Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Aj vas stale prenasleduju :D ?
Anketa končí za čtv 29.06.2006 13:48
jo 23%  23%  [ 3 ]
ne 77%  77%  [ 10 ]
Celkem hlasů : 13
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.06.2006 16:41 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.2.2006
Příspěvky: 1173
Bydliště: boRn to 3D
8) No.Ale najlepsie je ked visim na vrtuli a nekdo zahlasi ze: Asi uz mu nejde visie letet uz nema taky vykon :D tak ja naschval dam s 1/3 plynu plny :D a potom vidia ze zo shockflyera je stihacka :D

_________________
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.06.2006 19:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
ja kdyz chodim litat tak vetsinou potkavam duchodce s psikama, vzdycky se opakuji tyto dotazy: ,,Jak daleko to vyleti?" ,,jak vysoko to vyleti?" ,,jaky to ma dosah?" a obcas mne to celkem se**, parkrat se mnou byli i kamaradi ze zakladky a v zivote uz nikdy, kdyz sem s letadlem zacal viset tak ve dvou metrechz kousek od sebe tak ,,kamos" po nem zacal skakat a ze ho jako sunda dolu, malem mi urval smerovku, ale potéom skakal ve vysoke trave a stratil slunecni bryle, hol bozi mlyny melou pomalu, ale jiste:D jinak jak pise blacklight ze ho tatka ktery v zivote nelital ,,uci" litat, ja kdysi kdyzt sem se ucil jezdit na snowboardu tak mi u toho radil deda, ktery na tom v zivote nestal, a kdyz se s nama byl podivat na snb zavody a jakysi borec nedotocil 540ku tak se deda zacal upe nahlas smat :D :D :D jinak rad chodim litat s kamradama modelarema, ale jsou dny, kdy si nejradeji a nejlip zalitam sam s MPjkou v usich


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.06.2006 20:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2006
Příspěvky: 972
Bydliště: Valašské Meziříčí
Ještě jsem chtěl doplnit - se zeldou občas chodíme létat jen tady kousek za baráky na pole.
To byste někdy měli slyšet co si lidé o RC modelech myslí (sem tam to člověku vyrzaí dech) .
Taky jejich rady , nápady a postřehy - to je fakt mazec :D .
Chtělo by to někdy nahrát , nebo sepsat.

_________________
Katana 3m ZDZ160 a další 3m v přípravě


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.06.2006 20:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
No, jestli jim litas kolem oken naprikald s tim Diablotinem s 12 ccm, tak bych, to ci si mysli, snad ani slyset nechtel :lol:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.06.2006 20:22 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.2.2006
Příspěvky: 1173
Bydliště: boRn to 3D
jj tak to by sa malo fakt nahrat.Ja som visel na ceste asi 1,5 M nad zemou a vybehol po mne taky maly pudel :D a zacal stekat.Tak som to musel rychlo stocit.Ale fakt najlepsie je ked sa ma niekto opyta ci to je na motorcek :D a ja poviem ze ano a on sa ma opyta ci je toto motor a ukazuje na LIpol pack lebo ho mam hned za motorom :D Vy sa ale mate ked vas je wiac.Ja som tu len sam. :( Vsetci stale hovoria : JE to drahe a rozbije sa to :D :!: :!: Stale im hovorim ze keby mi to dali zalietal by som im to bez problemov a pustil ich na niaky Simulator nech si to skusia :D Ak mate niake metody na presvedcanie tak mi napiste docela by sa mi to hodilo.Inak dnes som nasiel fakt pekne miesto na lietanie.Je to hned za cviciskom pre psov :) Je tam pokoj a nikto ma tam neotrawuje :) A este k tomu jak pilotovat :D -Ja ked som zacinal tak mi otec vzdy povedal: Ziadne prudke pohyby. :D najlepsie ked mi to povie pri shockflyerovi :D:D:D Ziadne prudke pohyby.Ale on mi aspon dost pomoze ked neco potrebujem. :wink: oki ak mate ste niake perly co vypustili nemodelari tak to sem napiste aspon sa pobavime :D Ozaj hladam niekoho zo Slovenska na lietanie :) som Z okolia Senec ThX ALL :)

_________________
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.06.2006 20:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.4.2005
Příspěvky: 3072
Bydliště: Praha východ
Obrázky: 6
Ja chodim litat s elektrikou sam a se spalovakem s kamosem nebo brachou. Jeden cas me na poli otravovali mali kluci. Clovek jim rad rekne par veci ale kdyz uz jsem po poli vodil skolku radsi jsem zacal chodit na druhy konec vesnice :D


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.06.2006 20:50 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.2.2006
Příspěvky: 1173
Bydliště: boRn to 3D
Vigo powec jak lieta ten zoom zoom dokaze to nozaky ? viset ? co s tym secko robis? asi si aj ja kupim :) thx

_________________
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.06.2006 21:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Ja mam zatim jen dva mensi zazitky s nemodelari:

1) Dva cyklisti se nas ptali, zda praskujeme pole.

2) Melej kluk (cca 8 let) prisel k memu letadlu, ukazal na antenu vysici z letadla a ptal se co to je. Kdyz jsem mu rekl, ze to je antena, tak rekl: "Hm, tak to je teda pekne trapny" a zhnusene odesel. Trochu me to rozhodilo. :lol:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.06.2006 23:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Vzduchoplavec píše:
Ja mam zatim jen dva mensi zazitky s nemodelari:

1) Dva cyklisti se nas ptali, zda praskujeme pole.

2) Melej kluk (cca 8 let) prisel k memu letadlu, ukazal na antenu vysici z letadla a ptal se co to je. Kdyz jsem mu rekl, ze to je antena, tak rekl: "Hm, tak to je teda pekne trapny" a zhnusene odesel. Trochu me to rozhodilo. :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (ale ti cyklisti jsou boží) :lol: :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 20.06.2006 6:06 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.2.2006
Příspěvky: 1173
Bydliště: boRn to 3D
:D :D :D Aj mne vzdy nadavaju deti na antenu ze: jemu s toho trcii spagaaat :D jj tak ty cyklisti :D

_________________
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 20.06.2006 7:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.6.2004
Příspěvky: 2825
Bydliště: dinoletiště u karviné
tyjo zvorna vcera jsem byl trenovat s novym 3d akrobem BATIXem , a bydlim na sidlisti v OV , na konci mesta takze mame za barakem louky ... ale nez tam dojdeme,tak je uz za nama skolka ....

nekdy me to sere .. oazky typu : jak daleko to doleti, jak vysoko to leti, kolik to stoji, muzu si to zkusit ?

v pohode jsou vesmes dospelaci , kteri maji rozum a stoji treba opodal a jen koukaji,to mi nevadi,mam rad publikum (v mezich) ale co je moc to je priliz ...

zrovna vcera : spravuju ero,skolka prijde blize a porad do me mlela "couha vam tam drat ... "ja vim" a on, ale on tam fakt couha, k cemu to je ? "to je antena" aha,ale ona vam tam couha"

_________________
Stoupak.cz - Portál pro všechny větroňáře, házedláře a jiné maníky :-D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 20.06.2006 9:09 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 11.11.2005
Příspěvky: 161
Bydliště: Habartov
:lol: :lol: :lol: , vzhledm k tomu že lítám na letišti se mě toto netýká, ale je to úsměvné. K té školce: máte výhodu, že se kolem vás točí jen u letadel, já pracuju jako vychovatel, jsme poměrně malé město, je tu pár dětí co mi neprošlo rukama, nemůžu vůbec vyjít si jen tak po městě aniž by mě nepronásledovali, nezastavovali, neptali se. Nejvíc to asi bere moji dcerku. Táto proč ti ty děti říkaj Péťo kdy si pro nás přijdeš?Aspoň na tom letišti mám klid.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 20.06.2006 12:56 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.3.2005
Příspěvky: 954
Bydliště: Val.Mez.
Tak to otravování asi pozná každý modelář, onehdy za mnou na pole chodili takoví malí dacani a furt se ptali. Třeba: a to letadlo lítá? A je žluté? (bylo celé žluté), párkrát jsem jim odpověděl. No a když otázky a všelijaké rýpání neustávaly, tak jsem s érem vystoupal vysoko, že ho nebylo skoro vidět, a mlčel jsem. Na nic jsem jim neodpovídal. Nakonec se po chvíli zebrali a odešli sami. Od té doby klid. A ještě jadna historka: Minulý rok na setkání modelářů v Kelči byly u přistávací plochy položené éra (na stojánce)a místní domorodci, jak šli kolem mého větroně (2,5m)tak se smáli "jé tohle letadlo nemá ani vrtuli" ... Na inteligentní otázky se dá odpovídat, ikdyž je jich hodně, ale na vyloženě hloupé dotazy ne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 20.06.2006 13:03 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.2.2006
Příspěvky: 1173
Bydliště: boRn to 3D
No:D skolka ja to tak blbo nastastie nemam.No ja chodim lietat akurat na take miesto ze ked idem cez jeden most tak tam su tie najvecie bandy fetaci a potobne proste vsetka zloba ale su tam aj take pariky na korculach a podobne.Snazim sa im vyhybat hlavne tym na moste pretoze nevem jak zareaguju.Ale ked do mna nekdo zacne hustit ze sa hrajem s lietadielkami tak ho zavolam dam mu to do ruky a nech sa ukaze.Este ma nikto vaznejsie nenasral ale ked za mnov stoja a kecaju kraviny vyrusuje ma to.Nasiel som paradne miesto :) ale aj tak musim chodit okolo toho mostu :(.Ale mam to 3 min na bicykli od domu.Az na toho blbeho kamosa co caka kedy pojdem.Dnes zase v skole:kEdy pojdes lietat?
kolko to stalo?
sak to je lahke!
preco ty lietavas stale kusok nad zemou a stojis tak ze nejdes ani dole ani hore( tourqe roll ) a podobne.
Vtedy im nic nepoviem iba sa usmejem a myslim si( no ty debilko ty ani nemas sajnu ktory knypel je na co :D ) a povem ze nemam nabite baterky :D a ze nemozem lietat.No aj tak by sme mohli urobit letisko lenze tam kam chodim je asi 300 m ozastne letisko a nevem ci by nebol problem lietat tam.Bojim sa ze by nam to zrusili aby sme neohrozovali velke lietadla.Aj tak neviem ako mam nalakat kamosov aby sa ku mne pridali.Som tu sam a nebavi ma chodit stale sam lietat.je to nuda a ked je nas viac je to vzdy lepsie.fu moje ruky :D

_________________
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 21.06.2006 16:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.4.2005
Příspěvky: 3072
Bydliště: Praha východ
Obrázky: 6
SrAjni píše:
Vigo powec jak lieta ten zoom zoom dokaze to nozaky ? viset ? co s tym secko robis? asi si aj ja kupim :) thx


Ja jsem pilot amater takze stim moc veci neumim letadlo je ale 3D (4D) :lol: akrobat a ve spravnych rukach zaletne vse co snad cloveka muze napadnout


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz