Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 189 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 07.06.2006 13:40 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
koupil sis unahlene triapulku a nevis co s ni vid?
postav si kombata :twisted:

_________________
P-47 Thunderbolt - Titan ZG 20; SniperV2 - 6s A123; Plackolet - 2,5ccm; EPP Mustang; BF109e; Futaba T7C FASST; Hyperion EOS0610i NET


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 07.06.2006 14:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Hehe, provokatere! Castecne mas pravdu, ale ne tak docela. Kombata mam rozhodne v planu - a az ho postavim, tak muzeme dat souboj!

Ted ale spise premyslim, co s tim ES. Je mi ho lito jeste nejak nevyuzit, ale zaroven se mi do nej uz nechce investovat dalsi prostredky. Tak ho mozna podrobim tomuto silenemu experimentu...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 07.06.2006 15:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
Ale zrovna s puvodnim motorem v ES problem nemas nebo jo? Myslim, ze spis to letadlo by potrebovalo tak litr purexu. Takhle rozbijes zbytky vybaveni ES i motor. Jestli fakt nevis co s nim, tak ho od tebe koupim - jestli teda byl levnej jak si povidal. Sice jsem zaprisahly odpurce starsich motoru, ale kdyz je od radima udelal bych vyjimku. Rozhod jsem se, ze si kombatika postavim - nebavi me hledat vhodnou plochu, chci jedno ero na pole.

_________________
P-47 Thunderbolt - Titan ZG 20; SniperV2 - 6s A123; Plackolet - 2,5ccm; EPP Mustang; BF109e; Futaba T7C FASST; Hyperion EOS0610i NET


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 07.06.2006 15:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Kdepak! Te triapulky se nevzdam. Ona je ale stejne pro kombata nevhodna, nebot ma zadni vyfuk...

ES s puvodnim motorem to je zoufaly hlemyzd. Jako letadlo na zacatek super, ale pak uz je to mizerie. Ve vetru skoro neleti. A nechce se mi investovat do stridaveho motoru.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 07.06.2006 15:37 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
http://www.combatshop.unas.cz/h1_cz.php
pro meho oblibence by byl idealni, ale kdyz nechces koupim ASP. Byt tebou dam ES dohromady s puvodnim pohonem a necham si ho na klidne politani za barakem. Spalovak ma take sve nevyhody, nejlepsi je mit oboji.

_________________
P-47 Thunderbolt - Titan ZG 20; SniperV2 - 6s A123; Plackolet - 2,5ccm; EPP Mustang; BF109e; Futaba T7C FASST; Hyperion EOS0610i NET


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 07.06.2006 20:34 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Ha, no vida. Skoda, ze ja bych rad letal za spojence...

Ale s ES mas asi pravdu. Nejspis ho dam vyhledove do poradku. Zase tak strasne zniceny neni. Trocha lepidla a par zaplat a je v pohode. Fakt je, ze za barakem si se spalovakem nezaletam - to by me sousedi hnali!


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 07.06.2006 20:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
Spojeneckejch uz mam dost - ted je cas na krize, aspon to bude ten spravnej boj :wink: No uprime jeste nejsem uplne rozhodnuty ktery postavim. Mezek by se mi libil nejvic, ale mozna bych preci jen mel dat prednost necemu hodnejsimu. Dneska jsem byl zas provetrat spitfire - lita super, pomalu zacinam verit, ze bych combatika zvladnul.

Neni cas Canaryho preradit do aktivni sluzby? Mel bys ho tam preradit driv, nez se zaradi do vysluzby...

_________________
P-47 Thunderbolt - Titan ZG 20; SniperV2 - 6s A123; Plackolet - 2,5ccm; EPP Mustang; BF109e; Futaba T7C FASST; Hyperion EOS0610i NET


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 07.06.2006 21:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Pravdu dis! Hned to napravim. V sobotu s nim jdu totiz poradne poletat a v mych rukou jeho osud neni nikdy jisty.

Jinak me se strasne jako kombatik libi Polykarpov, ale je prilis prtavej a jen na 2.5ccm - co jsme zatim videl. Ale to letadylko je strasne srandovni. Z tim bych tomu tvymu esesakovi rad natrhl zadek! :D

Ale nemeli bycho tu zamorovat thread o ES nasima kombat recma!


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 08.06.2006 11:52 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.5.2006
Příspěvky: 52
Bydliště: Velvary
Když chlapci dovolíte, tak ještě k Easy :D , není trochu problém s šířkou drážek pro kabely v trupu?, zdají se mi poněkud úzké, všechno je to nějak koncipované na doporučené vybavení, ale pokud bych použil jinej regulátor než ten doporučenej co se šroubuje zezadu na motor a podle recenze z RC revue není zrovna citlivost sama, spíš třístupňovej spínač, tak budu muset asi dost improvizovat. Když použiju jakejkoliv jinej regl, tak se mi za motor nevejde, a pokud ho nebudu chtít nechat někde trčet zvenku, tak ho budu muset nacpat do prostoru pro přijímač a baterku a taktéž blízko serv. Nebude to potom dělat nějakou neplechu? Asi by to chtělo taky nechat nějakou rezervu v dýlce kabelů za motorem, protože jinak se bude ven asi těžko dolovat. :?: :?:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 08.06.2006 12:02 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 16.3.2006
Příspěvky: 339
Já jsem použil regl Jes012, kabely mám tažený od motoru každý jinou drážkou (jsou tam dvě - jedna nahoře, jedna jako dole), připojené to mám konektorama Gold - odlišná velikost od aku!!! Regl mám umístěný v prostoru kabiny spolu s aku a přijímačem. Žádný problémy jsem nezaznamenal.

_________________
jezevec.ic.cz


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 08.06.2006 12:39 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Ja mam Regulator Jes 020 rovnez v prostoru kabiny a nemam tam ani zadne kondenzatory a ani ja jsem nepozoroval zadny problem.

Kabely mam vedene stejnym zpusobem jako Jezevec.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 08.06.2006 12:45 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.5.2006
Příspěvky: 52
Bydliště: Velvary
Já jsem nějakej blbej, vždyť vlastně od motoru jdou jenom dva dráty,( nebo ne? ) :D :roll: :D , tak to by bylo asi jednodušší, než ten regl připojovat k motoru konektorem, rovnou ho tam natvrdo připájet, pokud ho teda nebudu chtít používat v něčem jiným, ne?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 08.06.2006 12:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Pokud tam mas puvodni motor nebo jiny stejnosmerny, pak vedou 2 draty. Pokud bys upgradoval na stridavy, pak uz by vedly 3.

Ja jsem elektroinstalaci propojoval zcela nemodelarsky lustr svorkami - "cokoladou". Ac by z toho nekterym modelarum zesedively vlasy, ja jsem s tim problem nemel.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 08.06.2006 13:05 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.5.2006
Příspěvky: 52
Bydliště: Velvary
Máte někdo po ruce novou RCR ? Co říkáte na ten regl na str. 63, vypadá zajímavě za tu cenu, ne? Ještě mi někdo poraďte, jaký máte zkušenosti s provozem LiPol baterií, já se toho normálně bojím, protože jak tak všude čtu, tak bez balanceru ani ránu, přitom dřív se LiPol vyráběly a některý pořád vyrábějí bez servisního konektoru a nikdo to neřešil, tak mi někdo řekněte, jestli je balancer opravdu nutnost, navíc mi není jasný, jestli ten servisní konektor kompatibilní s jakýmkoliv balancerem, nebo jestli má každej výrobce svůj typ konektoru?? Navíc já mám nabíječ X-peak 3, kterej je určenej k nabíjení LiIon, takže si nejsem jistej jestli jde vůbec k nabíjení LiPol použít. Heeeelp!!! :D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 08.06.2006 13:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
kdyz nenapises co je to zaregl tezko ti tu nekdo poradi, lipolky jsou super pokud se o ne dokazes slusne postarat, cim jsou tvrdsi (modernejsi) tim spis je omezovac potreba, konektor byva ruzny a take ruzne zapojeny - je potreba si poradit svepomoci, xpeak pro lipol pouzitelny je v pohode

_________________
P-47 Thunderbolt - Titan ZG 20; SniperV2 - 6s A123; Plackolet - 2,5ccm; EPP Mustang; BF109e; Futaba T7C FASST; Hyperion EOS0610i NET


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 189 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz