Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15.06.2006 15:24 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.1.2006
Příspěvky: 2222
CardReader píše:
a nějakej českej nemáš?! :D


hele a zadek si sam utrit umis? :roll:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15.06.2006 16:12 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.6.2006
Příspěvky: 20
Jo to umím :D ne vážně, v téhle elktronice nijak moc nevinikám tak abych nekoupil nějakej bazmek tak se radši poradím, víš!?Hledal sem ale nic sem nenašel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15.06.2006 17:03 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
wroum píše:

hele a zadek si sam utrit umis? :roll:
:lol: :lol: :lol:
Ne vážně od kavaď jsi? Od lindingera má všechno zboží(doveze)brněnská JR-posílají to po republice i na slovensko i dobírkou a ceny maj super.Přepočítej si ceny na kačky a uvidíš. :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15.06.2006 20:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.2.2006
Příspěvky: 792
Bydliště: Praha 8
Kdyz uz jsme u tech prijmacu. Takovy bonbonek. Sebral jsem svoje rc vybaveni a nahazel ho do svahoveho kombata. Obcas mi blbnul primac jakoby ho neco rusilo. Pak me napadlo ze je vlastne na 40Mhz ketry jsem mel pred tim ale provozuji ho s krystalem na 35... Normalne to funguje akorat sem tam se skubne. Je to vubec mozny? Teda mozny to urcite je kdyz se mi to povedlo ale proc se musi delat zvlast prijmace na 40 a 35 vzdyt by mohl staci jiny krystal ne?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15.06.2006 20:52 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Podle me to prodavaji podle toho, jaky tam v tom maji zrovna namontovany krystal a nebo se to fakt nejak lisi?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15.06.2006 20:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.2.2006
Příspěvky: 792
Bydliště: Praha 8
Vzduchoplavec píše:
Podle me to prodavaji podle toho, jaky tam v tom maji zrovna namontovany krystal a nebo se to fakt nejak lisi?


Co ja vim tak se prodavaj prijmace BEZ krystalu a jsou vzdy bud na 35 nebo 40. Jak kdyz jsem dal 35 mhz krystal do kamosovy 40 tak to nechodilo.. ale tenhle proste sic s obtizema ale chodi :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15.06.2006 20:56 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Dá se říci, že čím horší přijímač(selektivita atd.) tím lépe se takto dá "naladit" :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15.06.2006 20:56 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Jo ještě co to bylo za rx? :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15.06.2006 20:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.2.2006
Příspěvky: 792
Bydliště: Praha 8
Prosim te nejaky (pre)historicky kousek od ACOMPS. Dostal jsem ho k me prvni vysilajde...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15.06.2006 21:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Jasan-je ale možné, že kdysi byl ok.Ale časem se tak "rozjel" že by jsi na něj chytit""obrazně řečeno ""i rádio impulz :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15.06.2006 21:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.2.2006
Příspěvky: 792
Bydliště: Praha 8
Tak radio impuls bych ani nemusel. Co jsem z toho vytusil. Hlavni nevyhodou bude ze bude chytat mnohev vic ruseni z ruznych zdroju nez ostatni prijmace.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15.06.2006 21:26 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Kubik777 píše:
Kdyz uz jsme u tech prijmacu. Takovy bonbonek. Sebral jsem svoje rc vybaveni a nahazel ho do svahoveho kombata. Obcas mi blbnul primac jakoby ho neco rusilo. Pak me napadlo ze je vlastne na 40Mhz ketry jsem mel pred tim ale provozuji ho s krystalem na 35... Normalne to funguje akorat sem tam se skubne. Je to vubec mozny? Teda mozny to urcite je kdyz se mi to povedlo ale proc se musi delat zvlast prijmace na 40 a 35 vzdyt by mohl staci jiny krystal ne?


Jiný krystal stačit nemůže - oscilátor je naladěný na správnou funkci v tom patřičném pásmu, vstupní obvody přijímače rovněž. Cokoliv mimo musí být co nejvíc utlumeno pro dobrou selektivitu, tedy citlivost na správných kanálech a potlačení čehokoliv jinde (tedy potlačení rušení). Pokud přijímač jakžtakž jede s krystalem z jiného pásma, znamená to jediné - je to absolutní drek a sračka, vhodný jedině mezi dvě cihly.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz