Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nejhezčí obrat
PříspěvekNapsal: ned 09.07.2006 10:59 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.12.2005
Příspěvky: 252
Bydliště: Vřeskovice CITY :D
Jen by mě zajímalo, jaký akrobatický obrat se vám nejvíc líbí. Když lítam se super zoomem a někdo se přijde podívat, přemýšlim co by se mu tak nejvíc mohlo líbit. Mně osobně se nejvíc líbí souvrat s pořádným větroněm 8O
Díky za názory

_________________
Vzduch je naše moře!!!


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Nejhezčí obrat
PříspěvekNapsal: ned 09.07.2006 12:29 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.8.2005
Příspěvky: 2351
Bydliště: Dvůr Králové n.L.
spitfire2 píše:
Jen by mě zajímalo, jaký akrobatický obrat se vám nejvíc líbí. Když lítam se super zoomem a někdo se přijde podívat, přemýšlim co by se mu tak nejvíc mohlo líbit. Mně osobně se nejvíc líbí souvrat s pořádným větroněm 8O
Díky za názory


Pokud se někdo přijede podívat a ví o tom kulový tak se mu bude nejvíc líbit když to vytáhneš strašně vysko, dáš tomu plnej knedl a zarveš to střemhlav tři metry hluboko do země. Pokud to ale bude někdo kdo o létání trochu ví, nejspíš se mu budou líbit nějaké efektní 3D prvky nízko nad zemí. Jinak někomu kdo lítá akrobacii(přesnou) tak se asi dobře předvedeš buď nějakým rovně zaletěným obratem, nebo třeba i jedním výkrutem do kruhu. Ten ocením i já.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nejhezčí obrat
PříspěvekNapsal: ned 09.07.2006 13:18 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27.1.2006
Příspěvky: 150
Bydliště: Zlin
Mad_Box píše:
spitfire2 píše:
Jen by mě zajímalo, jaký akrobatický obrat se vám nejvíc líbí. Když lítam se super zoomem a někdo se přijde podívat, přemýšlim co by se mu tak nejvíc mohlo líbit. Mně osobně se nejvíc líbí souvrat s pořádným větroněm 8O
Díky za názory


Pokud se někdo přijede podívat a ví o tom kulový tak se mu bude nejvíc líbit když to vytáhneš strašně vysko, dáš tomu plnej knedl a zarveš to střemhlav tři metry hluboko do země..

Tak stimto muzu jen souhlasit moji kamaradi kteri nemaji ani paru o letani vzdy zajima nejvice kdyz neco roztrelim jestli jsem to natacel. Kdyz jsem jim postel svoje videa z letani tak rikali,ze je to nuda. Kazdemu se neco jinemu libi. Na letisti kdo leta tak oceni i pekny loping. Jinak 3D letani a bouracky pro sirokou verejnost myslim,ze vedou.

_________________
Passion 3D(CMP),mini Funtana-X ,ASP S61A,optik 6,dx6i,serva hitec,GWS,power HD


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09.07.2006 13:50 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Jo je to tak. Nejefektnejsi je, kdyz se ero poradne rozseka na tisic kousku.

no popravde receno vetsina videi je fakt nuda. Nekonecne zabery, jak malinkata tecka krouzi na sedivem pozadi mraku a navic diky kompresi videa se obcas uplne ztrati v sumu, jsou k nepreziti.

Vetsinou jsou zajimave pouze pokud clovek vlastni stejny model a chce se podivat, jak to leta.

Proste je tisickrat zabavneji model ridit nez se na nej koukat.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09.07.2006 18:35 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 1.1.2005
Příspěvky: 288
Bydliště: Polička
Zkus si zaletet obyčejný přemet tři krát za sebou o stejném průměru a ve stejném místě tak, aby se přemety kopírovali přes sebe a zjistíš, že to je pořádná makačka, když to má vypadat jak popisují pravidla a je to taky pěkný obrat.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09.07.2006 20:24 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.8.2005
Příspěvky: 2351
Bydliště: Dvůr Králové n.L.
rtep píše:
Zkus si zaletet obyčejný přemet tři krát za sebou o stejném průměru a ve stejném místě tak, aby se přemety kopírovali přes sebe a zjistíš, že to je pořádná makačka, když to má vypadat jak popisují pravidla a je to taky pěkný obrat.

To sice ano, ale pokud létám RCA či F3A sestavu na nějaké show, tak to nikoho nenadchne, pokud tam ale po startu střihnu nožák, poté přejdu na záda, stále cca ve výši očí, poté přejdu do stoupání, zakončené kopaným prvkem, který ukončím břichem k sobě a čumákem dolů, v sestupné části provedu 2/4 výkrutu a opět odtlačím do vodorovné polohy ve výši očí, tak je to docela jednoduchý a velmi efektní vzlet, který zaujme mnohem více lidí. Toť můj názor, prostě nezasvěceného přesnou akrobacíí neoslníš. Pokud ji ale někdo na show předvede, tak za ním jdu a pochválím ho a popř. i poradím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09.07.2006 20:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
ja byl dneska litat, a zastavil mne jakysi pan s pejskem ze pry jestli bych mu nemohl ukazat vzlet a pristani, ze se mu to prej na opravdovych letadlech vzdycky strasne libi, jinak mi osobne se nejvic libi viseni, cim delsi a niz tim lepsi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09.07.2006 22:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.4.2005
Příspěvky: 3072
Bydliště: Praha východ
Obrázky: 6
Nejefektnejsi bude dotycnemu divakovi kridlem useknout hlavu :D Uzijete si to oba.

Pokud mam psat vazne moje n.1 je opravdu "plocha" vyvrtka tu ovlada jeden muj kamos v letu na zadech a to je pro mne nejhezci vec. Naposledy to okorenil chcipnutim motoru :lol: ktere samo neplanoval.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09.07.2006 22:55 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.12.2005
Příspěvky: 252
Bydliště: Vřeskovice CITY :D
Kdyz se mi ptal co se stane kdyz to spadne tak bych mu tu hlavu z fleku useknul :twisted: :)

_________________
Vzduch je naše moře!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 10.07.2006 16:36 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.2005
Příspěvky: 7119
Bydliště: Vsetín
ja mam jeden obrat ale ten nikdo neumi bude to koncepci modelu je to zmenseeny ultimate 800 od VA_Models na 60cm a teziste ma vzadu jak svina,kdyz ten obrat zaletis vypada to jako by ses chtel zavrtat do zeme... litam to na plny kotel a s kormidlama uplne na doraz... jeto jako hodne rychle sestupna vyvrtka akorat se to to toci kolem teziste ne kolem konce kridla.. otaci se to asi 2-3 x za sekundu je to o hubu ale pekny... :D kdyz to letis tak tzo dela takovej hodne divne zvuk,u nas na letisti i nezasveceni ztichnou a cekaji co bude...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 10.07.2006 19:37 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 21.2.2006
Příspěvky: 475
Bydliště: Rakovnicko
Mě se nejvíce líbí výkruty v přemetu nebo v kruhu a čím méně tím lépe.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 11.07.2006 19:48 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.6.2005
Příspěvky: 328
Bydliště: Praha 5
Podle mého je nejefektivnější Výkrut do kruhu v polovisu tak abych měl cca 0,5 m zem od křídla s něčim malím i mín a hazky blízko na tělo. když to uděláš dvakrát a pak přejdeš do vodorovného letu a furt v polovisu a výkrutu a zakončíš to stouopním na konci s kopáčem a zas dolů na zádech . Jo to publikum ocení.
Ale někdo by rád kdyby to vybouchlo 8) ve vzduchu :cry:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 12.07.2006 10:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2006
Příspěvky: 972
Bydliště: Valašské Meziříčí
Můj nejlepší trik (pro diváky) je při stoupání přesnuout oba kniply do jakýchkoliv krajních poloh. Letadlo se začne zajímavě převracet a kroutit a pomalu přechází do letu dolů.Pak to nechám rozjet dolů a na poslední chvíli potáhnu.

Je to jednoduché a pro diváky to je dobrý efekt.

Jinak většina lidí fakt vůbec neví - oni neocení to co by ocenil jiný modelář.

_________________
Katana 3m ZDZ160 a další 3m v přípravě


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 12.07.2006 15:51 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.6.2005
Příspěvky: 328
Bydliště: Praha 5
hm dobré ráno tak to je teda změt páč když se to zaletí tak že to řídíš a né že dáš páčky do krajních poloch Tak je to Kopaný výkrut ale to neva . Hlavně že jsi přidal názor :D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 13.07.2006 6:59 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.1.2005
Příspěvky: 2142
Bydliště: Hodonín
Obrázky: 53
Blog: Zobrazit blog (2)
plavec píše:
hm dobré ráno tak to je teda změt páč když se to zaletí tak že to řídíš a né že dáš páčky do krajních poloch Tak je to Kopaný výkrut ale to neva . Hlavně že jsi přidal názor :D


podle toho co popisuje ve vertikále všechny páčky do krajních poloh tak to není kopaný výkrut. vznikne tím vcelku efektní obrat kdy se letadlo motá kolem všech os ale takový obrat snad ani FAI nepopisuje rozhodně to není kopaný výkrut

_________________
Radim


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz