Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 06.10.2004 18:09 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2004
Příspěvky: 35
Bydliště: Rožňava. Slovensko
Chlapi. Mam mustanga od Alfa model. Je to proste parada. Mam v nom AC mini za 800 Kc a 2s lipol Kokam 1500 HD. Hned po startu otocim na záda,potom otočený polpremet ,hned zas normálny polpremet atd. A všetko bez rozbehu! 15 minut v pohode a to nemám reg. na LI POL tak mi ostáva ešte rezerva aby som nevybil príliš baterky.A o tom búchaní:mal som tú čest rovno do zeme. Mierne praskol trup. Ale purex to vyriešil. A ani to nie je vydno. lietam s nim stále ak neprší. Na vietor kludne zabudnite.Ak má niekto záujem rád sa o skúsenosti podelím.Kamarát má focke vulfa a je to to isté. Nemám nič proti FSK ale ich modely myslím makety na Alfa M. nemajú. Mám BF 109 a lieta to len rychle. Zato Mustang lieta ako chcem ja.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.10.2004 5:30 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 13.9.2004
Příspěvky: 23
Bydliště: Třemošná u Plzně
sgames píše:
pani super ero Jak-3
kdes ho vzal ?? koupim :)

Ten můj je vysochaný z EPS (a není na prodej :lol:) , ale taky ho mají tady - http://www.flyingstyrokit.cz/pics/fly/Jak2.jpg a video z letu tady - http://www.hobby-lobby.com/media/FSK023-Yak3.wmv. Jestli si chceš zaslintat nad obrázky a videi, tak vřele doporučuju http://www.hobby-lobby.com/warbirds.htm


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 20.06.2006 13:37 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 3.3.2006
Příspěvky: 74
Bydliště: Kladno
Vrátil jsem se po letech k leteckému modelářství a pro začátek jsem začal s Easy Star.Nyní se už s tímto letadlem nudím a uvažuji o letadle, kde je možnost lepšího polétání a nějaké akrobacie. Muj tip padnul na Focke-Wulf od Alfa Model.
Chci se zeptat, když použiji doporučený motor
S300/6V a převodovkou 1:5 + vrtule FSK 9x7 se 7-mi článkem NIMH 1050 mAh-tuba je v modelu dostatek prostoru pro tento pohon, který bych použil z EasyStar?A jaká by asi byla předpokládaná doba letu na tyto články?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 20.06.2006 14:17 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 13.9.2004
Příspěvky: 23
Bydliště: Třemošná u Plzně
Karel01 píše:
Vrátil jsem se po letech k leteckému modelářství a pro začátek jsem začal s Easy Star.Nyní se už s tímto letadlem nudím a uvažuji o letadle, kde je možnost lepšího polétání a nějaké akrobacie. Muj tip padnul na Focke-Wulf od Alfa Model.
Chci se zeptat, když použiji doporučený motor
S300/6V a převodovkou 1:5 + vrtule FSK 9x7 se 7-mi článkem NIMH 1050 mAh-tuba je v modelu dostatek prostoru pro tento pohon, který bych použil z EasyStar?A jaká by asi byla předpokládaná doba letu na tyto články?


Ahoj, pokud vím Easy star má pohon napřímo S400 a jogurtovku, to bych do FW určitě nedával.
S300/6V v Tebou uvedené kombinaci bude létat a ty NiMh předpokládám jsou KANy, doba letu bude 5-7 minut.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 20.06.2006 16:26 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 3.3.2006
Příspěvky: 74
Bydliště: Kladno
StingerRay: Díky. Já to napsal špatně, nechci použít pohon z EasyStar, ale myslel jsem pohonné akumulátory. Ano jsou to KAN v uspořádání tuba.
A prostor v modelu tam pro ně tedy je?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 20.06.2006 19:37 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 13.9.2004
Příspěvky: 23
Bydliště: Třemošná u Plzně
To bych spekuloval,nevím. Já ho nemám a nikdy jsem ho neviděl, ale jiná éra od Alfy jsem viděl, uspořádání víceméně stejné a tak myslím nebude problém. To víš... Lipolky by mu slušely víc :D (i kvůli hmotnosti)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 20.06.2006 21:07 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.7.2004
Příspěvky: 3424
Bydliště: kousek od Hradec Králové
StingerRay píše:
To bych spekuloval,nevím. Já ho nemám a nikdy jsem ho neviděl, ale jiná éra od Alfy jsem viděl, uspořádání víceméně stejné a tak myslím nebude problém. To víš... Lipolky by mu slušely víc :D (i kvůli hmotnosti)


Jednu chvíli jsem o tomto éru uvažoval a také jsem měl jen 'KANy'. Prodavač mě upozornil na celkem logickou věc - pokud se s tím letadlem tvrdě přistane nebo přímo havaruje, tak větší váha těch baterek může slabý a relativně měkký trup snadno protrhnout.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz