Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Jaký typ poletuchy by ste si na mé místě vybrali vy?
Anketa končí za úte 08.08.2006 18:40
Větroň 27%  27%  [ 7 ]
Rozumného akrobata 23%  23%  [ 6 ]
Akrobatický větroň 27%  27%  [ 7 ]
3D akrobata 19%  19%  [ 5 ]
Deltu 0%  0%  [ 0 ]
Neco na Gumový svazek :D 4%  4%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 26
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 29.06.2006 13:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.2005
Příspěvky: 7119
Bydliště: Vsetín
Fox píše:
Zajimavé akorát ty větroně s motýlkovým ocasem nemám jak ovládat. Docela rád bych něco s čím se dá i akrobatit. Oběvil jsem toto http://www.hangar1.cz/katalog.php?text= ... ajdi&sklad[]=1&page=&detail=3566 . Ale myslím že to asi nebu moc vhodné do mých rukou :lol:
To je rychly mam video... nebo je na : http://www.rcrevue.cz/ke-stazeni/testovane-modely


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: konstrukcni akrobat
PříspěvekNapsal: čtv 29.06.2006 16:52 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.6.2006
Příspěvky: 1107
Bydliště: Kladno
radekc píše:
Fox píše:
Zajimavé akorát ty větroně s motýlkovým ocasem nemám jak ovládat. Docela rád bych něco s čím se dá i akrobatit. Oběvil jsem toto http://www.hangar1.cz/katalog.php?text= ... ajdi&sklad[]=1&page=&detail=3566 . Ale myslím že to asi nebu moc vhodné do mých rukou :lol:


Konstrukčního akrobata jako pokračovací model po Sky Lady.. OK. Doporučuju zakoupiti:
Balsa, balsové nosníky, lepidlo, aktivátor, brusný papír, potahovací folii. A hlavně na každou opravu několik hodin času. :roll:

Zase na druhou stranu to chce se nebát :wink:


:arrow:


Ma osobni zkusenost - zacinal jsem ze SkyLady a mel jsem podobne "choutky" (prece do nejakeho "polystyrenaku nebo EPP ci jak se to vubec jmenuje nikdy nepujdu!") Nastesti jsem si nechal poradit a EPP jsem koupil (ElBandito od Hackera, AXI2208/20 GoldLine, 2LiPol, MGM Easy 18A, REX7MPD). Tahle kombinace litala z meho dnesniho pohledu velmi slusne a ero melo urcite letove vlastnosti jako spalovak - jenze - ElBandito je uz post mortem (i tohle "hloupe" EPP bylo na mne moc narocne, je dost rychly a uspesne zvladnuti SkyLady v nekterych situacich nestaci, chce to rychlejsi reakce). Naucit se SkyLady a prejit (bez cviceni na simulatoru) na konstrukcniho akrobata fakt neni zadna sranda. Ja osobne bych doporucil nejake EPP kde jsou uz kridelka (treba ZoomZoom, da se s tim akrobatit, litat rychleji i hoodne pomalu)
radekc ma fakt pravdu, budes lepit a nakonec za to mozna vyhodis stejne penize jake das za to EPP (navic ti po smrti EPP zustane elektronika)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Space !!!!!!!!!
PříspěvekNapsal: čtv 29.06.2006 18:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.1.2006
Příspěvky: 845
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou
Ještě jednou lobuji za Space Scootera, je to naprosto bezkonkurenční éro. Samozřejmě v danné cenové relaci. Je to Bomba!!!!

pajax 007


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Space !!!!!!!!!
PříspěvekNapsal: čtv 29.06.2006 22:53 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 4.6.2006
Příspěvky: 102
<!-- /whwsxuir271/err.403/redir/rcmania/robot -->


Naposledy upravil radekc dne pát 28.06.2013 13:34, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Space Scooter
PříspěvekNapsal: pát 30.06.2006 17:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.1.2006
Příspěvky: 845
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou
Rychlý to právě není, má dost velký čelní odpor. A jen tak pro zajímavost Space ovládám soupravou z Belancy, což je set made in China. Jen jsem přikoupil serva HS55 a to jen kvůli tomu abych nemusel kuchat druhý éro. Se Spacem si dobře zalítá každý začátečník (třeba já) . Spadnul jsem zatím jen jednou a to ještě tvrdím na rušení. O ostřejší přistání není nouze ale Elapor vydrží opravdu dost. Opravdu tentokrát můžu říct " Pájo vybral sis dobře"

Pajax 007


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Space Scooter
PříspěvekNapsal: sob 01.07.2006 9:52 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 4.6.2006
Příspěvky: 102
pajax007 píše:
Rychlý to právě není, má dost velký čelní odpor. A jen tak pro zajímavost Space ovládám soupravou z Belancy, což je set made in China. Jen jsem přikoupil serva HS55 a to jen kvůli tomu abych nemusel kuchat druhý éro. Se Spacem si dobře zalítá každý začátečník (třeba já) . Spadnul jsem zatím jen jednou a to ještě tvrdím na rušení. O ostřejší přistání není nouze ale Elapor vydrží opravdu dost. Opravdu tentokrát můžu říct " Pájo vybral sis dobře"

Pajax 007


Chěl bych to vidět v letu 8O
Věřím, že to bude lítat parádně

:arrow:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Space Scooter
PříspěvekNapsal: sob 01.07.2006 18:36 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 26.6.2006
Příspěvky: 923
Bydliště: Vsetín
radekc píše:
Chěl bych to vidět v letu 8O
Věřím, že to bude lítat parádně
Asi i bude. ale já su zvědavý na to moje strašidlo co teďka strůžu mamce v kuchyni 8) za dva dny jsem stihnul ocas. Teď jedu bohužel na Slovesko.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Space Scooter
PříspěvekNapsal: sob 01.07.2006 19:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.1.2006
Příspěvky: 1654
Fox píše:
radekc píše:
Chěl bych to vidět v letu 8O
Věřím, že to bude lítat parádně
Asi i bude. ale já su zvědavý na to moje strašidlo co teďka strůžu mamce v kuchyni 8) za dva dny jsem stihnul ocas. Teď jedu bohužel na Slovesko.

Pokud nepoužiješ převodovku, ale vrtuli napřímo a motor 400, tak ty doporučované baterky 700 mAh, pokud to budou NiMH, uštveš a zničíš po pár použitích. Pokud NiCd, tak budeš mít krátkou dobu letu (cca 4 minuty).
Viděl bych to na převodovku (MPJet) 2,3:1 a NiMH baterky např. GP 1100. Potom s vrtulí 8x6 anebo 9 x 4,7 si dobře polétáš přes deset minut.
Viz něco o modelu Junior

_________________
Ďusi
DepronTeam
Taranis X9D+ (TGY-i6, FC-16),TopmodelCZ Astra, EPP JAK-7, Algol, E-III, B-25


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Space Scooter
PříspěvekNapsal: pát 07.07.2006 18:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 26.6.2006
Příspěvky: 923
Bydliště: Vsetín
dusi píše:
Pokud nepoužiješ převodovku, ale vrtuli napřímo a motor 400, tak ty doporučované baterky 700 mAh, pokud to budou NiMH, uštveš a zničíš po pár použitích. Pokud NiCd, tak budeš mít krátkou dobu letu (cca 4 minuty).
Viděl bych to na převodovku (MPJet) 2,3:1 a NiMH baterky např. GP 1100. Potom s vrtulí 8x6 anebo 9 x 4,7 si dobře polétáš přes deset minut.
Viz něco o modelu Junior
POhon bude téměř totožný jako ve skylady 900mAh NiMH akupack a permax400 s vrtulí ze skylady (mám doma jednu náhradní tak najde uplatnění). skylady takto lítá všem bez pěčení či štvaní akumulátoru.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 11.07.2006 7:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 26.6.2006
Příspěvky: 923
Bydliště: Vsetín
Když se tak dívaám na letadlo bonnie od pelikána... :oops: vypadá pěkně a prej i velice pěkně lítá...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 11.07.2006 9:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.2005
Příspěvky: 7119
Bydliště: Vsetín
Fox píše:
Když se tak dívaám na letadlo bonnie od pelikána... :oops: vypadá pěkně a prej i velice pěkně lítá...
100%správná volby


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 06.11.2006 13:56 
Mazák
Mazák

Registrován: 15.8.2006
Příspěvky: 1289
Bydliště: Mělník
Fox píše:
Když se tak dívaám na letadlo bonnie od pelikána... :oops: vypadá pěkně a prej i velice pěkně lítá...


Už jsi jí koupil? Já před dvěma týdny viděl že lítá opravdu pěkně. Asi pět vteřin. Přišel kluk kterej lítal rok s lejdynou, postavil to na zem, dal plyn, ozval se zvuk jako z pily, letadlo strašlivou rychlostí vzlítlo, nabralo výšku cca 10m, pomalu se překlopilo na křídlo a pak už cucky lítaly tak 50m po poli. Nemyslím že by byla vhodná jako druhý letadlo v kariéře... :?

_________________
Spíš lítač než stavěč...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz