Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 10.07.2006 11:52 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
arda1: To je tezke. Vyrezat si sam neco z depronu neni az takova legrace, pokud jsi s letadly nikdy pred tim neprisel do styku. Takova prvotina na 90% poleti mizerne a cloveka to maximalne od letani odradi.

Kazdopadne je pravdou, ze Sky Lady set je po 2 mesicich letani k nicemu, protoze ho pilot "preroste" a vybava se prakticky neda uz nijak vyuzit. Leda na nejake srand experimenty.

Ja osobne jsem volil cestu nekupovat RC set. Ale poridit rovnou kvalitnejsi vysilac (Optic 6) a model koupit zvlast.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 10.07.2006 12:08 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 6.7.2006
Příspěvky: 94
Bydliště: Zličín prágl
vzduchoplavče ale který začátečník(př8-lety kluk si koupí optik a k tomu nějaké letadlo-cena nejméně 8000kč)já optika plánuju taky ale musim si na něj ušetřit a vem si to je mi 14 a dostávám 300 až 500 kč měsíčně,a bellancu jsem měl jen díky narozeninám protože jinak dělám i plastikové kity)ale k věci dospělý člověk to má trochu snažší(teda taky proti tomu kolik vadělává a jestli má rodinu nebone)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 10.07.2006 12:11 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 6.7.2006
Příspěvky: 94
Bydliště: Zličín prágl
je pravda že kvalitou to je o stupinek výše ale cenou taky(je fakt že cena je mnohdy pro lidi přednější než kavalita)a je fakt že začátečník by měl rozflákat něco za 3000 a je tam možnost použít naněčem elektroniku nebo rozmlátit něco mnohem dražšího


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 10.07.2006 12:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
No, dobrá tak něco třeba od Reicharda-třeba tohle: http://www.reichard.cz/eshop/product_in ... ts_id=2185
Až tě to omrzí,tak vybavení použiješ v jiném modelu a tohle ještě(pokud to nebute šrot)za nějaký slušný obolos prodáš. :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 10.07.2006 13:31 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Simon hub: Ne jasne. Ja to chapu - take nemam penez na rozdavani. Vsak jsem psal, ze pro uplny zacatek dostanes za dane penize vse potrebne k tomu, aby sis zaletal. Ale je to na jedno pouziti. Pokud budes chtit pokracovat nekam dal, budes zase investovat znovu od nuly. Tak to je. Muzeme to tu okecavat horem dolem, ale bohuzel na tom nic nezmenime. Musis se pouze rozhodnout.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 10.07.2006 14:00 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.1.2006
Příspěvky: 2222
Vzduchoplavec píše:
Simon hub: Ne jasne. Ja to chapu - take nemam penez na rozdavani. Vsak jsem psal, ze pro uplny zacatek dostanes za dane penize vse potrebne k tomu, aby sis zaletal. Ale je to na jedno pouziti. Pokud budes chtit pokracovat nekam dal, budes zase investovat znovu od nuly. Tak to je. Muzeme to tu okecavat horem dolem, ale bohuzel na tom nic nezmenime. Musis se pouze rozhodnout.


to je relativni. ja Bellancu mam a i po mnoha padech je stale funkcni. veskera elektronika je naprosto bez problemu pouzitelna a u RC soupravy nevidim jedinej rozdil mezi tim co je v setu a treba Laserem od Hitec. prijimac je dokonce lepsi nez nektery vyrobky renomovanych znacek, soude podle nachylnosti na ruseni (znam vice lidi co tohle tvrdi a dokonce znam cloveka co vzteky rozslapal Rexe a ted lita s timhle Rx a bez problemu (radio Eclipse)). nikdy me nikdo nerusil a ja nikoho taky nerusil, s dosahem taky zadnej problem. RC soupravu sem nekolik mesicu pouzival na 3D akrobata se stridakem a i po cca 20 hodinach ve vzduchu nemuzu rict kriveho slova. Verim, ze jsou modelari, kterym to radio bude vyhovovat i nekolik let. jedina slaba stranka tehlech setu jsou serva, ty fakt stojej za prd, ale vymenit je, je to nejmensi. dokonce i regulator je plne funkcni a pouzivam ho i na lipolky (nedolitavam do konce samozrejme). Takze investice od nuly je mozna, ale nikoliv nutna hned (taky sem koupil MX 12, ale jen proto, ze potrebuju 2 vysilace).

takze na jedno pouziti to opravdu neni. vsechno funguje bez vyhrad (az na ty serva). a bellanca leta opravdu hezky (staci vymenit vrtuli za treba APC 6x4). myslim ze pro zacatecnika to je plne vyhovujici vybaveni i letadlo, ktery vydrzi fakt dost :-)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 10.07.2006 15:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
wroum píše:
veskera elektronika je naprosto bez problemu pouzitelna a u RC soupravy nevidim jedinej rozdil mezi tim co je v setu a treba Laserem od Hitec. prijimac je dokonce lepsi nez nektery vyrobky renomovanych znacek, soude podle nachylnosti na ruseni
No, dobrý-no :lol: :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 10.07.2006 15:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
souhlasim s wroumem az na to, ze bellanca vydrzi dost, protoze me neprezila druhy let - zustala na strome a po par zasazich kamenem zbyla akorat elektronika, nicmene tu jsem dal do bazarove terry od graupnera a lita dodnes. Jedine co opravdu nepouzivam, je ten vysilac. Casem jsem koupil Optic, ale ten prijimac z bellancy funguje o dost lip nez kamaraduv hitec feather, ktrery koupil v setu s rangerem. Stalo ho to jako pomalu cela bellanca a pak smutne pokukoval po mem cinanovi. :wink:
Nicmene, ted to lezi v koute a uz na to nesahnu a letam spalovaky a obcas zablbnu s mustangem na stridak.

_________________
P-47 Thunderbolt - Titan ZG 20; SniperV2 - 6s A123; Plackolet - 2,5ccm; EPP Mustang; BF109e; Futaba T7C FASST; Hyperion EOS0610i NET


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 10.07.2006 15:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
No, jo tak konkrétně Feather je asi taky nejhorší šmejd, co kdy kdo vyrobil(hitec určitě) :wink: Ono je taky rozdíl , jestli lítáš sám a nebo s někým na třeba sousedním kanálu. Tam by jsi se asi divil, jak kvalitní je "RC" set od Sky Lady :lol: :lol: :lol: :lol: A srovnání s Laserem je opravdu úsměvné :D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 10.07.2006 15:36 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.1.2006
Příspěvky: 2222
arda1 píše:
wroum píše:
veskera elektronika je naprosto bez problemu pouzitelna a u RC soupravy nevidim jedinej rozdil mezi tim co je v setu a treba Laserem od Hitec. prijimac je dokonce lepsi nez nektery vyrobky renomovanych znacek, soude podle nachylnosti na ruseni
No, dobrý-no :lol: :lol: :lol: :lol:


nevim co se ti nezda. to ze je na plastovy krabici napsano Hitec neznamena ze je v necem lepsi. dobre, ma jeden mix, coz ta ze setu nema, ale to je po strance funkcnosti a spolehlivosti asi jedinej rozdil... teda je fakt ze na spalovak bych ji nepouzil (ale to ani ten Lazer), ale na elektru uplne v klidu.

BTW: je fakt sranda jak spousta lidi dokaze odsoudit neco co v zivote nevidela na vlastni oci. na letisti taky vsichni rikali jaka musi byt Bellanca sracka a ze to nemuze letet - vzdyt to je z Ciny a ono to leti a oni koukaj jak vyorana mys a libi se jim to.

PS: ver mi ze kdybych s tim nemel osobni dlouhodobou zkusenost, tak to sem nepisu a za tim ze to bez problemu funguje (vsechno krome serv - k tem mam vyhrady) si stojim. a ten prijimac nema problem tam, kde s prijimacem od Potenskeho mam ruseni pomerne casto.

PS2: je jasny ze to nemuzes srovnavat s drazsima RC stanicema, ale uvedom si, ze to stoji komplet 3000 :!:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 10.07.2006 15:38 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.1.2006
Příspěvky: 2222
arda1 píše:
No, jo tak konkrétně Feather je asi taky nejhorší šmejd, co kdy kdo vyrobil(hitec určitě) :wink: Ono je taky rozdíl , jestli lítáš sám a nebo s někým na třeba sousedním kanálu. Tam by jsi se asi divil, jak kvalitní je "RC" set od Sky Lady :lol: :lol: :lol: :lol: A srovnání s Laserem je opravdu úsměvné :D


letal sem s kolegou na sousednim kanalu (mam 66) a bez problemu. fakt nevim co porad vymejslis :twisted:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 10.07.2006 15:40 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
litani s nekym na sousednim kanale mam odzkousene, jde to naprosto v pohode ovsem ne s tim setovym vysilacem - to je slaby kram, ktrery normalnimu nemuze konkurovat, takze ho zarusi, ale to neni problem prijimace, ten je fakt celkem fajn

_________________
P-47 Thunderbolt - Titan ZG 20; SniperV2 - 6s A123; Plackolet - 2,5ccm; EPP Mustang; BF109e; Futaba T7C FASST; Hyperion EOS0610i NET


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 10.07.2006 15:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Promiň pokud si opravdu myslíš že Tx tze setu je plně srovnatelný třeba s Laserem od Hitecu tak asi opravdu nemá cokoli vysvětlovat :roll: Já ho opravdu v ruce měl a i třeba 3kanál od Modelcraftu(koupil jsem ho komplet s rx nový za 600)je oproti tomu bomba.(mechanické a el. provedení) :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 10.07.2006 16:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
To nebylo na tebe,ale na wrouma,ale on má tak dlouhý přízpěvky, že je nevkládám a krátit se mi nechtěj- takže napsal tohle:
a u RC soupravy nevidim jedinej rozdil mezi tim co je v setu a treba Laserem od Hitec a tohle:

nevim co se ti nezda. to ze je na plastovy krabici napsano Hitec neznamena ze je v necem lepsi. dobre, ma jeden mix, coz ta ze setu nema, ale to je po strance funkcnosti a spolehlivosti asi jedinej rozdil..

No comment............. :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 10.07.2006 16:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
žanku ty mě se... :lol: :lol: :lol: Já ti tady píšu postuláty a ty to mezi tím smázneš :roll:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz