Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 78 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 04.06.2006 11:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.4.2005
Příspěvky: 3072
Bydliště: Praha východ
Obrázky: 6
ee klasika jsem levej nic slozitejsiho bych nezvladnul :D Zhora zelen lesni zespoda blede modra. Pod krize lepim samolepici cervenou folii


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 04.06.2006 11:31 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
proto se mi libi boeing - je celej modrej - taky bych se do nakejch vetsich akci radsi nepoustel :oops:

_________________
P-47 Thunderbolt - Titan ZG 20; SniperV2 - 6s A123; Plackolet - 2,5ccm; EPP Mustang; BF109e; Futaba T7C FASST; Hyperion EOS0610i NET


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 04.06.2006 12:02 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Tak, panove, ja jsem LETEL a PRISTAL! Vcera foukalo jako blazen, ale neodolal jsem, poladil motor, dal plnej plyn a fjuuuu! Canary sel do vzduchu. Reknu vam, to byl zazitek!

Kolena se mi klepou jeste tedka! Dal jsem dve kolecka a zase dolu. Ale byla to parada! Ten vykon, ta rychlost, ten ZVUK! Pristani se nepovedlo uplne na jednicku - skoncil jsem v porostu brambor a mirne se mi ohnul drat predniho kola, ale to jsem zase ohnul zpatky a vse v pohode.

Ale byl to zazitek tak mocny, ze jsem byl veru rad, ze vitr jeste zesilil a mohl jsem se vymluvit, proc nejit na dalsi start. Preci jen to s letadlem parkrat neprijemne smyklo a nejakem trimovani nemohla byt ani rec.

Kazdpadne jsem unesen. Jedine co to chce jsou o neco vetsi a hlavne gumova kola. Ty mechova jsou zadelna od hliny a hrubsi povrch jim trochu dava zabrat. Nasel jsem docela primove misto pro letani - i kdyz ta polni cesta by mohla byt torchu mene hrbolata. Hlavni vyhoda je, ze vsude kolem jsou pole a nikde zadne domy, ktere by mohl vrceni motoru rusit.

Je to zde:

http://www.mapy.cz/?mp=ophoto&zm=13&cx=132816384&cy=136291840&ac=1&sx=132800640&sy=136288256&stxt=Cesta&is=Cesta%0D%0A


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 04.06.2006 12:05 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
Gratuluju a ze je to se spalovakem o necem uplne jinem? Kdo nepoznal, nevi o cem mluvim.

_________________
P-47 Thunderbolt - Titan ZG 20; SniperV2 - 6s A123; Plackolet - 2,5ccm; EPP Mustang; BF109e; Futaba T7C FASST; Hyperion EOS0610i NET


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 04.06.2006 12:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
To se VUBEC neda srovnat! Easy Star je vedle toho prditko zmitajici se ve vanku. Tohle to bylo NECO! Pridal jsem plyn a letadlo jelo nahoru jako namydlene. Zadne splhani se vzhuru pul hodiny.

Jasne, vydel jsem i EPP modely, ktere to nakoplo vzhuru jako zizniva cara, ale delaly u toho jen takove "bziiii-vzzzzz". Ale tady, to uz je jina kava!

Ma to samzorejme plno nevyhod:
- Kraval, co rusi okoli = nuntnost hledat poradnou plochu
- Vsechno je silene zamastene - model, vysilac, obleceni, auto.
- Model je celkem veliky, takze jsem ho tak tak naskladal do Fabie.
- Vetsi nebezpeci pro okoli i samotneho pilota.
- Pad modelu = zniceni modelu.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 04.06.2006 17:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Jinak Vigovi a jeho brachovi taky drzim palce! Dej pak vedet, jak to slo. Jen to pocai, kdyz by nedelalo problemy. Ze ja nezacinal vloni! To byl cerven jak se patri. Vedro, bezvetri... :lol:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 04.06.2006 21:50 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.4.2005
Příspěvky: 3072
Bydliště: Praha východ
Obrázky: 6
Tak s brachou jsme litat nebyli kvuli pocasi.. Stejne jeste cely den dodelaval nejake drobnosti.

Ja jsem dnes lakoval. Myslel jsem si ze vystacim s 2 spray. Nakonec jsem potreboval 3zelene a 2modre. Jeden zeleny jeste musim koupit na kryt motoru. 600 jen za barvu to je sila. Tezky to neni. Ani jsem to nabarveni nepoznal nejakym navysenim vahy. Je to desna piplacka ale vypada to bozsky :D Jestli to rozbiju jdu se povesit.

Jedina trosku vada na krase je ze jsem malo prelakoval kridla a hlavne na spodni modre mam proste vzor dyhy videt. Kridlo je jinak ale krasne leskle. Stejne se to odre pri pristavani tak je to fuk. Zitra budu barvit prostor pod kabinou, upravovat kabinu, lepit samolepky a pozitri oprasim strikaci pistoli a pokusim se o nanos vrchniho laku.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 05.06.2006 7:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
no nevim nevim, 5 spreju se na vaze musi podepsat pekelne, na to by prece 2 meli stacit s bohatou rezervou. Strikal si to nekolika slabouckyma vrstvama? Pokud mas videt leta, je dobre to nejprve prestrikat tmelem a zabrousit.

_________________
P-47 Thunderbolt - Titan ZG 20; SniperV2 - 6s A123; Plackolet - 2,5ccm; EPP Mustang; BF109e; Futaba T7C FASST; Hyperion EOS0610i NET


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 05.06.2006 9:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.4.2005
Příspěvky: 3072
Bydliště: Praha východ
Obrázky: 6
On problem je vtom, ze 2/3 barvy jdou mimo trup. Prave jak jsem se snazil to prasit v mnoha vrstvach tak to clovek jen prejizdi. Modre mi zbylo asi 1/2 takze 4,5 spreje. Zvyseni vahy jsem vubec nezaznamenal.

Co se tyka tmeleni kridel to jsem prave nechtel kvuli vaze. Moje naivni predstava byla ze to 5 vrstev laku zakryje. Jak jsem psal kridlo je hladke a leskle ale leta jsou videt.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 05.06.2006 11:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.4.2005
Příspěvky: 3072
Bydliště: Praha východ
Obrázky: 6
Par foto v rychlosti

http://www.volny.cz/maxoc/foto/THUN/spodek.JPG
http://www.volny.cz/maxoc/foto/THUN/vrch.JPG


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 05.06.2006 11:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
Vypada to dobre, to cervene je fakt folie? Takhle to vypada jako namalovany. Jeste vybarvit kabinu a kryt a je to. Trochu divny je ten ostry prechod modra - zelena, asi bych to zkusil spis rozstrikem.

_________________
P-47 Thunderbolt - Titan ZG 20; SniperV2 - 6s A123; Plackolet - 2,5ccm; EPP Mustang; BF109e; Futaba T7C FASST; Hyperion EOS0610i NET


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 05.06.2006 11:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Pekne ero! Muselo to dat praci. S tim bych se fakt bal vzletnout, protoze to rozsekat, tak to je vazne na masli. :lol:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 05.06.2006 13:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2006
Příspěvky: 972
Bydliště: Valašské Meziříčí
Máš to pěkně udělané :D
Akorát jak říkal koelga výše , ten přechod těch barev mohl být pozvolný , ale jinak super!!
Hlavně si dej pozor na lanovody a vidličky ať to nerozbiješ jako já :cry:

_________________
Katana 3m ZDZ160 a další 3m v přípravě


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 05.06.2006 15:07 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.4.2005
Příspěvky: 3072
Bydliště: Praha východ
Obrázky: 6
Jo diky za kladnou odezvu. Jeste to zitra dostane vrstvu bezbarveho laku. Ostre prechody se mi libi vic je to takove ciste. Navic strikal jsem sprayem a nemam takovy grif abych to striknul pekne rovne. Kryt motoru jsem zkazil a mam objednany novy. Trochu me desi kabina musim ji zitra presne dobrousit na trup. Prace jeste spousta jen doufam ze to do vikendu bude hotove.

Taky jsem dnes vazil.

Kridlo 320g
Trup 260g
Motor 305g
Serva 2x 16,6g
1x 31g
1x 8g

tj 957g bez nádrže ,krytu motoru ,kabiny ,povrchoveho laku a baterii (AAA 80g). Pocitam finalni hmotnost kolem 1150 -1200g coz je snad jeste unosne. Narust vahy je zapricinen hlavne zpevnovanim mot. prepazky a pevnejsiho ulozeni serv. Na lozi pro serva mam jeste rezervu materialu tak tam zkusim odvrtanim najit jeste nejake gramy.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 05.06.2006 15:47 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 9.2.2005
Příspěvky: 292
Bydliště: Jihlava
Ta vaha jeste ujde..
Uz se tesim az to poleti. Thun je totiz nejlepsi ero (teda aspon pro me)
Ted dodelavam tretiho tak sem zvedav jak si povede...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 78 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz