Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Podvozek na super zooma
PříspěvekNapsal: ned 02.07.2006 14:40 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 1.10.2005
Příspěvky: 193
Rad bych vymenil ostruhu, tvorici zadni cast podvozku Super Zooma, za kolecko, ale jaksi si nevim rady s konstrukci. Zkousel jsem par zpusobu upevneni kolecka na vlastnorucne uhnuty drat, ale pokazde to bylo nevyhovujici. Mohli byste mi poradit zda to vubec ma cenu a popripade poradit jak na to ? Chtel bych, aby se koleckem dalo zatacet pomoci smerovky. Jinak se o to snazim proto, ze bych chtel se zoomem natrenovat starty a pristani na zem a ne jenom s tim furt svihat do pole :lol: Zda se mi ale, ze je ta ostruha pro pristavani a vzlety nevhodna (na hrubem povrchu jako trava nebo asfalt).


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 02.07.2006 15:25 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.12.2005
Příspěvky: 252
Bydliště: Vřeskovice CITY :D
Já jsem podvozek na SZ vyhodil úplně páč mi při přistání d trávy často upad :evil: . Jinak až to vyřešíš tak sem napiš jak třeba něco podobnýho taky zpácham :lol:

_________________
Vzduch je naše moře!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 02.07.2006 17:10 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 9.2.2005
Příspěvky: 292
Bydliště: Jihlava
Mezi námi Super zoom ma podvozek uplne na.. S vrtuli APC 10x5 se s tim neda vubec odlepit z trávy, pac je to jak sekacka. Na asfaltu bez problému. Premyslim bud o podvozku novém, nebo si koupim jine ero, protoze toto neléta podle mých predstav.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 02.07.2006 18:16 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 1.10.2005
Příspěvky: 193
jojo podvozek se mi uz taky vylomil :) To kolecko chci prave kvuli tomu rozjizdeni po asfaltu, ta ostruha je naprd. Jinak s tou sekackou pravda, ja tam mam APC 10x4,7. Par postupu uz jsem zkousel, ale jak rikam, nevyslo nic.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 02.07.2006 19:14 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.12.2005
Příspěvky: 252
Bydliště: Vřeskovice CITY :D
Krtecek píše:
Mezi námi Super zoom ma podvozek uplne na.. S vrtuli APC 10x5 se s tim neda vubec odlepit z trávy, pac je to jak sekacka. Na asfaltu bez problému. Premyslim bud o podvozku novém, nebo si koupim jine ero, protoze toto neléta podle mých predstav.

Mně SZ lítá špičkově (mimochodem ted jsem přišel z polítání :P ) Co přesně se tě na něm nezamlouvá??

_________________
Vzduch je naše moře!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 02.07.2006 20:23 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 22.8.2005
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha
Ja mam taky Super Zooma a podvozek se mi vylomil uz nescetnekrat. Vzdycky ho tam zalepim zpet a litam dal. S ostruhou si hlavu moc nelámu, uz z ni sice moc nezbylo, ale zalepit tam znovu kus ohnutyho dratu preci neni zadny problem. Myslim, ze vymenovat ostruhu za kolecko je zbytecne. Je uz znacne omlacen, protoze ma za sebou 252 startu a to vetsinou ze zeme. S vrtuli GWS 10x4.7 se da odstartovat z tak tyden neposekane travy, ale to samozrejme zalezi jak rychle zrovna roste. Mam na nem svitici/blikajici diody a tak se s nim da litat i v noci. Letove valstnosti celkem slusne, jen se mi pri tlacenem, hodne utazenem premetu otaci do vykrutu cehoz se nemuzu zbavit

_________________
Létej i dnes!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 03.07.2006 15:47 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 9.2.2005
Příspěvky: 292
Bydliště: Jihlava
Nevim. Pripada mi takovej moc nelitavej... Ten bud koupim Blade (freeair), nebo postavim 3D model dvouplocha Challengera. NJN dvouploch... Mozna ale jeste dodatecne dokoupim podvozek http://www.czpjsza-motory.cz/product_in ... ucts_id=56 Mel by snad uz stacit budou tam navic 2 cm, (je teda uz na kilovy modely) snad mam stejne dlouhej podvozek jako vy
popripade jestli nekdo mate nakej link.... A nebo navohejbam novej :D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 03.07.2006 16:53 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.1.2006
Příspěvky: 2222
originalni podvozek stoji fakt za ho.... Ja tam dal podvozek z Blade dancera (vyssi, bytelnejsi), s vetsima koleckama a s vrtuli 10x4,7 odstartuju skoro odkudkoliv. vzadu mam zalepenej kus uhlikovy tycky abych necoural SOP po zemi.

jinak taky se mi moskrat stalo ze podvozek doznal ujmy pri blbym pristani, tak sem ho vyztuzil (kolem toho dreva co se do nej podvozek zasouva) skelnou paskou a od te doby je klid a to uz dostalo fakt nekolik slusnejch ran od teto upravy a nic :P


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 03.07.2006 16:55 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.1.2006
Příspěvky: 2222
Krtecek píše:
Mozna ale jeste dodatecne dokoupim podvozek http://www.czpjsza-motory.cz/product_in ... ucts_id=56 Mel by snad uz stacit budou tam navic 2 cm, (je teda uz na kilovy modely) snad mam stejne dlouhej podvozek jako vy
popripade jestli nekdo mate nakej link.... A nebo navohejbam novej :D


Freeair.cz - maj uhlikovy podvozky za tretinu co je tady. kvalita je good a vaha taktez. maj do 350, do 500 g a este jeden vetsi.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 03.07.2006 19:16 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 9.2.2005
Příspěvky: 292
Bydliště: Jihlava
Ted sem byl litat... Podvozek sem sundal a honil sem to po obloze bez nej :)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 04.07.2006 17:11 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 1.10.2005
Příspěvky: 193
wroum píše:
jinak taky se mi moskrat stalo ze podvozek doznal ujmy pri blbym pristani, tak sem ho vyztuzil (kolem toho dreva co se do nej podvozek zasouva) skelnou paskou a od te doby je klid a to uz dostalo fakt nekolik slusnejch ran od teto upravy a nic :P


to zni zajimave nechces to nafotit a hodit to sem ?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz