Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 10.07.2006 16:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
jo pochopil jsem a smazal to
no faktem je, ze ani laser neni zadna bomba, uprime za jedinej slusnej tx od hitecu povazuju optic :wink: dokonce si myslim, ze ani ta starsi eclipse se nepovedla

_________________
P-47 Thunderbolt - Titan ZG 20; SniperV2 - 6s A123; Plackolet - 2,5ccm; EPP Mustang; BF109e; Futaba T7C FASST; Hyperion EOS0610i NET


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 10.07.2006 16:30 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
No, šak já netvrdím, že je Laser zázrak,ale ve srovnáním s Tx od Skylady................no uznej sám(už jenom křížové ovladače) :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 10.07.2006 16:34 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.1.2006
Příspěvky: 2222
arda1 píše:
Promiň pokud si opravdu myslíš že Tx tze setu je plně srovnatelný třeba s Laserem od Hitecu tak asi opravdu nemá cokoli vysvětlovat :roll: Já ho opravdu v ruce měl a i třeba 3kanál od Modelcraftu(koupil jsem ho komplet s rx nový za 600)je oproti tomu bomba.(mechanické a el. provedení) :wink:


jsem uzivatel a z tohoto pohledu je oboje stejne. oboje funguje a oboje ma stejne ci velmi podobne funkce. obojim lze ridit model se stejnym komfortem a oboje je v praxi bezproblemove. nejsem elektronik a ani me elektronika moc nezajima. staci mi, kdyz vec funguje jak ocekavam a z tohoto pohledu je to stejne bez ohledu na cenu a napis na bedne. letadlo mi kvuli Tx este nespadlo, kormidla kormidluji, plyn lze pridavat i ubirat... v cem je v tomhle smeru Lazer lepsi? budou se ty serva hybat lepe? bude mit motor vetsi vykon? bude to lip letat? ne, nic z toho se nekona, takze z uzivatelskeho hlediska to vyjde uplne nastejno. zbytek je v rukach a ne v el. provedeni....

jako kdyby to nefungovalo nebo fungovalo jenom nekdy, padaly z toho soucastky nebo neslo ero dobre ovladat ... tak bych ti dal za pravdu, ale takhle me fakt nepresvedcis. me zajima jak vec funguje a ne jak je udelana. spousta primitivnich veci funguje lepe nez vydobytky nejmodernejsi techniky, akorat jsou jedinci, kteri si to nedokazou nebo nechteji pripustit.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 10.07.2006 16:38 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.1.2006
Příspěvky: 2222
arda1 píše:
No, šak já netvrdím, že je Laser zázrak,ale ve srovnáním s Tx od Skylady................no uznej sám(už jenom křížové ovladače) :wink:


tak tohle uznam, ale porad neverim tomu ze kdybych mel misto Tx ze setu Lazer, ze si vyrazne polepsim. v tomhle tam rozdil je, ale je to jen jinak udelany, funguje to stejne.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 10.07.2006 16:39 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.2005
Příspěvky: 7119
Bydliště: Vsetín
wroum píše:
arda1 píše:
Promiň pokud si opravdu myslíš že Tx tze setu je plně srovnatelný třeba s Laserem od Hitecu tak asi opravdu nemá cokoli vysvětlovat :roll: Já ho opravdu v ruce měl a i třeba 3kanál od Modelcraftu(koupil jsem ho komplet s rx nový za 600)je oproti tomu bomba.(mechanické a el. provedení) :wink:


jsem uzivatel a z tohoto pohledu je oboje stejne. oboje funguje a oboje ma stejne ci velmi podobne funkce. obojim lze ridit model se stejnym komfortem a oboje je v praxi bezproblemove. nejsem elektronik a ani me elektronika moc nezajima. staci mi, kdyz vec funguje jak ocekavam a z tohoto pohledu je to stejne bez ohledu na cenu a napis na bedne. letadlo mi kvuli Tx este nespadlo, kormidla kormidluji, plyn lze pridavat i ubirat... v cem je v tomhle smeru Lazer lepsi? budou se ty serva hybat lepe? bude mit motor vetsi vykon? bude to lip letat? ne, nic z toho se nekona, takze z uzivatelskeho hlediska to vyjde uplne nastejno. zbytek je v rukach a ne v el. provedeni....

jako kdyby to nefungovalo nebo fungovalo jenom nekdy, padaly z toho soucastky nebo neslo ero dobre ovladat ... tak bych ti dal za pravdu, ale takhle me fakt nepresvedcis. me zajima jak vec funguje a ne jak je udelana. spousta primitivnich veci funguje lepe nez vydobytky nejmodernejsi techniky, akorat jsou jedinci, kteri si to nedokazou nebo nechteji pripustit.
na laserovy muzes menit velikost vychylek na 1 a 2 kanalu mas tam mixy... V-Tail a Elevon


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 10.07.2006 16:43 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.1.2006
Příspěvky: 2222
blesk píše:
wroum píše:
arda1 píše:
Promiň pokud si opravdu myslíš že Tx tze setu je plně srovnatelný třeba s Laserem od Hitecu tak asi opravdu nemá cokoli vysvětlovat :roll: Já ho opravdu v ruce měl a i třeba 3kanál od Modelcraftu(koupil jsem ho komplet s rx nový za 600)je oproti tomu bomba.(mechanické a el. provedení) :wink:


jsem uzivatel a z tohoto pohledu je oboje stejne. oboje funguje a oboje ma stejne ci velmi podobne funkce. obojim lze ridit model se stejnym komfortem a oboje je v praxi bezproblemove. nejsem elektronik a ani me elektronika moc nezajima. staci mi, kdyz vec funguje jak ocekavam a z tohoto pohledu je to stejne bez ohledu na cenu a napis na bedne. letadlo mi kvuli Tx este nespadlo, kormidla kormidluji, plyn lze pridavat i ubirat... v cem je v tomhle smeru Lazer lepsi? budou se ty serva hybat lepe? bude mit motor vetsi vykon? bude to lip letat? ne, nic z toho se nekona, takze z uzivatelskeho hlediska to vyjde uplne nastejno. zbytek je v rukach a ne v el. provedeni....

jako kdyby to nefungovalo nebo fungovalo jenom nekdy, padaly z toho soucastky nebo neslo ero dobre ovladat ... tak bych ti dal za pravdu, ale takhle me fakt nepresvedcis. me zajima jak vec funguje a ne jak je udelana. spousta primitivnich veci funguje lepe nez vydobytky nejmodernejsi techniky, akorat jsou jedinci, kteri si to nedokazou nebo nechteji pripustit.
na laserovy muzes menit velikost vychylek na 1 a 2 kanalu mas tam mixy... V-Tail a Elevon


mixy sem jako rozdil uz zminoval a velikost vychylek na 1 a 2 kanalu jsou na nic pokud stridas vic modelu protoze to neulozis, takze stejne budes muset docilit spravne velikosti vychylky pomoci pomeru pak servo/paka na kormidle...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 10.07.2006 16:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
o tx ze SL vubec nema cenu diskutovat, je to kram s nizkym dosahem pouzitelny pouze pro nekoho, kdo lita sam. prvni problem jsem zazil, kdyz jsem do nej chtel dat baterky - mam baterky s mensim kladnym polem a ty nemeli kontakt, takze nasledoval nakup novych a pak nasledoval rychly nakup jineho vysilace :lol:

_________________
P-47 Thunderbolt - Titan ZG 20; SniperV2 - 6s A123; Plackolet - 2,5ccm; EPP Mustang; BF109e; Futaba T7C FASST; Hyperion EOS0610i NET


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 10.07.2006 16:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Jasně zastáváš názor, že třeba auto je prostě auto-a je jedno, zda je to Trabant a nebo Mercedes- oboje má kola,dveře ,vrčí to ,jede to,zatáčí to a nic z toho nepadá a dojedeš tak jako tak .... :lol: :lol: :lol: Závidím ti tvůj naivní pohled na svět :wink: Jenomže u toho Tx ze Skylady právě že občas něco padá -nekvalitní"křížové ovladače"-nepřesný ovládání-šitový potenciometry-vůle- časem se opravdu rozpadnou.malý výkon Tx- prostě hračkový zboží-opravdu jenom na nějakýho pomaloleta. :roll:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 10.07.2006 17:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Pockat, pockat! Nesrovnavate tu dva ruzne sety? Ja se celou dobu bavil o setu Sky Lady a Wroum pak nahle zacl o Belance. Ja znam jen ten set SkyLady a tam je ten vysilac opravdu desnej. Laser (byt to neni kdovi co) je o tridu jinde!

Co se dodava k Belance to ovsem netusim, takze je mozne, ze tam je Tx lepsi.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 10.07.2006 17:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
vysilac, prijimac, serva stejny
regulator a motor je v bellance lepsi

_________________
P-47 Thunderbolt - Titan ZG 20; SniperV2 - 6s A123; Plackolet - 2,5ccm; EPP Mustang; BF109e; Futaba T7C FASST; Hyperion EOS0610i NET


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 10.07.2006 19:40 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 17.6.2006
Příspěvky: 142
Bydliště: Bystřice u Benešova
Obrázky: 4
sakra lidi, chudák ten kluk. ten z toho má asi hlavu jak pátrací balén! dyt on chtel jen trochu informací a zkučeností se Sky Lady.a vy tady takovýhle ,,hádky,, kterej vysílač je včem lepší atd...
pokud se týče tech RC-setů, tak doporučuju koupit si jen náhradní díly a to přímo od výrobce(od pecky či nekjoho dalšího to výde o nekolik set korun dráž) a koupit si k tomu lepší elektroniku. nakonec vás to vyjde jen o neco výce než kompletní RC-set. já si takto koupil od Jr-models Pipera na motor 400. pak sem koupil srva,motor baterie(o vyšší kapacite než u RC setu), dále regulátor Jeti(pravda 700,- neni malá částka ale vrátí se to na pohodlnejším a bezpečnejším letu-hlavne to pohlcuje krátká rušení a za letu lze opet zapnout motor po vysazení) psk ješte vysílač.(neco staršího se za slušnou cenu vždycky sežene-je toho plnej internet)
létám do dnes a to jsem to letadlo sestřeloval kamenama ze stromu(polamaná křídla jsem slepil isolepou a hurá do vzduchu)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz