Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: lipol pack - výroba?
PříspěvekNapsal: pát 07.07.2006 13:48 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 3.1.2006
Příspěvky: 174
Bydliště: Praha
Uvažuju o stavbě modelu, do kterého by se hodila 2 čl. lipol baterka cca. 3200mAh (kolem 160-170g váhy), ale nemůžu takový pack v prodeji najít.
Našel jsem samostatné články (myslím Yuntong a Kokam), ale na výrobu packu si netroufám, resp. nemám dostatečné znalosti, jinak bych si možná i troufnul... :wink:
Dělá někdo seriozní packy na zakázku? Slyšel jsem kdysy o firmě v Modřanech...
Případné linky s chytrým čtením k tématu vítány...
Dík


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 07.07.2006 14:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Namátkou: http://www.mgm-compro.cz/index.php?tid= ... m-k3200-2s
http://www.mgm-compro.cz/index.php?tid= ... -pq3300-2s
http://www.hvp-modelar.cz/Cenik_Lixx_accu.pdf
http://www.horejsi.cz/czech/index2cze.htm
http://www.avacom.cz/?strana=2&main=sho ... er=Name_cz
-mám pokračovat? :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: odpověd
PříspěvekNapsal: pát 07.07.2006 17:51 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 11.10.2005
Příspěvky: 209
Bydliště: Praha
zkuste se podívat na www.vinklarek.cz je to sice internetovej obchod ale mají tam veký výběr akumulátorů vše druhů. Myslím si že mají dobrý ceny a prakticky všechno zboží vám pošlou kamkoliv do pěti dnů, protože to expedujou ještě ten co si to obědnáte. Nevím jestli vám to pomůže ale můžete se zkusit na ten web alespoň podívat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 08.07.2006 10:15 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 3.1.2006
Příspěvky: 174
Bydliště: Praha
díky za info! :oops:
v tom Avacomu jsem právě našel ty samostatné články, ale napotvoru zrovna 2s 3200 nemají napsané a nenašel jsem, že by sestavovali packy. Každopádně z Vašich odkazů už něco vyberu - ještě jednou dík oběma!
Jak složité je si pack vyrobit sám (třeba jen bez servisního konektoru)? Zatím si netroufnu, ale to jsem před časem říkal i o pájení a zapojování konektorů na motor-regl-baterku... :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 08.07.2006 10:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
No, složité to není-články slepíš nějakou oboustrankou k sobě(a vyvést servisák je brnkačka)ale musíš na to mít takový plošňáček a zapájet tam vývody od baterky-větší pájkou jenom musíš ťuknout a musí být zapájeno-aby se neohřívaly zbytečně články-pak káblíky, a nakonec zasmrštit - a je hotovo. :wink: Jinak zkus ten HVPmodelář- :wink: je to kámoš a udělá ti cokoli cokoli- i atypické packy. Kvalita špičková, ceny mírné. :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 08.07.2006 16:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Virtual píše:
díky za info! :oops:
v tom Avacomu jsem právě našel ty samostatné články, ale napotvoru zrovna 2s 3200 nemají napsané a nenašel jsem, že by sestavovali packy. Každopádně z Vašich odkazů už něco vyberu - ještě jednou dík oběma!
Jak složité je si pack vyrobit sám (třeba jen bez servisního konektoru)? Zatím si netroufnu, ale to jsem před časem říkal i o pájení a zapojování konektorů na motor-regl-baterku... :wink:

konkretne z avacomu sem kdysi chtel kupovat jakesi yuntongy, ale nemeli je v sade, jak sem potreboval, psal sem jim malila a odepsali ze neni problem sestavit jakoukouliv sadu, nakonec sem ale koupil dualsky x-power


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09.07.2006 10:26 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 3.1.2006
Příspěvky: 174
Bydliště: Praha
arda1 píše:
No, složité to není..... Jinak zkus ten HVPmodelář- :wink: je to kámoš a udělá ti cokoli cokoli- i atypické packy. Kvalita špičková, ceny mírné. :wink:

Popis zní rozumně, ale asi to zatím nechám na povolanějších. Cena u HVP je opravdu dobrá - samovýrobou bych ani neušetřil, jen bych se naučil něco, co jsem ještě nedělal... a ještě mám HVP co by kamenem dohodil! :wink:
zelda píše:
konkretne z avacomu sem kdysi chtel kupovat jakesi yuntongy, ale nemeli je v sade, jak sem potreboval, psal sem jim malila a odepsali ze neni problem sestavit jakoukouliv sadu...

Já jim minulé pondělí taky psal, ale zatím neodepsali, asi jsem trefil celozávodní dovolenou... :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09.07.2006 12:39 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Určitě neprohloupíš :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: JerryK a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz