Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09.07.2006 11:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Obecne se mi zda, ze rizeni kridelky je nesrovnatelne lepsi nez pouze smerovkou. Ovsem s dolnoplosnikem zatim zkusenost nemam. V jinem threadu me tady od nej panove silne zrazovali. Tak jsem zvedav, jak ti to pujde.

Me kdyz se neco nepovede, tak bych nejradsi celou modelarinu zabalil a na vsecko se vykaslal. A velmi casto bych rozkopal spalovaci motory a vratil se k elektru, ale staci se trochu prospat a rano jsem zase plny noveho elanu! :lol:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 12.07.2006 19:36 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 17.6.2006
Příspěvky: 142
Bydliště: Bystřice u Benešova
Obrázky: 4
já nekdy přemýšlím, proč vlastne tu modelařinu delám? když jdu pul hodiny na louku, tam 15 min. skládám éro, hodim a pokud to jde tak 10 min letim(pokud to nejde tak neletim, ale padám) nakonec ale vždy odejdu s ulomenou vrtulí...a jdu zase pul hodiny domu.
no, jde asi o to, že to je asi moje jediná činost, kterou delám a vše mám ,,jen ve svých rukou,, proto asi modelařím=pro ten pocit 10 min být svým pánem...


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 13.07.2006 7:31 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 1.11.2005
Příspěvky: 57
já si lítáním tak trochu nahrazuju "pocit letu" - nemůžu lítat s velkejma - tak si slítnu aspoň s modelem. Nikde jinde normální člověk nemá možnost "pilotovat" spitfajra, mezka, nebo historika z I.světový.......
Pro mě je to skoro už svým způsobem droga - když je venku krásně tak nemyslím jak by bylo na koupáku u přehrady - ale že jak by se krásně lítalo.......
Takových jako já je tu ale asi 99%.......:-))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 13.07.2006 15:24 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 17.6.2006
Příspěvky: 142
Bydliště: Bystřice u Benešova
Obrázky: 4
Eriku, s v tom s tebou souhlasím jen v jednom se trošku odlišuju. občas myslim i na tu přehradu, kam samozřejme zäjedu, přítelkyne se kouope a já si brázdim hladinu závodním člunem na speed 400. taková maličká lod pro chvíle, kdy sem u vody a s letadlem to jaksi nejde. ale RC model mam vždy poruce at je to cokoliv...


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 13.07.2006 20:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Tak tak. Ono, kdyz by si clovek mel modelarinu zduvodnit nejak logicky, tak by asi pohorel. Protoze vsechny rozumne argumenty hovori pro to, se na to vykaslat a delat neco "uzitecnejsiho"... :lol:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 13.07.2006 20:18 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 17.6.2006
Příspěvky: 142
Bydliště: Bystřice u Benešova
Obrázky: 4
já s modely začal ve čtyřech letech, byly to nejprve ty papírové z časopisu ABC...no celkem to šlo. byl jsem dycky šztastnej že sem to dokázal slepit. pak když mi sveřily barvy do ruky tak sem delal ty plastykový. jenže pak me to omrzelo.postyvil jsem to, dal na poličku a koukal jak se na to jen práší...chtel jsem aby když to postavim šlo s tim delat i neco dalšího než jen utírat ten prach. začal jsem brakovat ta čínská autíčka(moturky servomagnety, RC.)a dával to do tech modelů.zprvu nic moc, ale pak jsem si koupil pořádnou vysílačku atd...začalk vybírat modely do kterých by šla vtesnat RC souprava. a nakonec hledat plánky na RC modely...


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 13.07.2006 20:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Ja jsem jako malej taky s tatou lepil (teda spise on lepil) plastove modely. Ale jak rikas - nic z toho. Modylek jsem drive ci pozdeji nekde rozsedl nebo rozbil, kdyz jsem si s nim hral.

Vrchol zabavy s nima byl, kdyz jsem do nich s bratrancem davali delobuchy - jakoze dostali zasah.

Pak dlouho dlouho nic a az ted jsem objevil krasu RC... :o


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 13.07.2006 20:25 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 17.6.2006
Příspěvky: 142
Bydliště: Bystřice u Benešova
Obrázky: 4
delobuchy? to je klasika...pecka to byla slušná...ale to jsme delali jen s nepovedenýma ...jinak ty povedené mam schovaný v krabicích a ve vate.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 13.07.2006 22:34 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 1.11.2005
Příspěvky: 57
Vzduchoplavec píše:
Tak tak. Ono, kdyz by si clovek mel modelarinu zduvodnit nejak logicky, tak by asi pohorel. Protoze vsechny rozumne argumenty hovori pro to, se na to vykaslat a delat neco "uzitecnejsiho"... :lol:


Ono se těžko logicky zdůvodňuje jakýkoliv hobby...... proč třeba někdo sbírá etikety, známky, lítá za míčem, pukem či podobným nesmyslem......
Proč.......prostě protože právě TO ho baví........což manželky (včetně tý mý nechápou :wink: )


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz