Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.06.2006 10:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.6.2005
Příspěvky: 545
Bydliště: Praha-Kunratice
omaha86 píše:
máš už vyhlídlé nějaké ty Li-polky?já nahrazuju 7čl NiMh 600mAh AAA (100g).nejspíše je nahradim od Pecky Li-polkou 1700 mAh 7.4V HP 20C 2S1P o stejné hmotnosti.


U me je to otazkou jake bude moje prvni ero, spis s jakym motorem ...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.06.2006 10:59 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 17.6.2006
Příspěvky: 142
Bydliště: Bystřice u Benešova
Obrázky: 4
ale koukal jsem na tu tvojí lod. to je krása ti povim...na takový urovni preciznosti ješte nejsem... koukni ješte na www.jr-models.cz treba se ti neco zalíbí...


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.06.2006 11:07 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.6.2005
Příspěvky: 545
Bydliště: Praha-Kunratice
omaha86 píše:
ale koukal jsem na tu tvojí lod. to je krása ti povim...na takový urovni preciznosti ješte nejsem... koukni ješte na www.jr-models.cz treba se ti neco zalíbí...


V lodich jsem dosahl maximum, ted chci jako kazdej zkusit RC letadla, (bohuzel tady budu v pozici zacatecnika ...) preci jenom ero je ero. Net mam docela prolezlej, znam ten webik.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.06.2006 11:10 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 17.6.2006
Příspěvky: 142
Bydliště: Bystřice u Benešova
Obrázky: 4
tak to bys me mohl poradit, jakej je rozdíl mezo kovovým a plastovým šroubem???já shánim na čtyčstovku nákej o prumeru 28-30mm


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.06.2006 11:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.6.2005
Příspěvky: 545
Bydliště: Praha-Kunratice
omaha86 píše:
tak to bys me mohl poradit, jakej je rozdíl mezo kovovým a plastovým šroubem???já shánim na čtyčstovku nákej o prumeru 28-30mm


na elektru si porid obycejnyho plastovyho Graupnera .... osvedceny


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.06.2006 11:16 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 17.6.2006
Příspěvky: 142
Bydliště: Bystřice u Benešova
Obrázky: 4
myslíš 32,5mm? na lodním servru mi radily 26-28mm kovovej...


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.06.2006 11:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.6.2005
Příspěvky: 545
Bydliště: Praha-Kunratice
omaha86 píše:
myslíš 32,5mm? na lodním servru mi radily 26-28mm kovovej...


Graupner dela urcite i mensi ...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.06.2006 12:57 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 6.12.2005
Příspěvky: 27
Dovolte, abych se k tomuto, jakož to výrobce modelu VAMPIRE vyjádřil za firmu VA-MODELS i já. Váha a prostorový trup modelu Vampire mají své opodstatnění. Konstukční trupy zajišťují nižší hmotnost, variabilitu umístění RC a možnost použít rozmanitou škálů rc zařízení, je zde tedy možnost použít zařízení třeba z předcházejících modelů (třeba i Čínské výroby). Další výhoda je snadná opravitelnost modelu díky tomu, že se jedná, jak už jsem výše psal, o prostorový trup, vypěněný trup a křídla jsou v tomto o trochu složitější pro opravu a nemají takovou pórovitost, která zajištujě právě takové vlastnosti jako je minimální rychlost nebo zabránění rozjíždění při klesavých obratech. Ovšem to co zde píši je text, Olomouc není takový kus od nás, pokud budete mít tedy zájem, jsme ochotni tento model předvést, přece jen uvidíte, že to co píši je opravdovou realitou, přece jenom, spokojenost zákazníka je na prvním místě. Právě jsme byli s jedním klientem na letišti, i on si vybíral letadlo a jak sám uvedl, ve skutečnosti vypadá model ještě lépe než na internetu. Je pravdou, že model Vampire není modelem pro větší vítr, ale jak jste mohl na videu vidět, dá se i ve větru zalítat. Jako třešničku bych chtěl uvést modelovou "ultra-minimální" rychlost, z které Vampire nemá tendenci nijak upadat a pilot má tedy mnoho času pro včasnou reakci + odnímatelné křídla se sejdou i v případě menšího auta. Je už tedy na vás čemu dáte přednost. Na Vaše dotazy rádi odpovíme buď telefonicky nebo prostř.e-mailu. Za VALACHIA AIR MODELS, Radek Plánka ml.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.06.2006 13:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.6.2005
Příspěvky: 545
Bydliště: Praha-Kunratice
Zdravim na Valachy,

Takze klobouk dolu, uz jen to, ze se vyrobce vyjadri ke svemu vyrobku na diskusnim foru na netu. Tohle si cenim, je to jeden z faktoru, ktery ovlivnil jiz tak moje rozhodnuti. Model VAMPIRE bude muj prvni RC model letadla, jenom doufam, ze v nejblizsich mesicich bude bezvetri.

Jakmile vyresim svuj prechod od lodi k erum (RC vybava, prislusenstvi atd.), urcite tento model vyzkousim.

Dotaz:
Na Vasem webu je spousty fotek a textu, ale muzete mi poskytnout podrobnejsi informace treba ke stavbe samotneho modelu? Nebyla by moznost treba jinych detailnejsich fotografii z modelu?

Predem diky za info.
Kapl Martin, Olomouc

Dotaz k RC:
Jako pilot RC letadel poradte .... Resim koupe nove RC soupravy. Ma smysl resit treba starsi typy jako Futaba FC-16 ci Graupner MC 16/20 nebo novy, vsude propagovany Hitec Optic 6, popr. opravdu investovat do kvalitniho radia vyssi tridy typu FX-18 ci MC-19? Diky za nazor.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.06.2006 13:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.7.2004
Příspěvky: 3424
Bydliště: kousek od Hradec Králové
Va-models píše:
Dovolte, abych se k tomuto, jakož to výrobce modelu VAMPIRE vyjádřil za firmu VA-MODELS i já. Váha a prostorový trup modelu Vampire mají své opodstatnění. Konstukční trupy zajišťují nižší hmotnost, variabilitu umístění RC a možnost použít rozmanitou škálů rc zařízení, je zde tedy možnost použít zařízení třeba z předcházejících modelů (třeba i Čínské výroby)...


Jenom aby nedošlo k nedorozumnění - nic proti Vašim letadlům, sám mám Sharka 800 a jsem s ním spokojený ;-) Ale pro začátečníka, který ještě nemá náležitý odhad ohledně síly a promněnlivému směru větru bych se tak lehučkého letadla bál. Létal jsem jak s EPP, tak s modely od Multiplexu a jako člověk, který se učil létat zcela sám si myslím, že lehoučký model z EPP pro úplného začátečníka není nejvhodnější.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.06.2006 13:47 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 6.12.2005
Příspěvky: 27
K tomuto bych chtěl napsat jen tohle, pochybuji, žeby úplnný začátečník lítal ve větru. Zákazníci, kteří model VAMPIRE vlastní si jeho hodné vlastnosti chválí a rychlost, umožňující čas pro reágování, taksamě. Nemohu hodnotit, jsem výrobce a objektivita je objektivita, ovšem pokud to vezmu jako zákazník, dosáhnout vyšší hnotnosti není až tak velký problém jako dosáhnout hnotnosti nižší + Pokud je model lehký tak jako VAMPIRE, chytne "termiku" i nad komínem domu:-) a let v hale s ním bude lahůdkou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.06.2006 14:25 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2005
Příspěvky: 10798
Bydliště: ČR, P6 Dědina, Letiště: Trněný Újezd
Obrázky: 11
kaplik píše:
nebo novy, vsude propagovany Hitec Optic 6, popr. opravdu investovat do kvalitniho radia vyssi tridy typu FX-18 ci MC-19?

FX-18 stoji zhruba stejne jako Optic a podle me je o neco lepsi, ja bych nevahal.... (ja mam starou FC-16 a Fx18 je urcite lepsi)

_________________
Abu (Tomáš S.) - MC19 - kanál č.90 na 40MHz


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.06.2006 14:31 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.6.2005
Příspěvky: 545
Bydliště: Praha-Kunratice
Abu píše:
kaplik píše:
nebo novy, vsude propagovany Hitec Optic 6, popr. opravdu investovat do kvalitniho radia vyssi tridy typu FX-18 ci MC-19?

FX-18 stoji zhruba stejne jako Optic a podle me je o neco lepsi, ja bych nevahal.... (ja mam starou FC-16 a Fx18 je urcite lepsi)


Sorry, poplantal jsem ty modely Futaby a to podstatne. Mel jsem na mysli FC-18!!!


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.06.2006 14:43 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2005
Příspěvky: 10798
Bydliště: ČR, P6 Dědina, Letiště: Trněný Újezd
Obrázky: 11
Pravda FC-18 by mela byt "o tridu vys", ale FX-18 je zase modernejsi... No ja bych tu svoji Futabu klidne vymenil za kteroukoli z techto dvou. Myslim ze pro bezne rekreacni letani je FX vic nez dostacujici.
Optika pouziva kolega a je spokojen, ale on je zazrany Hitekar, zatimco ja zazrany Futabista, takze nemuzu doporucit Hitec, to je jasny :)

_________________
Abu (Tomáš S.) - MC19 - kanál č.90 na 40MHz


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.06.2006 19:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
panove, pokud muzu take bych vam rad rekl svuj nazor na vampira. Vampira sice nemam, ale od va-models mam sharka 800, sharka 1000 a s vampirem sem lital, normalne litam akrobacku a poletovani ,,jen tak" mne nebavi, ale kdyz mi v zime panove z va-models ve vzduchu model pujcili, tak sem zasnul, mam doma vetrone 2m na speed 600 a to mne vubec nebavi, ale vampire mne bavil, byl to pro mne oddych a super politqani, na jedny lipoly to lita pres 40(!!!) minut motoroveho letu, pri primy let staci ani ne ctvrtina plynu, letadlo je pekne pomale, pro zacatecnika jak delane, ja sice uplny zacatecnik uz nejsem, ale k profikovi se mam jeste hoooooooooooooodne co ucit, a vampire mne strasne bavil!fakt bomba ero, jen cekam az si ho koupi nekdo z okoli a jestli mi ho obcas nekdo na chvilinku pujci, vampire ma opravdu minimalni, primo sneci rychlost, vedle toho eltadla muzes jit a za letu si ho chytnout do ruky, vampira muzu jenom doporucit a vzhledem k tomu ze jsi z olmiku tak se treba zajed za va-models podivat, ja tam byl nekolikrat..vzdycky byli ochotni na vsechnio odpovedet, jsou to fakt pohodovi typci..


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz