Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Životnost motorů MVVS
PříspěvekNapsal: sob 08.07.2006 17:49 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 21.2.2006
Příspěvky: 475
Bydliště: Rakovnicko
Nevíte zhruba kolik letových hodin vydrží motor MVVS 10,15,25 a obecně motory MVVS.Při používání obyčejného paliva bez nitra s 15 procenty oleje do nějaké větší generálky (výměna výbrusu).A co se potom mění kromě výbrusu nebo co je lepší ještě vyměnit.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: ok
PříspěvekNapsal: sob 08.07.2006 19:05 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 11.10.2005
Příspěvky: 209
Bydliště: Praha
Obecně je braná životnost MVVS motorů celkem solidní ba co výborná, já osobně mám zkušenosti s menším kubatůrama, ale to co motory vydržely, pod mým provozem, je doslova zázrak. nevím tedy nemám zkušenosti s tak velikými kubatůry, ale MVVS je kvalita. dá se říct , že já stále lítam na obyčejná paliva a vyběhává se pomalu takže je to fajnééééééé. :) :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09.07.2006 10:01 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.1.2005
Příspěvky: 2142
Bydliště: Hodonín
Obrázky: 53
Blog: Zobrazit blog (2)
Mam MVVS 20 (stará výfuk45st šikmodozadu) ABC, uložení ojnice kluzně provoz na obyčejné ricinpalivo 7sezón a rozhodně motor nevypadá že by měl doslouženo!Pak mám MVVS 26 nová mám ji v F3A provoz na Syntetiku a nitro s laděným výfukem.Věřím že motor bude mít minimálně stejnou životnost.Přesto já osobně už nechci motor MVVS v modelu vidět aspoň né v akrobatu.
R

_________________
Radim


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09.07.2006 10:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
RadimHnilica: A proc to? Ja jsem mel v planu dalsi motor poridit prave MVVS - preci jen bych rad podporil ceskou vyrobu. Mas s nimi spatnou zkusenost? A i s temito novymi, co se ted prodavaji?

Verim, ze MVVS prochazeji take vyvojem a motory vyrobene pred 7mi sezonami mohou byt horsi nez ty dnesni. Alespon doufam.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09.07.2006 10:32 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.1.2005
Příspěvky: 2142
Bydliště: Hodonín
Obrázky: 53
Blog: Zobrazit blog (2)
Motor MVVS 26 je nový.Nebudu tady motory MVVS házet špínu každopáídně moje drazezaplacená zkušenost zní že do soutežního akrobata už MVVS ne.

_________________
Radim


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09.07.2006 10:36 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
A duvodem je? Spatna spolehlivost? Chcipa? Spatne prechody? Slaby vykon? Cim jsi tuto zkusenost zapaltil?

Ja samozrejme nezvazuji (v nejblizsi dobe) nic soutezniho. Jde mi jen o normalni motor, ktery nechcipne kazdy 3. start, nebude delat problemy pri startovani (rukoU) a pujde snadno naladit. Tyhle parametry me zatim splnuje ASP, ale jak sjem rekl, rad bych podporil ceskou produkci.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09.07.2006 17:51 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.8.2005
Příspěvky: 2351
Bydliště: Dvůr Králové n.L.
Potvrzuji Radimův názor že MVVS do akrobata ne. Výkon je sice supr, ale ta spolehlivost je hold někde jinde. U F3A nebo i RCA potřebuješ aby ti motor např. po hodně dlouhém klesání na 45° dolů na volnobehu na zádech okamžitě reagoval na prudké přidání, a ne aby tam půl hodiny kuckal a pokud to neotočíš na břicho tak chcípne. V F3A jsem ho měl chvíli, ale prostě to nešlo. Na normální létání - zatáčky výkrut a možná i přemet je to supr. Pokud chceš víc tak je to problém. Ale je sice pravda, že v diablotinovi jsem měl 10 a pak i 12,7 a po úpravě karburátoru jsem s ním i visel tak že ocas zmizel v obilí a motor stále spolehlivě běžel. Tak nevím každému asi vyhovuje něco jiného a každý motor je jiný a jinak spolehlivý.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09.07.2006 18:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Radim mi do sokur. posty psal, ze nyni provozuje OS Max a je nadmiru spokojen. Ja (take vzhledem k cene) MVVS preci jen zkusim a uvidim, jak to pobezi. Pro me amaterske ucely by to prozatim melo stacit.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09.07.2006 19:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2006
Příspěvky: 972
Bydliště: Valašské Meziříčí
Já už jsem to taky řešil , a dokonce jsem volal i do MVVS.
Ptal jsem se jen tak ze zvědavosti kolik vydrží nalétat MVVS 2,5 - řekli mi že od 10minut (při špatném nakládání u záběhu .....) až po 150 - 200hodin.Pak to prý ještě taky jde ale není to ono.A že tam strašně záleží na okolnostech.

Usuzuju že u větších kubatur by to mohlo být ještě víc.

_________________
Katana 3m ZDZ160 a další 3m v přípravě


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 10.07.2006 18:55 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 21.2.2006
Příspěvky: 475
Bydliště: Rakovnicko
Já jsem s motory MVVS nadmíru spokojený.Jen se ptám kdy bych měl vyměnit výbrus hlavně u té 10ccm už jí mám šestou sezónu a má 38 hodin letového času a ve volnoběhu začíná jít hůře naplno chodí pořád jako pila.Tu 15ccm mám dvě sezóny a má něco kolem 20hodin letového času.A ta 26 ta je celkem nová na tu je čas.Ale musím říci že jiný motor než MVVS už bych si dneska nekoupil,po dobrém vyštylování jsou to vynikající motory.A navíc za tu ceny ty výkony....to je bezdiskuse.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 11.07.2006 5:55 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.1.2005
Příspěvky: 2142
Bydliště: Hodonín
Obrázky: 53
Blog: Zobrazit blog (2)
no k diskuzi zustává jen ta spolehlivost :roll:

_________________
Radim


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz