Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15.06.2006 10:05 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.4.2005
Příspěvky: 3072
Bydliště: Praha východ
Obrázky: 6
j3nda píše:
koukam, ze si celkem troufas, litat takhle nizko


On ridil ten kamarad ja jsem tocil. Letal jsem ale taky takhle nizko. Trenoval jsem si nalety na pristani. Kdyby to chciplo tak bych sednul dal od sebe ale do obili. Lan v tomto smeru pokracuje dalsi 3km :D


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15.06.2006 10:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Vigo: Podle me, az motor doladis, tak potahne lepe nez vsechny elektra dohromady. Ja kdyz dam plny kotel, tak to stoupa prakticky kolmo vzhuru a zadny problem.

J3nda: Nojo, blbnout se musi! Preci jen letat kolecka zacne byt po chvilce nuda. Cim vic to ma clovek v ruce, tim vice ho laka delat blbosti. S tim, ze to jednou dopadne spatne, tak nejak pocitam. Ale nejak se to clovek naucit musi, no ne? :wink:

Ale pockejte, zda bude neco ze vcerejsiho videa startu naseho prehistorickeho letadla na 10ccm motor. Jen pro navnadeni - doba letu cca 6 vterin zakoncenych totalni destrukci stroje...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15.06.2006 10:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
bys nerek co da prace pro zacatek udrzet ero na prostoru, ktery si predem vytycis a delat pritom ploche zatacky, aby ti to ero pri tom ani neklesalo ani nestoupalo, na akrobacii mysli teprve az nebudes litat stylem "vzduch je nase more"

jak tak na tebe koukam, uplne vidim sebe pred par mesici :wink:
mas stejne problemy, delas stejne blbiny

na let historika jsem zvedavej, ale je ho skoda, motor prezil?

_________________
P-47 Thunderbolt - Titan ZG 20; SniperV2 - 6s A123; Plackolet - 2,5ccm; EPP Mustang; BF109e; Futaba T7C FASST; Hyperion EOS0610i NET


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15.06.2006 10:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
To je jasna vec. Ja jsem naprosto treskutej zacatecnik se vsemi pruvodnimi jevy co k tomu patri, ale tak to ma byt, ne? 8)

Historik mozna jeste pujde spravit. Zlomila se mu obe kridla vejpul, vrtule je taky fuc. Napkrapla se smerovaka a kabina. Motor je plny hliny (letadlo to zapichlo primo kolmo do zeme), ale snad po vycisteni bude v poradku - preci jen ruska vyroba ma sve prednosti :).

Ale obavam se, ze z videa toho moc nebude. Tocili jsme to z polozene kamery na kapote auta a letadlo po odhozu hned odlitlo ze zaberu. Predletovou pripravu (vypadala impozantne) jsem bohuzel omylem "natacel" bez zapleho Record. :roll:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.06.2006 16:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.4.2005
Příspěvky: 3072
Bydliště: Praha východ
Obrázky: 6
Tak jsem byl vcera litat. Dal jsem 3 lety a ve vzduchu to celkem jde. Trochu pofukovalo ale letadlo neni tak nachylne (v patek jsem kvuli vetru pochroumal ZoomZooma ale uz je zase ok) . Problem mam stale s pristavanim. Ma pocatecni obava z odreneho letadla popr z hvezdy pri pristavani na travu se ukazala jako licha. Zda se ze lak je celkem odolny a letoun na zemi stabilni. Pristaval jsem na vyssi celkem ridkou travu. Pri druhem pristani jsem to ale vylozene pokazil. Letadlo na male rychlosti desive tupne na vyskovku. V posledni fazi pristani uz ji musim mit uplne pritazenou. To jsem ale pri priblizeni neudelal a zasekl jsem se o zem asi o 10m drive než bylo idealni. Letadlo melo jeste slusnou rychlost a hlavne sedlo pod mirnym uhlem k zemi. Vysledkem byla nastesti jen ulomena vrtule APC. Celou konstrukci i vybaveni jsem zkontroloval a vse je ok (zas takova rana to nebyla). Po montazi nahradni Masterky se kupodivu zlepsily prechody na motoru. Letadlo sni leta stejne a vrtule je pruznejsi tak ji ted budu pouzivat. Problemem je ze masterka je tlustsi a tak ma matka na hrideli jeden zavit volny. Zalepil jsem to modrym Locktightem ale nepovolovala se ani bez nej.

Posledni pristani bylo opet do bezpeci obili a zrovna to se mi povedlo skoro k noze 8) . Modelarum na letisiti tolik radosti neprineslo. Majitel poli totiz vlastni i pozemek letiste a neradi by pry kvuli me prisli o moznost zde letat. Nutno dodat ze mi to bylo sdeleno taktne a mam proto plne pochopeni. Dokud nebudu pristani lepe ovladat abych zvladal travnik budu litat na poli za domem odkud me zemedelci nevyhani


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.06.2006 20:02 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Tak gratuluji k dalsim 3 startum a stejnemu poctu pristani (at uz jakychkoliv)! Ja jdu zitra (dopreje-li to pocasi) taktez trenovat.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 21.06.2006 17:07 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.6.2005
Příspěvky: 328
Bydliště: Praha 5
Hm 10 Litrů paliva thats great . Super motor když se snim musíš trápit takhle dlouho asi MVVS že :lol: jestli to máš jenom na parádění radši bych volil Irvine . Ale jinak abys tomu stáhnul klouzavost tak já to dělám tak že do poslední chvíle před sednutím letím na opravdu malý volnoběch a potom chcípám a sedám k noze líp to zpomalit nejde . ale s citem abys ho nepřetách


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 21.06.2006 17:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
nene je to ASP - bylo moc tesne, netrapil jsem se s nim 10L paliva, jen tak litrik, zbytek byl proletan ve vzduchu, jen se do vyletani tech 10L postupne zlepsoval a chtel obcas vyladit - zadne velke trapeni, celkem normalka

_________________
P-47 Thunderbolt - Titan ZG 20; SniperV2 - 6s A123; Plackolet - 2,5ccm; EPP Mustang; BF109e; Futaba T7C FASST; Hyperion EOS0610i NET


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 21.06.2006 18:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.4.2005
Příspěvky: 3072
Bydliště: Praha východ
Obrázky: 6
Jo to ja taky pred pristanim uz do posledni zatacky jdu s volnobehem ale stejne to klouze jako blazen. Uz si nato zacinam zvykat ted vic resim vychytani minimalni rychlosti a levost rukou.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 23.06.2006 7:49 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.6.2005
Příspěvky: 328
Bydliště: Praha 5
Tak to je sparávná volba ASP . Ale jinak to chce vymakat kdyžtak jestli jsi z Okolí Prahy tak se jed podívat na letiště v Klecanech tam lítá dost Aircombatáků a jeden má i Thuna a taky snim nalítává z děsný dálky . hold to chce dlouhé přistání


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz