Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 97 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 28.05.2006 21:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.4.2005
Příspěvky: 3072
Bydliště: Praha východ
Obrázky: 6
Jendo eee precti si to znova bracha ma MVVS 4,6 a ja ASP 4 tj 1,1 / 0,87Hp :P


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 28.05.2006 21:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
aha tak to sorac - nejak jsem mel zafifovano, ze je to 3,5

_________________
P-47 Thunderbolt - Titan ZG 20; SniperV2 - 6s A123; Plackolet - 2,5ccm; EPP Mustang; BF109e; Futaba T7C FASST; Hyperion EOS0610i NET


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 02.06.2006 9:03 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.4.2005
Příspěvky: 3072
Bydliště: Praha východ
Obrázky: 6
Tak jsme koupili starter a bracha vcera zabihal tu MVVS 4,6. Se starterem chyta vpohode a po serizeni ma krasny prechody opravdu parada slape jako vino. Ja tu svou ASP 4 jeste neserizoval nejdriv musim dodelat letadlo. Potom dam vedet jek slape.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 02.06.2006 9:36 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Kdyz by starter nestal 800,-, tak by si ho take poridil. Ale jednak je to drahe a jednak nemam baterku ze ktere bych ho pohanel.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 02.06.2006 10:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.4.2005
Příspěvky: 3072
Bydliště: Praha východ
Obrázky: 6
No pohanim to baterkou z auta. Stejne na letiste clovek jede autem. Blbe je ze ten starter pekne rychle nici vrtulovy kuzel kdyz to proklouzne je plast hned znicenej.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 12.06.2006 12:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Tak jsem uspesne absolvoval druhy letovy den s Canarym - zde je ke shlednuti kratke video:

http://vzduchoplavec.rakeingrass.com/canary/video/canary_video_01.avi

Vzletl jsem a pristal priblizne 6x, ale ani jedno pristani se mi nepovedlo. Letiste jsem trefil jen 2x (a to jeste blbje) - jinak jsme pravidelne potupne letadlo vynasel z puldruheho metru vysoke repky (viz zaver videa)... :roll:

Ale bylo to super!


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 12.06.2006 17:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
nahodou litas dobre na to ze to byl tvuj druhy letovy den, koukam ze mu to de docela pekne nahoru i z travy, ja jsem s nim vzletal pouze z asfaltu

to letiste jsou klecany?

_________________
P-47 Thunderbolt - Titan ZG 20; SniperV2 - 6s A123; Plackolet - 2,5ccm; EPP Mustang; BF109e; Futaba T7C FASST; Hyperion EOS0610i NET


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 12.06.2006 17:56 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Pche, dobre! To jen kameraman nezaznamenal zadne z "pristani". Rikal, ze to musel videt na vlastni oci a ne pres kameru. Kazdopadne ve stredu jdeme opet na vec.

Nahoru mu to z travy slo skvele - koupil jsem mu totiz o neco vetsi gumova kolecka. Ale z tech puvodni mechovych kolecek jsem prvni den odstartoval i z pole - ale je fakt, ze pomerne rovneho.

To letiste jsou (myslim) Klecany - byl jsem tam poprve a presne nevim, kde to bylo. Vedle byl velky sklad Aholdu (trochu me znervoznoaly kamiony Albert projizdejici na muj vkus trochu blizko.)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 12.06.2006 19:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
jo gumova kolecka - jedna z nejlepsich investic
investice, kterou muze trumfnout snad jedine tahle
http://www.hobbyeshop.cz/inshop/scripts ... 2&Level=79
nepripomina ti to neco? :twisted:

_________________
P-47 Thunderbolt - Titan ZG 20; SniperV2 - 6s A123; Plackolet - 2,5ccm; EPP Mustang; BF109e; Futaba T7C FASST; Hyperion EOS0610i NET


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 12.06.2006 19:52 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
:lol: :lol: :lol: No to bych rek, ze pripomina! Je to jedna z polozek, ktere mam na seznamu veci, ktere bych rad poridil.

Ja jsem totiz malem ztratil i Canaryho!

Normalne jsme si myslel, ze vim, kam letadlo pristalo = dopadlo do repkoveho pole. Ale zaboha jsem ho nemohl najit. Klika, ze ho videl i jiny modelar, protoze ja jsem hledal bezmala o 30 metru jinde! Kdyz by me nebyl byval navigoval, tak tam hledam dodnes!


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 13.06.2006 14:40 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.4.2005
Příspěvky: 3072
Bydliště: Praha východ
Obrázky: 6
No tak super blahopreji k uspesnym letum. Brachuv Sonic lita taky pekne. Ja to jeste nezalitnul :cry: Snad zitra jestli sesteluji motor. Trochu me desis stim ztracenim v poli ale zatim jsem vzdy nasel ZoomZoom-a tak snad najdu i tohle


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 13.06.2006 19:53 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Ja bych se toho nebal. Tady byla fakt extremne vysoka repka - coz ale zase bylo vyhodne pro tlumeni nepovedenych pristani. Kdyz bych normalne trefoval letiste, tak tam to bylo posekane na aglicky travnicek - tam by se neztratilo ani paratko.

Jinak drzim palce. My jdeme zitra zaletnout relativne velike ero historickeho data vyroby (sacuju stari tak na 30 let - dedictvi) osazene motorem Raduga 10 ccm od Radima Hnilici.

A samozrejme Canary u toho nebude chybet!

Vse budu fotografovat a mozna i filmovat, tak pak podam report.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15.06.2006 11:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Zde je ke shlednuti nove video ze vcerejsiho letani s Canarym - je trochu delsi a ve vyssi kvalite. Z toho prameni i trochu vetsi velikost (24 MB). K videni je nepovedeny start, looping, par nepovedenych pristani a jako bonus je tam neprilis kvalitni zaznam ztrozkotani naseho historickeho letounu neznameho puvodu s motorem Raduga 10 ccm.

Stahujete zde:
http://vzduchoplavec.rakeingrass.com/canary/video/canary_video_02.avi


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15.06.2006 12:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
tak to je bomba - to byste mohli davat jako vecernicek ajeto ;)
obdivuju to ero i motor co vydrzi, zvlaste to prvni pristani bylo uzasne

toho cervenyho je skoda, vypadalo moc pekne, meli ste si ho zaklouzat bez motoru nad polem, vypada to, zes mu ho blbe hodil - hodil si ho moc nahoru, stratilo rychlost a spadlo klasicky po kridle

_________________
P-47 Thunderbolt - Titan ZG 20; SniperV2 - 6s A123; Plackolet - 2,5ccm; EPP Mustang; BF109e; Futaba T7C FASST; Hyperion EOS0610i NET


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15.06.2006 13:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Presne tak. Podcenili jsem pripravu. Vubec jsme to nenatrenovali a neoverili ani zda slape motor v naklonu. Havarie byla jednak kombinaci debilniho odhozu a jednak vypadku motoru tesne po startu. Znovu se chytil, ale to uz ero smerovalo cumakem do zeme.

Jinak ta moje pristani jsou opravdu "kvalitni". Na tom musim jeste hodne zapracoavat. A to na videu nejsou zachycene i nektere nepovedene starty - jizda repou doprovazena zelenym gejzirem nasekanych listu a tak...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 97 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz