Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

EPP nebo polystyren???
Anketa končí za stř 14.06.2006 16:26
EPP 80%  80%  [ 20 ]
Polystyren 20%  20%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 25
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 22.05.2006 16:30 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 15.10.2003
Příspěvky: 272
Bydliště: Hradec Králové
Obrázky: 0
j3nda píše:
njn ja na to aby mi to spadlo svah nepotrebuju :oops:
a nebavi me byt vecne upatlany od purexu, nerikam, ze epp jsem nikdy nemusel spravovat, ale je to zhruba 10x mene krat
sorry ale s těmahle nazorama bez k sipkum.....zalezi preci na spouste okolnosti jak casto musi clovek opravovat......a pokud nechces opravovat asi si dost bohatej.....neopravovat= nelitat....takhle si to myslel?? hmm ubohy......zabít malo...... :evil:


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 22.05.2006 18:03 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
zalik píše:
j3nda píše:
njn ja na to aby mi to spadlo svah nepotrebuju :oops:
a nebavi me byt vecne upatlany od purexu, nerikam, ze epp jsem nikdy nemusel spravovat, ale je to zhruba 10x mene krat
sorry ale s těmahle nazorama bez k sipkum.....zalezi preci na spouste okolnosti jak casto musi clovek opravovat......a pokud nechces opravovat asi si dost bohatej.....neopravovat= nelitat....takhle si to myslel?? hmm ubohy......zabít malo...... :evil:

:?: :?: :?:
tento vyplod jsem nejak nepochopil :lol:

jedine co jsem tim chtel rict je, ze od te doby co mam epp opravuji podstatne mene, nez kdyz jsem mel polystyren - ten se mi rozbil po kazdem hrubsim pristani

tot vse - co si mi chtel rici v tom tvym vyplodu mi budes muset vysvetlit podrobneji - jako pro blbecka, prosim :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 22.05.2006 21:21 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 15.10.2003
Příspěvky: 272
Bydliště: Hradec Králové
Obrázky: 0
no je videt ze ti to moc nepali...........nase kridla si nevidel a pokud litas s nepotazenym kridlem tak se nediv ze si musel mit ruce upatlany od purexu....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 22.05.2006 21:23 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 15.10.2003
Příspěvky: 272
Bydliště: Hradec Králové
Obrázky: 0
pak samozrejme budes vychvalovat EPP......protoze ten se pri nepotazeni chova jinak nez styren!!ale ja bych si dovolil rici ze si opravdu musis zajet nekam podivat na ty nase kridla!! jinak nech bejt......a nesud neco co si nevidel....howgh


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz