Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Suchoj SU 29 a Blade Dancer
PříspěvekNapsal: čtv 08.06.2006 12:58 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 14.8.2005
Příspěvky: 305
Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s uvedenými stroji? Jeden je od Telinku, další od MS Composit. Rozmýšlím se co pořídit, tak si nechám poradit, pokud někdo něco z toho máte. Díky


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 08.06.2006 18:14 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 18.3.2006
Příspěvky: 446
Bydliště: Hodslavice / Uherské Hradiště
Já mám SU-29 a je to super letadlo, co tě zajímá??? :D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 08.06.2006 18:22 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 18.3.2006
Příspěvky: 446
Bydliště: Hodslavice / Uherské Hradiště
http://www.rcrevue.cz/ke-stazeni/testovane-modely Tady je video toho Dancera , ale podle mě létá líp to sůčko. To sůčko je o hodně obratnější.. :D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Suchoj SU 29 a Blade Dancer
PříspěvekNapsal: čtv 08.06.2006 19:24 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.1.2006
Příspěvky: 2222
Pepino píše:
Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s uvedenými stroji? Jeden je od Telinku, další od MS Composit. Rozmýšlím se co pořídit, tak si nechám poradit, pokud někdo něco z toho máte. Díky


to Su neznam, ale s Bladem sem nalital nekolik mozna desitek hodin. letova vaha kolem 430 gramu, Yuntong 3clanek 1000mAh, motor MZK (mimochodem za ty prachy dobrej motor a pro tohle ero plne dostacujici). slusny letadlo, obratny, v nozovym letu se mu moc nechtelo (moje chyba?), visi a vydrzi dost.

no a ted mam Superzooma s megou 400/15/7 a je to jiny kafe :-) letadlo je klidnejsi, obratnejsi, vetsi rozsah rychlosti, v nozaku da loping...proste ve vsech ohledech mi prijde to ero lepsi nez Blade.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 09.06.2006 5:43 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 18.3.2006
Příspěvky: 446
Bydliště: Hodslavice / Uherské Hradiště
Když už tak to Sůčko , včera jsem s tím česal trávu a jednou jsem s tím hrorivě přistál po křídle a ono nic.... :lol:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 09.06.2006 6:45 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 14.8.2005
Příspěvky: 305
No zajímaj mě právě letový vlastnosti. Vizuálně se mi víc líbí Blade, ale asi dám na Vás. Díky.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 09.06.2006 6:49 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 14.8.2005
Příspěvky: 305
hubon píše:
Já mám SU-29 a je to super letadlo, co tě zajímá??? :D


Jak to drží v nožáku a vůbec letový vlastnosti? A co to vydrží, co ten podvozek?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 09.06.2006 6:57 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 14.8.2005
Příspěvky: 305
hubon píše:
Já mám SU-29 a je to super letadlo, co tě zajímá??? :D

A taky jak to máš osazený, kolik to váží,...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 09.06.2006 9:52 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 6.5.2003
Příspěvky: 10
Podívej se na nové stránky freeairu alternativa - Blast


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 09.06.2006 15:28 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 18.3.2006
Příspěvky: 446
Bydliště: Hodslavice / Uherské Hradiště
Podle mě je to Sůčko víc realističtější , ale s ničím si nezadá s tím Dancerem... V nožáku drží parádně. Vis taktéž. Je to moje druhé 3Dčko a teprve s tímto letadlem jsem si pořádně zadováděl. S podvozkem nelítám, zdá se mi že to s ním ruší,ale jinak drží víc než dobře. Asi koupím uhlíkový podvozek...
Tak mám tam: Motor Nippy Black 1210/103 (Tady je: http://www.uberallmodel.cz/frame.htm ) Vrtule GWS 9/5 ,akku. jsou X-power 3s 1320mAh Regl JETI Advance 18plus , přijímač PENTA a tři devítigramové serva (na křidélka je s kuličkovýma ložiskama) Hmotnost asi 350 gramů. Ještě něco??? :D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 09.06.2006 15:30 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 18.3.2006
Příspěvky: 446
Bydliště: Hodslavice / Uherské Hradiště
Ten Blast se mi taky líbí , asi přijde po Sůčku.... :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Suchoj SU 29 a Blade Dancer
PříspěvekNapsal: pát 09.06.2006 21:02 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.12.2005
Příspěvky: 252
Bydliště: Vřeskovice CITY :D
wroum píše:
no a ted mam Superzooma s megou 400/15/7 a je to jiny kafe :-) letadlo je klidnejsi, obratnejsi, vetsi rozsah rychlosti, v nozaku da loping...proste ve vsech ohledech mi prijde to ero lepsi nez Blade.

Souhlas mam taky superzooma a je to spicka vrele doporucuju :lol:

_________________
Vzduch je naše moře!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 10.06.2006 7:31 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.2005
Příspěvky: 7119
Bydliště: Vsetín
hubon píše:
http://www.rcrevue.cz/ke-stazeni/testovane-modely Tady je video toho Dancera , ale podle mě létá líp to sůčko. To sůčko je o hodně obratnější.. :D

na to video to vypada divne u nas ho jeden ma a lita to nahodou dobre...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 10.06.2006 17:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.5.2003
Příspěvky: 1323
Bydliště: Plzeň - jih
Berte to jako komentar k testu Blade Dancera v RCrcevue.
S modelem jsem lital ja pro Jiriho Zikmunda, ktery to tocil. Litani bylo rozlozeny do nekolika useku a pokazde byla paradni kosa, coz nesvedcilo baterkam, ani me :/ . Ne ze by to nelitalo, problem byl spis v pohonu, protoze to byl test modelu a soucasne toho pohonu se stavitelnym nabehem listu vrtule. Model, prestoze nebylo pouzito nijak extremne (na to velikost) hmotne vybaveni, vysel podle meho uz dost tezky a navic ta vrtule neni zrovna ucinnosti na vysi (to nakonec neni zadna VPP vrtule). Pro litani bych si udelal vetsi vychylky, ale to je spis o zvyku. Myslim, ze kdybych lital bez VPP mechaniky, bylo by to lepsi. A take bych se odvazil do nejakych skopicin, preci jen, seknout s timhle pohonem do zeme by znamenal konec testovani.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 16.06.2006 6:38 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 14.8.2005
Příspěvky: 305
hubon píše:
Podle mě je to Sůčko víc realističtější , ale s ničím si nezadá s tím Dancerem... V nožáku drží parádně. Vis taktéž. Je to moje druhé 3Dčko a teprve s tímto letadlem jsem si pořádně zadováděl. S podvozkem nelítám, zdá se mi že to s ním ruší,ale jinak drží víc než dobře. Asi koupím uhlíkový podvozek...
Tak mám tam: Motor Nippy Black 1210/103 (Tady je: http://www.uberallmodel.cz/frame.htm ) Vrtule GWS 9/5 ,akku. jsou X-power 3s 1320mAh Regl JETI Advance 18plus , přijímač PENTA a tři devítigramové serva (na křidélka je s kuličkovýma ložiskama) Hmotnost asi 350 gramů. Ještě něco??? :D

No tak jsem ho koupil, ale ještě nezačal. Stavěl jsi to, tak jak je to daný nebo jsi to nějak pozměnil. Jde mi hlavně o to vyztužení provázkem, jestli to stačí, když je křídlo slepený natupo, nepoužil jsi uhlík? A co závěsy křidélek, zdá se mi to moc tuhý, jen ten nedoříznutej materiál...no prostě takový drobný, ale celkem zásadní úpravy. Díky.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz