Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 14.05.2006 13:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.4.2005
Příspěvky: 3072
Bydliště: Praha východ
Obrázky: 6
2Hankey

Podle me uplne staci kdyz nabijes vsechny clanky na stejne napeti. Baterie neco prezijou problem je spis vtom kdyz je prebijis nad 4,2V nebo vybijis pod 3V. U zdravych clanku nabitych na stejne napeti se ti podle mne nestane ze se pri vybiti budou vyrazne lisit. Uz jsem to parkrat zkousel merit a pokud se trosku lisi tak nabitim vsech jednotlive na stejne napeti je zase dorovnas.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 14.05.2006 13:29 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2005
Příspěvky: 409
Bydliště: Přibyslav
Pro Hankeye: to bys udělal pravý opak toho co potřebuješ, nejlepší článek v sadě by se ti nabil jako první a tím by odstavil od nabíjení ty slabší! Moje zkušenost je nabíjet každý článek samostatně přes servisní konektor a nevybíjet naplno!Příklad: motor běží bez vypnutí 18 minut, přistávám nejpozději!!! do 17 minut! Něco také spotřebují serva. Ideálem je mít stopky, které mi měří celkovou dobu chodu motoru od startu a ke konci této doby mě probudí :) , v elektrovětroni není problém poletovat 1 hodinu a to se doba chodu motoru pak kontroluje těžko.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 14.05.2006 13:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.4.2005
Příspěvky: 3072
Bydliště: Praha východ
Obrázky: 6
Ja nemam vysilac se stopkami ale nastavuji si budik na mobilu na 15minut :D Jinak souhlas s Pepanem


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: opotřebení akumulátorů
PříspěvekNapsal: ned 14.05.2006 21:16 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.5.2003
Příspěvky: 38
Bydliště: Mělník
Nakonec, ten člověk má pravdu. Nejvíc se životnost zkracuje vybíjením (kupodivu ;-) a vybíjet články do sucha je vlastně vždycky to nejhorší, co jim můžem udělat. Vždyť to sám kážu ve škole a teď bych se tím neřídil. Když ale ty akumulátory mají pořád ještě malou kapacitu a člověk by lítal a lítal ... (kde jsou ty časy, kdy jsem koupil NiCD německé výroby 600mAh a borci kolem měli Bateria Slaný 450mAh :-D )


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 15.05.2006 8:24 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2003
Příspěvky: 75
pepan píše:
nejlepší článek v sadě by se ti nabil jako první a tím by odstavil od nabíjení ty slabší!

Jde o to, cemu rikas nejslepsi clanek...co to vlastne znamena? vyssi kapacita? nizssi vnitrni odpor?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 15.05.2006 23:32 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2005
Příspěvky: 409
Bydliště: Přibyslav
...myslel jsem tím nejméně vybitý článek...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz