Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 27.05.2006 13:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
to co tu puvodne bylo beru zpet


Naposledy upravil j3nda dne sob 27.05.2006 14:09, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 27.05.2006 13:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Já teda nastavení vidím na displeji(alespoň na kanálech co mám na kniplech)za druhý mám zvukovou signalizaci kroku(ten si můžu nastavit jak chci velký)středu trimu i krajní polohy-takže se dá trimovat podle sluchu a za třetí pokud mám obavu, abych subtrimem nedostal servo do polohy, kdy se může samo a nebo něco poškodit, tak použiji nastavení koncových bodů serva a mám záruku, že ať klepu do subtrimu, klasickýho trimu a nebo vemu na doraz za knipl, tak se mi servo zastaví v bodu"B"a dál nejede. :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 27.05.2006 18:45 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.5.2005
Příspěvky: 887
Bydliště: Žatec
Blog: Zobrazit blog (1)
Zdravím, nevím na co potřebuješ změnit trimry rychle z jednoho konce na druhý, digitální plně vyhovují a jsou jemnější než mechanické. :P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 28.05.2006 12:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.2005
Příspěvky: 7119
Bydliště: Vsetín
eset píše:
Ja mam Optica tez. Pro zacatecnika podle me vubec zadny problem, display a menu jsou celkem prehledne, ale co je hlavni, perfektne popsane v navodu. Je tam doslova navod krok po kroku na nastaveni uplne vseho. Vyhodou je taky VF modul, takze neni nutny vysilacovy krystal.
hele krystal tam mas taky jen ho oddeleja a na boku je...a ¨s tim navodem souhlasima a navic perfektne padne do ruky....


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 28.05.2006 12:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.2005
Příspěvky: 7119
Bydliště: Vsetín
Joker píše:
Zdravím, nevím na co potřebuješ změnit trimry rychle z jednoho konce na druhý, digitální plně vyhovují a jsou jemnější než mechanické. :P
mozna kdyz to mas na nejakem akrobatovi a mas to totalne zkrouceny...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 28.05.2006 22:58 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 1.10.2005
Příspěvky: 193
blesk píše:
eset píše:
Ja mam Optica tez. Pro zacatecnika podle me vubec zadny problem, display a menu jsou celkem prehledne, ale co je hlavni, perfektne popsane v navodu. Je tam doslova navod krok po kroku na nastaveni uplne vseho. Vyhodou je taky VF modul, takze neni nutny vysilacovy krystal.
hele krystal tam mas taky jen ho oddeleja a na boku je...a ¨s tim navodem souhlasima a navic perfektne padne do ruky....


vzadu je VF modul (Spectra), na kterem si nastavujes kanal, na kterem chces litat pomoci 2 otocnych "udelatek" :lol: . 1. nastavujes prvni cislici a 2. druhou cislici. Zadnej krystal nikde nevidim... Mozna myslis prave ty 2 udelatka :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 29.05.2006 8:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Myslim, ze mysli vazne krystal. I ja tam ma dole takovou krabicku a v ni opravdu je krystal. Ty mas zrejme tu "namakanejsi" veriz Optica s PLL modulem:

http://www.rcm-pelikan.cz/index.php?kategorie=29&zbozi=1059


Naposledy upravil Vzduchoplavec dne pát 02.06.2006 11:18, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 29.05.2006 12:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
blesk píše:
a navic perfektne padne do ruky....

Já ji měl a působí to na mě při úchopu(podotýkám, že mám velké tlapy)tak nějak hračkovitě(ale úplně stejně i třeba MX-12,Futaba 4exa) jedině Eclipsa mi jakž takž "seděla"Jinak ty přepínače(a ty posuvné-hrůza) na mě nezapůsobily zrovna solidním dojmem a to nemluvím o těch "ukazováčkových" otočných dole-to je katastrofa-nepřesný chod zoubků. :roll:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 02.06.2006 11:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.4.2005
Příspěvky: 3072
Bydliště: Praha východ
Obrázky: 6
Vcera jsem si prinesl Optica domu. Nadhera jsem zneho nadsenej. Zatim samo prvni dojem. Drzi se mi fine. Uvidime jak bude slapat


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 02.06.2006 12:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Vigo píše:
Vcera jsem si prinesl Optica domu. Nadhera jsem zneho nadsenej. Zatim samo prvni dojem. Drzi se mi fine. Uvidime jak bude slapat
Tak blahopřeji a ať ti hlouho a bezpoblémově slouží :wink: Jo a bacha na "ladění "se zataženou anténou-přehřívají se tam a jdou do kopru VF díly(klasické krystalové )u PLL nevím. :D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: ZS-Man a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz