplavec píše:
Tentokrat to dobre dopadlo. Mistni obyavtekl mi zavolal, ze letadlo nasel u sebe na zahrade. Cely cumak je na kusy a nevim, nevim, zda to jeste opravim. Ale minimalne vybava je zachranena, coz jsem rad!

Nicmene o tom pipatku HODNE uvazuju. To pipatko se zapne, pres volny kanal a nebo se zapina nejak automaticky pri vypnuti motoru nebo tak neco?

Ja jsem zkousel mocne packovat a zaslechnout tak vrzani serv, ale to bylo zcela beznadejne...


Záleží na provedení, já si dělám pípátka od Kolbiše a to má tyto funkce:
1. když zaznamená rušení pípne
2. hlídá napětí zdrojů (buď 4 nebo 5ti článku)
3. dá se zapnout pípání přepínačem (kanálem)
4. u méně inteligentních přijímačů co nemají failsafe po vypnutí vysílače pípají, u těch inteligentních přijímačů se dá obvykle nastavit failsafe tak aby pípali taky po vypnutí vysílače


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 15.05.2006 15:38 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
http://www.rkolbabek.com/index.php?page=4#pipak
http://vitocz.net/elektronika/let01/let01.htm


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz