Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Va-models
PříspěvekNapsal: pát 25.03.2005 12:35 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 8.10.2004
Příspěvky: 149
:D Již dlouho jsem nepsal žádný komentář a to pro velké pracovní vytížení s přípravou modelů z EPP. Představili jsme se na českém trhu a českému modeláři a docela je to sranda. Když teď vím co je za vším hodin práce na návrzích a zhotovení tak se ani nedivím všem ostatním výrobcům, že je pro ně náš rodný trh tak nezajímavý. Kdo chce ale na vojnu musí bojovat a tak pro Vás, které to zajímá a chcete se do diskuse připojit, píši tyto řádky. Jací jsme? jak by se měla prezentovat nová firma na modelářském trhu? Tato otázka mě moc zajímala a věřte, že reakce jsou ještě více rozporuplné než položená otázka. Mnoho lidí ani nezajímá co se prezentuje, ale co je za tím a kdo . Tak napište svůj názor. :idea:

radis

:!: www.va-models.com


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: fokker dr1.
PříspěvekNapsal: čtv 11.05.2006 10:51 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 20.1.2006
Příspěvky: 41
Bydliště: Hradec Kralovej
neska jsem si objednal fokkera :O) tak to postavim, osadim , doladim, poladim , dovazim , dobarvim , dam panacka , kapotku a dam vedet jak vam to lita klucii :) letumir :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 11.05.2006 11:36 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Zdravim. Teprve zacinam takze s vasimi modely zkusenost nemam. Takze mohu hodnotit pouze prezentaci na webu.

Libi se mi, ze mate k dispozici i videa. Ale samotne stranky by chteli trosku vice zprehlednit. Kuprikladu sekce "novinky" v leve casti se mi vylozene nelibi - vyrez ma oba scroll bary a pritom scrolovani do stran nema vyznam. Ikonka notesu nazancuje, ze se jedna o textovy soubor ke stazeni, coz se nejedna.

Obdobne pak rychla navigace, kde jsou jen dve polozky (produkty a kontakty)- je divna. Okenko je prilis uzke, takze po rozbaleni se musi scrolovat nahoru a dolu jako blazen.

Samotna presentace modelu je pomerne dobra. Nechybi obsahlejsi popis, fotografie, video a doporucene vybaveni. Tak by to melo vypadat.
Mozna u tlacikta koupit by mohla byt videt primo cena - abych nemusel pokazde porovnavat s cenikem.

Nevim, zda u nas existuji weby nebo casopisy, ktere udeluji oceneni modelu v testech a recenzich. Obdobne to byva naprikald u automobilu, filmu nebo pocitacovych her. Pokud pak vyrobek ziska nejake prestizni oceneni (jako Auto TIP, Automobil roku, Dobra koupe, Redakce doporucuje atp.) , tak to hodne muze pomoci s prodejem - umistite podobna oceneni na stranky a na krabici.

Omlouvam se za mirne chaoticky prispevek, ale psal jsem to tak jak me to prislo na mysl...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 11.05.2006 19:43 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27.1.2006
Příspěvky: 150
Bydliště: Zlin
Ja mam od Vas sharka 1000 viz moje stranky a jsem snim spokojen. Na veskere email jste me odpovedeli, coz malo vyrobcu dela. Na nakupovani pres internet me trochu slozite pripadalo nakupovani nez jsem se dostal na konec tak jsem musel proklikat spoustu stranek. Jinak stranky jsou povedene video pokud ho davate by mohlo byt s vetsim rozliseni. S reklamou je to slozite u nas existuji dva casopisy ktere jsou trochu predrazene a malo si lidi si je kupuje. Davam prednos recenzim na webu. Bohuzel jsou to jen zahranicni, u nas jsem zadny podobny nenasel, nebo pokud jdu na letiste tak se koukam s cim kdo lita pokud se me to zamlouva a je to v me cenove hladine tak si to koupim.

_________________
Passion 3D(CMP),mini Funtana-X ,ASP S61A,optik 6,dx6i,serva hitec,GWS,power HD


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 11.05.2006 19:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
ja mam od Va-models jak Sharka 800, tak Sharka 1000 a muzu rict ze litaj oba dva skvele, s modely jsem naprosto spokojeny a doufam ze mi jeste dlouho vydrzi...v zime sem mel tu cest si zalitat s jarni novinkou teto firmy, s modelem Vampire.Musim rict ze se mi ze zacatku myslenka vetrunku z EPP a pronu moc nezdala ale musim rict ze priste nebudu davat na prvni dojem, Vampire lita uplne bombasticky a doufam ze mi ho jeste nekdy nekdo pujci, je to takovej relax oproti sharkum. Letadla z va-models litaj tak dobre mozna i pro to, ze s nimi vyrobci sami litaj, ze to neni jen ,vyrezany polystyren" splacany sekundakem, kdyz sem s letadlem potreboval s cimkolik poradit co se vyladeni tyce a spol. tak musim rict ze na vsechno meli radu, proste ty jejich letadla znaji a vi co delaji, jen tak dal, kluci..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 11.05.2006 19:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.7.2004
Příspěvky: 3424
Bydliště: kousek od Hradec Králové
bergi píše:
S reklamou je to slozite u nas existuji dva casopisy ktere jsou trochu predrazene a malo si lidi si je kupuje.


Tady bych se jich trochu zastal. Když vezmu kolik je asi lidí co si je kupují a na jakém papíru vycházejí tak si myslím, že jejich cena je velmi přijatelná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 11.05.2006 20:30 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27.1.2006
Příspěvky: 150
Bydliště: Zlin
Kovboj píše:
bergi píše:
S reklamou je to slozite u nas existuji dva casopisy ktere jsou trochu predrazene a malo si lidi si je kupuje.


Tady bych se jich trochu zastal. Když vezmu kolik je asi lidí co si je kupují a na jakém papíru vycházejí tak si myslím, že jejich cena je velmi přijatelná.

No mozna mas pravdu ty mozna mam ja. Ja jsem si je koupil jednou a pokud se nic nezmeni nemam duvod si je kupovat znova. Kdyz beru na kolikati strankach jsou jen reklami tak ten casopis by mel stat o neco mene. Vem si jen treba computer casopis, kolik stoji ,jaky ma obsah a co vsechno obsahuje a je sposta i jinych casopisu.

_________________
Passion 3D(CMP),mini Funtana-X ,ASP S61A,optik 6,dx6i,serva hitec,GWS,power HD


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 11.05.2006 20:34 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Myslim, ze diskuse na tema papirove casopisy je zajimave tema - zalozim na nej zvlastni thread, at tu nezamorujeme diskusi na tema Va-models...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 11.05.2006 21:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.7.2004
Příspěvky: 3424
Bydliště: kousek od Hradec Králové
bergi píše:
Kdyz beru na kolikati strankach jsou jen reklami tak ten casopis by mel stat o neco mene. Vem si jen treba computer casopis, kolik stoji ,jaky ma obsah a co vsechno obsahuje a je sposta i jinych casopisu.


Trh s počítačema je nesrovnatelně větší než RC, a to už ani nemluvím o tom kolik se tam točí peněz... Tomu odpovídá i cena reklamy v časopisech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 11.05.2006 21:47 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
v oblasti pocitacu se pohybuji a musim rict, ze me v posledni dobe stoji vic modelarina, nez obnova pocitacoveho parku

a uprime tak nechutne obrovske provize, jake maji modelarske shopy by mohly prodejci vypocetni techniky tise zavidet


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 11.05.2006 22:07 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Presunte, prosim, diskusi na tema RC casopisu sem:
http://www.rcmania.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2262


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: VA models
PříspěvekNapsal: čtv 01.06.2006 10:56 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 20.1.2006
Příspěvky: 41
Bydliště: Hradec Kralovej
Zdravicko , Fokker jeste stale neni hotov , ale rekl jsem si , ze se se stavbou budu tentokrat mazlit :O) takze dobarvuju dily , dneska jsem do odtokovych hran kridel vyrezal ziletkou obloucky , dle linek ( vypada to uzasne , jen doufam , ze ta troska plochy kridelek co vzala za sve nijak vyrazne nezhorsi letovy projev a ovladatelnost ) , za chvilku budu tisknout kokpit , uz mam poreseny stitek pred pilota , koumam kulatou kapotaz motoru , a co nejvernejsi podvozek ;) az bude hotov fesak , poslu doufam par obrazku :) nema to byt maketa , ale rekl jsem si , ze kdyz uz je to letko podle predlohy skutecneho letadla , tak at vypada paradne na zemi i ve vzduchu :) uvidime , jak vyjde hmotnostne , ale vsechny doplnky jsou z balsy , tak doufam , ze to bude OK :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 01.06.2006 11:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Tak to jsem zvedav. Na Va models fotkach vypada Fokker dobre (tedy v ramci moznosti EPP). Uvidime, jak ho zkraslis! :)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 01.06.2006 20:59 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
chlapi, fokkera od VAcka sem videl na vlastni oci litat, lita naprosto uzasne, strasne pekne se na to diva a z 5 metru uz ani moc nejde poznat ze je to EPP, a kdyz sem fokrika videl i viset, to potom byla podivana :D :D :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 02.06.2006 8:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Co by za to asi dal Manfred von Richthofen, kdyz by mu jeho Fokker visel na vrtuli?! :lol:

Vcera jsem koupil Model Hobby a myslim, ze tam na nej je recenze - tak jsem zvedav, co o nem pisi.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz