Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: nabijec
PříspěvekNapsal: čtv 18.05.2006 13:57 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 17.5.2006
Příspěvky: 1
Zdravim,
o nabijacoch sa uz vela pisalo, ale technika ide rychlo vpred. Chcel by som kupit nejaky nabijac do 3500kc, ale nevim jaky. Co hovorite na Ultramat 12 alebo Shark20?


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 18.05.2006 16:14 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 30.3.2006
Příspěvky: 149
Bydliště: Duchcov (okres Teplice)
Taky si chci nejaky poridit. Na hangaru1 jsem nasel ULTRAMAT 14 (NOVÝ) ( [url]http://hangar1.cz/katalog.php?text=&kat=12&akce=najdi&sklad[]=1&page=1&detail=3369[/url] ). Prijde mi velice dobry v tom, ze nabiji az 14 clanku NiXX, 5clanku LiXX a co je asi uplne nejlepsi je to, ze jde nabijet jak z 12V (autobaterie) tak i normalne ze site. A to ani nemluvim o cene - 2288.00 Kč. Jednoduse receno: Lepsi nabijec jsem za tuhle cenu jeste asi nevidel. Nekdo se mnou mozna nebude souhlasit (nema pripojeni k PC jako napriklad SHARK20...) ale pres PC budes nabijet tak mozna prvni tyden, nez te to omrzi a na letisti jsem jeste nikdy nevidel nikoho s notebookem. Ja osobne bych bral asi toho ULTRAMATA 14.

_________________
Špejle pohybující se spořádaně vzduchem
jsou fascinující - jedno zda borové, nebo z uhlíku…


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 19.05.2006 15:50 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 1.1.2005
Příspěvky: 288
Bydliště: Polička
Jsem rád, že se konečně někdo zmínil o Ultramatu 14. Já jsem zde na něj sháněl reference, ale bylo to bez odezvy. Protože to je novinka, tak asi žádné nejsou, nebo už snad jo? :?: Ale podle popisu se mi taky zamlouvá, hlavně že je i na 220 V.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 19.05.2006 16:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Ja mam Ultramat 10 - zrejme predchudce U14 - bral jsem ho predevsim kvuli pripojitelnosti do 220 V. Pro moje ucely je naprosto v pohode. Zatim jsem tedy nenabijel LiPol. Mirna nevyhoda u nej je to, ze nejde nastavit delsi nabijeci cas nez 300 minut (5 hodin) takze je trochu problematicke nabijet na nizka C - "prez noc".

Taky je trochu nevyhoda, ze neumi nabijet Pb clanky. O U 14 nemam zadne reference, takze nemohu srovnavat. :(


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 19.05.2006 16:53 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 16.1.2004
Příspěvky: 315
Bydliště: Hustopeče nad Bečvou
já mám U12, 14 se liší tím že umí o dva NiXX články víc tj. 14 jinak jsou parametrově asi stejné +-

Podívej se tady

http://shop.graupner.de/webuerp/servlet/AA?wgr=76

PS: na pomalé nabíjení stačí jednoduchá nabíječka s několika malýma proudama cca 500,-

http://shop.graupner.de/webuerp/servlet/AI?ARTN=6426


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz